Najdi forum

Pozdravljeni.
Odlocila sem se, da se obrnem na vas saj sem ze cisto na koncu.
Imela sem fanta, sicer ne ‘uradno’ ampak sva imela odnose in imela sva se rada, jaz pa sem se noro zaljubila. Najprej je bilo seveda vse super potem pa so bili tudi padci ampak sva nekako dala vse cez in sla naprej.. Fant je znal bit rrs zlat, ponavadi paje z mano zelo grdo delal.. Manipuliral, ko so bili drugi zraven se je hecal na ta nacin da mi je kdaj vrgel kaksen “kensl”, spet drugic pabme je objemal in mi govoril kako sem super, on pa ni za resno vezo. Vedno sem bila jaz tista da ko je hotel koncati ker pac bi rad imel se druge zraven itd, sem bila jaz tista ki ga je v joku prepricevala naj ne stori tega. Da bom naredila vse samo naj ostane tako kot je. Torej, nekako sem sprejela vse njegove predloge, zelo nenavadne ki jih nikoli nobena zenska ne bi smela, samo da sem ostala z njem. Skratka moji bliznji so me prosili naj ga pustim ker je obupen in njegovo obnasanje ni normalno, njegova druzina mi je tudi to govorila,da sem jaz super punca on pa se ne zna obnasat in ni dober zame. jaz pa nisem zmogla nikakor. Potem je rekel nekega dne da pac sva koncala in tisti trenutek sem imela dovolj tega da bi ga spet prosila itd in sem mu rekla da sva koncala ja. Potem sem bila pa glupa itd, sledili so klici. Oba sva najstnika. Od takrat naprej ..ze kaksen mesec.. Se ne slisiva ampak ga velikokrat srecam. Talrat me vem kaj naj, on ne pride do mene ampak me vedno samo gleda jaz pa ne vem kako naj si to razlagam. Ko ga vidim se naceloma obrnem stran in grem po svoji poti ampak mi ne da miru.. Boli me se vedno to saj ga imam zelo rada ampak mislim da je prav da ga glede na njegovo obnasanje ne ogovorim prva in se ne ponizam spet. Res vse sem vedno naredila za njega on pa je to cenil, vcasih pa tudi ne ravno..velikokrat sem se ponizala samo da je blo ok.. Prosim, kaj naj naredim, kako naj grem naprej, res, tako zelo sem navezana nanj da z muko pogledam stran ko ga vidim ce pa bi ga najraje objela. Mi lahko da kdo kaksen nasvet, ali delam prav? Res ne vem kaj naj, vcasih se mi kar mesa 🙁

New Report

Close