Najdi forum

Pa se ne bi z njo pogovoril o tem?

Res bi bilo najbolje da se z njo pogovorim.Pač ji bom rekel, da nama ni usojeno da sva skupaj in da je najbolje da greva narazen.

Mislila sem na to, da bi se z njo pogovoril o razlogih za opisano obnašanje.

Saj se bom pogovoril z njo, zakaj se tako obnaša.Nekaj skriva pred menoj, pa ne vem kaj. Včeraj sem slišal da je imela 3 fante pred menoj, pa z nobenim ni bila več kot tri tedne v zvezi!
Samo vseeno bo med nama konec, ker z njo ne vidim prihodnosti.

Nejc23, živjo

Ja, končaj, nimaš kaj drugega… Tole kar je naredila, nima opravičila. Saj verjamem, da ti je bedno, ker si jo že staršem predstavil, vendar verjemi da njim ne bo tako hudo, če si jo pač pustil. Huje bi bilo, če se navežeš nanjo in ti dela štale naprej, te vsepovsod osramoti.. Ko spoznaš starše od partnerja, se navadno potrudiš in pred njimi poskušaš biti “normalen”, prijazen, vljuden,.. Tale deklina pa nima osnovne manire. Boš že našel boljšo, brez skrbi! Lahko že jutri. 🙂 Lepo je, da si iskren do sebe in že zdaj vidiš, da ne bo šlo. Marsikdo si pa meče pesek v oči in opravičuje nekoga do skrajnosti. Srečno

v.O.K., živjo
Hvala za nasvet!

Bom končal, to ne usojeno zvezo. Čimprej jo moram pozabiti in odpreti nov list v življenju!

Ne usojeno zvezo? Kako se pa ti izražaš, kot da s tabo nekaj ni v redu?
Dvomim, da je s to zgodbo res tako kot si ti to predstavil. Lahko pa narediš uslugo obema in končaš zvezo. Pa ne uporabljaj teh smešnih floskul ” ni nama usojeno” in podobno. Na te fore bo padla samo če je res nora. Vraga vama ni usojeno. Ti pač nočeš bit z njo, ker te nekaj moti pri njej. Pravi moški pove pravi razlog za prekinitev zveze in ne ovinkari. Itak pa se po dveh mesecih ne moreta dobro poznat. Da po tako kratkem času spoznavaš že starše… no ja, sto ljudi sto čudi.

živjo,

Imam problem. Fant s katerim sva že pol leta skupaj ima vse kar bi si marsikatera punca želela. Je lep, priden, lepo vzgojen, pozoren itd, Vendar čutim, da ni to fant s katerim bi ostala celo življenje skupaj. Strah me je naresti kakšno potezo da mi ne bo kasneje žal.
Kako naj izvem ali mi je to tisto tapravo ??

hvala za odgovor ! 🙂

lp, sara

Če to sprašuješ, potem že ni pravi.

zdravo neyc

jas mislim da je tvoja punca malo komplicirana in tudi bolj zivcna oseba

pa je ta stvar predstavljanja starsev je bila velika napetost za njo ker mogoce manjka sigurnosti v sebe .

da se je tak obnasala pa to kaze neke vrste zivcne nestabilnosti osebe ki se ne znajo same sebe

obvladati –tezko je ziveti z njimi ker so zelo spremembni od enega trenutka do drugega …nigdar ne

vemo kako bojo stvari vzeli in se veckrat razjezili brez vroka ali pa za ciste malenkosti ..po mojem

iskusu bi ti pa rekel ne gubi casa da psih. spilas celo zivljenje ker ti bo zivce pumpala tvoj cas bos

gubil in je tudi mogoce da boste do udarcev prisli –je zadosti normalnih oseb ne gubi tvojega zivljenja

ihci si nekaj vec stabilnosti in mira ce ne ti bo pekel na zemlji ..Za te ljudi pa je dosti psihiatrov ..

Najbolje se izide tako, da ga/jo preprosto ignoriraš. Seveda pred tem daš jasno vedeti, kaj ti ni všeč in to večkrat poudariš. V naprej ne izgubljaš besed…ciao amore…ciao bello/a

Preberi prispevek od Žogce: http://med.over.net/forum5/read.php?163,4548723,4549096#msg-4549096

Povej kaj te moti pri tem da birada zapustila fanta .

Ti, Janez Oblak, tebe je pa res cel forum, čist povsod se vtikaš, čisto vse veš..pa čudno, da nisi že svetovalec v Vladi RS….

Izsiljuje samo on ali vas nagovarjajo tudi dobronamerni sorodniki, prijatelji in znanci’? Včasih nam tudi oni vsiljujejo kar ni za nas. to kar počne, je čisto navadno izsiljevanje. ne morem brez tebe pa vam ne pusti normalno zaživeti na novo. če dva nista na isti valovni dolžini, rečejo, da sta kot dva fikusa. Naivna 20-letnica se je pred leti ujela v past takega hinavca oz. razočaranca. Prva zveza mu ni uspela, v drugi je napravil potomca, čeprav je prej trdil, da se nista razumela, da je ona kriva, da nista poročena, ker hoče svojo hišo itd. Novo je izkoriščal, menda je bil celo prvi partner, vmes pa še vedno sedel še na starem stolu in računal, da si bivša premisli glede poroke. Vi pravite, da je bil vaš pošten do vas. Ta o katerem govorim pa ne.
Pravi dvoličnež: novo partnerko je izsiljeval glede spolnosti, grobo divjal po njej, ni mu bilo mar tudi, če bi vmes umrla. Žaljive pripombe na račun žensk, mestne ste k.. on pa je bil svetnik s svojim pankrtom, kave bivanje v prenočišču je plačala ta zadnja partnerka, sicer jo je pa vedno vlačil po gozdovih kot cipo poročenega tipa. Pri nesojeni nevesti pa vedno sluzast in ponižen oprema za mulca še njej bi oblačila kupil, pritožbe, da ga je samohran. imela le za seks on je z novo enako delal ali pa še slabše. Vas vaš vsaj ne ovira pri vaših ciljih? Ta hinavec je delal še to, zadnji je rekel, kaj boš šla v šolo tako ne boš nič naredila, pravi terorist, na zmenek je hodil k bivši urejen, k novi pa vedno zaraščen kot star pijanec, pa saj je imel zgled doma pri svojem ateku. Govoril je, da hoče Slovenko, obravnaval jo je pa kot Albanko 10 naslednikov. Ona je drugič prišla v njegovo past po zaslugi dobronamerne sorodnice. Še naka danes gospa se je poročila nesrečno po zaslugi prijateljica on te ima rad, pa jo žali pred ljudmi..ni imela dohodkov, da, toda lahko bi šla kam živet kot pomoč pri hiši. Če nam nekaj ne leži, ČIMDLJE od njega, toliko let sem zate zapravil..kdo ga je pa prosil.. to jeČISTO izsiljevanje maminih sinčkov, ker mu mamica vse pred nos nastavi, se mora cel svet vrteti okloi njega ali nje. Prihodnost s takim sinčkom? pekel na zemlji, se lahko zveličate brez župnika. Vedno bo imela glavno besedo mamica, vedno bo na njeni strani za družino mu ni mar.le da je mamica zadovoljna. Pri taki zvezi ni samo diktator on ampak sta oba z mamico? Se splača? Zaradi prizadetega ega še nihče ni umrl. Očitno je odličen igralec bo že drugo žrtev našel. Gospod ima prav, delajte, kar vas veseli, vampirja na kratko, klicati ga ni treba, ker si bo spet kaj domišljal, čaka vas boljši, tak, ki vas bo cenil in sprejemal ter se bo znal zrelo pogovarjati, ne pa kot razvajen, trmast otrok, ki tuli, če ne dobi igrača. Čimdlje od takih razvajenčkov ali kot bi Hrvatje rekli derišta. Škoda časa, živcev in energije za vampirja, ki je poln samega sebe kot Fructalov sok. Obilo sreče, morda vas pa že čaka za ovinkom in komaj čaka, da vsa ujme. Lp Tonta

AMPAK ga LJUBIŠ!

OK, kakšnega želiš, kaj za to storiš in kakšen je?
Čas je, da se pogledaš v ogledalo in si poveš, kaj sploh želiš!

KAJ ŽELIŠ!

On je in ga ni!

Če ga hočeš, bodi z njim, kliči ga..
Če ga nočeš, mu samo lepo povej, da želiš nekaj več.
Mogoče pa se bo potrudil…kdo ve. 😉

pozdravljeni,

srčno upam, da še kdo to bere. Prosim, nasveti, kot so: pogovori se z njim, povej mu vse v obraz – že prevečkrat, opisala svoja čustva, kaj mi ni okej, tudi varati sem začela namerno, ker sem mislila, da je to še zadnja šansa da mi da mir!! ampak ne – manipulira, ne more zdržati 1 teden brez mene. Če se ne javljam se pojavi, kar na mojem oknu in sredi noči začne trkat, da ne bi kdo od mojih slišal in potem valil krivdo name, ga spustim notri, upam, da bo končno kaj normalnega povedal… Vedno isto. obanša se kot da je popoln, iskren, da sva najboljši par, da sem mu najbolša … naj povem – oba sva “barabe”, samo da se jaz trudim to končati on pa me glede tega ne posluša, ne jemlje resno, misli, da me lahko nadzira, ker je kar dosti let starejši od mene … on lahko počne vse kar se mu zljubi …

Odkar ga imam/sem ga imela se mi zdi da sem se čisto spremenenila. Življenje mi je ratalo turobno, počutim se nič vredno od vseh očitkov, ki sem jih v teh letih poslušala. Nobenega globokega pogovora, če začnem kakšno težjo temo vzkipi, ponori, obnaša se kot bi bil star 5 in ne skoraj 40. In ne vem sploh več … denarja nimam, da bi odletela v drugo državo, prav tako moram tukaj končati še študijske obveznosti in …

ne vem a sem res jaz taka majhna, naivna, nespodobna in ne močna punčka…

hvala za kakršenkoli nasvet ali izkušnjo

Js mam podobme težave.

Želim iti narazen s svojo punco pa ne vem kako😔.

Želim si da bi bila še naprej prijatelja ampak mislim da je to možno samo v 3%. Preprosto ni prava Zame.

Plz help me😟

New Report

Close