Najdi forum

kako naj se zopet zaljubim v moža??

Če se zgodi to si se preslabo trudil…a ni to logično?
Saj ne rečem, da moraš vse naredit sam, važno je, da jo znaš spravit na “obrate”, da si bo želela in ne bo “utrujena”.
“Utrujena” je samo beseda, ki pomeni, da nisi bil čez dan, teden, mesec… dovolj pozoren do nje 😉 in nisi vreden “nagrade”, si nisi zaslužil.

Arabeska bom z zanimanjem prebral.
Živim v pričakovanju 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

On_ če je ženska utrujena je utrujena, ampak če moški “zna”, se pa tudi utrujeni ženski ljubi, to je prava definicija. Tako, da ne širiti napačnih pomenov “ženskih” besed. 😉

Sicer pa je njegova žena hvaležna in utrujena. 😛

Mimogrede, upam, da si potrpežljiv v svojem pričakovanju :)))))))))))))))

Če se zgodi to si se preslabo trudil…a ni to logično?
Saj ne rečem, da moraš vse naredit sam, važno je, da jo znaš spravit na “obrate”, da si bo želela in ne bo “utrujena”.
“Utrujena” je samo beseda, ki pomeni, da nisi bil čez dan, teden, mesec… dovolj pozoren do nje 😉 in nisi vreden “nagrade”, si nisi zaslužil.

Arabeska bom z zanimanjem prebral.
Živim v pričakovanju 😉 :)))[/quote]

Ne (se) slepit, ker ni tako zelo logično. Dva osebka bosta imela lahko popolnoma enak pristop, pri čemer bo eden od njiju uspešnejši, morda celo z manj vloženega napora (mišljeno na splošno). Preprosto zato, ker pri njem obstaja še nekaj, ker pri drugem ne. Podobno je v takih primerih: če je bil on “predviden” zgolj kot najprimernejši semenodajalec in oče njunih otrok, se lahko razkolje na pol, pa ne bo efekta, razen morda iz usmiljenja ali zato, da ne uide kam drugam.

Če se zgodi to si se preslabo trudil…a ni to logično?
Saj ne rečem, da moraš vse naredit sam, važno je, da jo znaš spravit na “obrate”, da si bo želela in ne bo “utrujena”.
“Utrujena” je samo beseda, ki pomeni, da nisi bil čez dan, teden, mesec… dovolj pozoren do nje 😉 in nisi vreden “nagrade”, si nisi zaslužil.

Arabeska bom z zanimanjem prebral.
Živim v pričakovanju 😉 :)))[/quote]

Ne (se) slepit, ker ni tako zelo logično. Dva osebka bosta imela lahko popolnoma enak pristop, pri čemer bo eden od njiju uspešnejši, morda celo z manj vloženega napora (mišljeno na splošno). Preprosto zato, ker pri njem obstaja še nekaj, ker pri drugem ne. Podobno je v takih primerih: če je bil on “predviden” zgolj kot najprimernejši semenodajalec in oče njunih otrok, se lahko razkolje na pol, pa ne bo efekta, razen morda iz usmiljenja ali zato, da ne uide kam drugam.[/quote]

Boom, se strinjam s tabo, ampak ženska, ki je šla v razmerje iz “preračunljivosti” bi morala preračunati tudi to, ali je zmožna takemu “popolnemu” kandidatu dati vse kar on potrebuje za kvalitetno razmerje. Evo v tem primeru neodgovornost na ženski strani 🙂

Če to leti moj na drugi odstavek, potem je tudi to. Nekateri pač razmišljajo, da sta družina in otroci tisti največ, ka lahko dajo partnerju v imenu “ljubezni”. Vse ostalo pa “bo že nekako”. Dejansko pa tu ne gre za zavestno preračunljivost, temveč za vzorec ali včasih tiktakanje biološke ure.

Ne morem verjet, da ste eni moški žive copate… In zaradi takih so ženskam zrastla krila. Moja je prvič doživela pri meni. Noben bivši ji ni pokazal ”ljubezni”. Pa sem kaj vreden zaradi tega. NE. In ko bo prva prilika, skočim drugam, pa se bova imela še rajši. Rabim samo eno… vsake kvatre intimo. Kandidatke na plano.

Boom, ja lahko gre tudi za vzorec ali tiktakanja, ampak še vedno neodgovorno do vpletenih

Jezen mož, mimogrede, nekaterim moškim ustreza biti copata, zavestna odločitev pač. Je pa neodgovorno od tebe, da preden pred svojo ženo položiš svoje karte kar skačeš čez plot. In tole ni moje javljanje na tvoj razpis za kandidatko “Miss Intima” 🙂

Fukfehtar. Skoči ti raje na glavo v suh bazen.

jezenmož!
a če jo boš varal se bo pa poboljšala al kako? ne bodi trapast, ker bo imela samo še eno reč več za ti očitat ko bodo tvoji skoki čez plod prišli na dan in bo prepričana, da je že ravnala prav ko se ni zmenila zate, saj kot kaže, si navadna svinja. raje ugotovi zakaj so stvari take. zanimivo bi bilo slišat še njeno plat zgodbe, ampak če se ti res ne posveča dovolj, pač zahtevaj pojasnilo. nihče se ne odreče sexu kar tako mal za hec, zato se ne daj odpraviti z besedami: “nič ni narobe le utrujena sem.” vsak je kdaj utrujen in ni na volji, ampak ne vsak dan, a ne? nekaj jo gotovo moti.

nadja
zate pa mislim, da ni problem v tem, da bi se morala ponovno zaljubiti. če sem prav razumela manjka strast, ne ljubezen. to pa ni isto. zveza je pač postala rutina, in posledice se kažejo v spalnici. danes ne manjka knjig, revij in podobnega materijala z nasveti za ohranjanje uspešne zveze. preberi si kaj. poskusi se spomniti vajinih začetkov, kaj vaju je osrečevalo in zbliževalo in mal obnovita te zadeve. kakšno soboto zvečer dajta otroka v varstvo in pojdita ven. kino, biljard, koncert,… karkoli vama pač ustreza. strast se lahko vrne če se potrudita in to ti toplo priporočam glede na to da imata otročka, pa še enega na poti.

Puritanci…

vedno je kriv mož – za vse… Ženske so zlate… imajo vedno prav… Nimajo nobenih strahov ipd…

marinec
tebe pa sigurno nič ne daje in niti enkrat ne pogledaš za drugo (morda drugim?).

arabeska
in kaj če je bilo to že vse narejeno? Miss intima ,ti imaš glede na tvoje pisanje kao vse urejeno a ne? Na forumu že, v resničnem lajfu si pa čist out in imaš goro problemov sama s sabo.

malalejla
ti si tud ena taka, k prizna napake, popravit jih pa noče… misprfekt!

Ženske so stroj za kompliciranje! Neodločne! Zatežene! Ampak ne vse. Moja že ni taka!

Ajde pluvajte po meni, polivajte gnojnico, praznite črevesje…

NADJA!
Mož te bo razumel, če boš odkrita… samo vseeno pa možu pokaži vsaj malo, malo interesa do njegove potrebe. Sama mu predlagaj, preseneti ga, da mu pomagaš ročno (morda delno ustno) do ”sreče” – verjemi. Ti se spomni, ne pa da on fehtari… Po dolgih letih prosjačenja ga bo vse minilo… da ne govorim, da se mu lahko zagnusiš…. Pol pa drug cvet zadiši, ženska je pa spet uboga. Mož ti bo ljubezen izkazal nazaj, v trenutku ko bo tudi iz tvoje strani prejel ljubezen. Ni vse u pranju gat…

jezni mož: .Če je bilo že vse to narejeno, potem se vprašaj sam sebe zakaj se ne ločiš in vztrajaš v zakonu ki je zate nezadovoljujoč. Ti pa iz svojih izkušenj povem, da je najtežje odgovorit na to vprašanje, sprejet odločitev in potem še vztrajati pri njej.

jezenmož
daj kaj se tuki jeziš na vas svet? nobeden od nas ti ni kriv za situacijo ki jo imaš doma. nisem rekla da smo ženske popolne. še enkrat si preberi kaj sem napisala. v bistvu sem ti dala celo prav. in ali jaz popravljam svoje napake ali ne, ne moreš vedet.

Kolk tle eni ful zapalte…

u bistvu sem v zakonu srečen, je vse kul, sam večkrat si želim intimo… zdej pa me požrite zakaj se delam norca.
Serpentinšek prav: kaj zej babe zoprne…

baba je kot šporhet, fajn da ga maš, ni pa da bi ga okol vlaču…

:D
Absolutno za tako stvar se splača bit potrpežljiv :)))

Nekaj bi dodal na temo širjenja napačnih pomenov ženskih besed:
A veste kdaj je ženska dama?

Ko reče “ne”, misli “mogoče”,
ko reče “mogoče”, misli “da”,
Ko reče “da” pa ni več dama….

Tako da je treba vzet ženske besede z rezervo in je treba znat še kaj prebrat med vrsticami…

Jezni mož, če tega ne zmoreš ti tudi “druga” ne bo dolgo stregla tako, da raje tisti trud, ki bi ga namenil drugi razdaj doma in boš “nagrajen”…
Ne vem zakaj ti ni domača vredna truda? Boš rekel, da si ža vse sprobal?
Ne ti meni trlala…
Za drugo bi kolena znucal da bi “dobil” za domačo pa nočeš copat obut in z blatnimi gojzarji z derezami po njej tacaš….
Dobra je da te še gleda ne, da se te še dotekne….s palico 😉

Dej bodi malo bolj dec (tut doma;), inovativen, domiselen…, ne pa kot kak razvajen pamž mulo kuhat, ko ni prec vse po tvoje :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Hahahah tako zelo tipično “moško”. Še dobro da tudi Moški obstajajo. Mimgrede ….si se ti “zapalu” name z nekim CAPS LOCK in KLICAJI. Ampak važno je da si ti srečen. 🙂
Saj sem ti odpustila tiste besede namenjene meni, pozabila pa jih nisem 😉

Zdaj pa razumem zakaj se po poroki vse spremeni :))))))))))

Ker dama reče DA….:) in potem ni več dama 🙁 😛

Zaljubljenost mine…ljubezen pa ne:) ali pač… Včasih ljubezen ni za ljudi… Zakaj? Ker s tem čustvom bodisi preradodarno ravnamo, ali pa si mislimo, da je to (zlasti v zakonu) pač nekaj samumevnega, samo po sebi razumljivega in se nam ni treba več trudit- nam pripada in nam ni treba več trudit se za nekoga, ki ga “LJUBIMO”-pravzaprav smo se nanj navadili!

Draga Nadja če veš da tvoj mož vsak zvečer hodi z drugo žensko na sprehod ter se z njo poljubljata pojdi na kakšno veselico z plesom .
Verjetno boš tam dobila dobro družbo.
Če bo na plesu tudi mož z drugo ženo se mu nastavljaj da te bo povabil na ples .
Vendar če te bo na plesu kakšni fant povabil na ples se ga ne brani .

Pozdravljena … mislim, da bi spodnja povezava lahko bila odgovor na tvoje vprašanje. Govori o izgubi strasti.

http://mojpogled.net/tezave-resitve-v-partnerskem-odnosu/

New Report

Close