Najdi forum

Spoznala sem čudovitega fanta oba zelo poslovna pa mislim,da je kr uredu.

Nekajkrat sva že bila skupej cca.3 tedne se poznava.Dobivava se pa ob vikendih.
Moram priznat, da me je kr prevzel…
Kako naprej?
Kako ga še naj bolj osvojim?
Kako se naj obnašam, da bo čimbolj zagret?

Nisem tip ki bi bila skoz tih sem bolj vesele narave…

Hvala.L.p

Daj času čas 🙂

In bodi pozorna kako se stavri odvijajo. Ne prehitevaj dogodkov, povabi ga kam vem, predlagaj kosilo ali večerjo še med tednom.. Bolje počasneje napredovat kot pa prehitro…

********************************************* We all know that cats rule the world!

…. Aja uporabi ženske čare 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

hvala maja

Ja ni kaj 🙂
Kak napredek – poročaj 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

boma maja hvala.Lepo se mej

Pozdravljeni!

Zaenkrat še ni neke prave povezave med nama razen goli sex in spogledovanje v najini družbi.
Kako naprej……?

Kaj pa kakšna skupna kosila, prespi kdaj kdo pri komu, povej mu da bi počasi rada kaj več. če on tudi to želi 🙂
Nakaži mu, da bi rada kaj več od nejga kot pa goli sex 🙂

Malo povej ksko se on kaj obnaša?

********************************************* We all know that cats rule the world!

Večini tipov ženska, ki jo takoj dobijo v posteljo ni več zanimiva.

Zdravo maja!

Na čase je kr uredu na čase pa me ignorira….
Povedala sem mu tudi da ga imam kot prijatla zelo rada in da ga spoštujem ter da bi bilo bolje da sva samo kolega….pa je začel nekaj godernjati, da ga ne moti da sva v isti družbi itd…
Nevem kako naprej?

humor, to vedno pali 🙂

presenečena sem nad izjavo, med nama ni neke prave povezeve, razen goli sex!?

a tam sta pa že? pri sexu mislim. Mogoče pa že ima kar je hotel….

Naredi se malo indiferentno, pa ga malo ignoriraj. Ko bo hotel sex, se mu izmikaj…
Zakaj bi se trudil, ko te pa zlahka dobi?!

se strinjam z mojco;))

Čas ko sta skupaj preživljajta kvalitetno….in uživajta……Po treh tednih premišljevati te stvari…..je prekmalu……Če se boš “obesila” nanj…..boš dosegla ravno nasprotno…..

New Report

Close