Najdi forum

Če ti pri 23. ne gre pri dekletih, ti bo kasneje še manj. Tisti, ki pri 30. nimajo težav pri spoznavanju žensk in ustvarjanju odnosa nekaj več kot le prijateljstvo, jih že kot najstniki niso imeli… težav namreč.

kk pa pol da poznam take kolege ko še niti imeli niso kire? a po tvoji logiki bodo za večno sami in jaz tudi??? si pa pameten

je tu mogoče kaka samska punca nekje od 20-30leta ,ki bi bila za prijateljstvo ,resno zvezo?:)jaz imam 26let,sem sasmki,zaposlen,s stanovanjem..če se najdeš ,mi piši:):)več v pogovoru

Koliko so stari ti kolegi?

isto kot jaz… no saj še sreča da si ti tak frajer da lahk dobiš vsako al kak

Nisem frajer, temveč sem pri tvojih letih imel enake težave, zato vem kako je. Vem še za enega 31-letnika, ki je prvi poljub doživel šele pri 22., pa še to ker ga je neka 16-letnica prva poljubila. Zatem je preko interneta spoznal eno drugo, s katero sta 2 leti bila par. Pravi da mu je žal, da je sploh bil z njo. Sedaj je že 5. leto neprostovoljno samski, v zadnjega pol leta ga je zavrnilo okoli 10 deklet.

Očitno ste se s kolegi našli enaki, vsi nesposobni in nepriljubljeni pri dekletih. Kaže, da se vam je vsem v preteklosti zgodilo nekaj, zaradi česar ste takšni kot ste. Priporočam vam, da poiščete strokovno pomoč, sicer boste čez 10 let še vedno neuspešni pri ženskah.

nerabim nobene pomoči, pomojem se morem samo naučit pravega pristopa, saj v živo to težko izvedem, vse sem spoznal preko spleta. pa tudi vidim da me kakšna gleda ali pa bi rada govorila a le jaz nič ne naredim.

Mislim, da je fora v tem, da punce pri tvojih letih raje iščejo malo starejše od sebe, bolj zrele. Ne pravim, da nisi resen itd., samo recimo veliko punc poznam, ki imajo pri teh letih že otroka, nekatere tudi že dva, medtem ko fantje še vedno žurajo:)). Res se ti naj ne mudi nikamor, ker ne zamujaš nič. Delaj na sebi, pridno študiraj, ukvarjaj se s tistim kar te zanima,.. punca pride ponavadi spontano;)

Jaz sem tudi sam še pri 26 letih, namreč imam probleme navezovat stike s puncami zaradi daljše socialne izolacije in tako v teh letih nimam popolno nobenih izkušenj. Pred kratkim se mi je celo uspelo pobral in našel zaposlitev. Nekaj bližnjih znancev mi pravi naj poizkusim srečo prek spletnih portalov. Sam je to 50/50 nekaj mnenj je, da je tam dosti fejk folka, po drugi strani pa osebno poznam folk, ki se je tako spoznal.

New Report

Close