Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina KAKO DOLOČITI SPOL PRI MAČKAH??

KAKO DOLOČITI SPOL PRI MAČKAH??

Če boš še kdaj imela mačka, obvezno nesi k drugemu vetu. Tale tvoje je zgleda mesar.

Kaj pa na cepljenja in ostalo – še vedno nosi k taistemu vetu?

Če misliš mene, ne, veterinarja sem zamenjala. Za cepljenje in vse ostalo. Sem imela hudo bolnega psa in drugi veterinar ga je rešil, tisti prvi oz. prva ga zagotovo ne bi.

No,super.

Torej veš, da tisti prvi veterinar ni bil v redu. Kastracijo odsvetuješ, zdravljenja pa ne, čeprav le-to pri njem enako ne bi bilo/ni bilo uspešno?

Kaj ti ni jasno? Kastracijo odsvetujem ja in jo vedno bom. Tudi zdravljenje odsvetujem pri prvem veterinarju, kje vidiš, da ga ne?
Preberi še enkrat: veterinarja sem menjala in psa mi je rešil drugi veterinar, ne prvi.
Bo šlo?

Torej napiši, da odsvetuješ poseg pri določenem veterinarju (in zakaj).
Tvoje pisanje se bere tako, kot da odsvetuješ poseg na splošno. Oziroma je tako tudi napisano.

zdravo zanima me ce bi mi lahko nekdo povedal spol tegale mucka je se zelo majhen in nevem ker se ne spoznam…ce je dobra slika da se da vidit.. hvala 🙂

[img]http://shrani.si/t/f/m9/128H2GpF/1/dsc4811.jpg[/img]

Mislim,da je punčka.(vseeno vprašaj še koga-več glav več ve)!Lp

Mislim,da je punčka.(vseeno vprašaj še koga-več glav več ve)!Lp[/quote]

Ne,ne to bo pa fantek…Tvoje mnenje Yo_?

Sem pogledala svojo mačico in mislim, da je tole fantek 🙂

Fantek verjetno?

Pozdravljeni!
Našla sem to sliko in upam, da vam bo pomagala pri določanju spola pri mačkah.
[img]http://www.secondchancecats.org/resources/kitten%20stuff.jpg.opt916x572o0,0s916x572.jpg[/img]

Lp

Ali ima kdo fotografijo mačko in mačke (kako se ju da ločiti?)
hvala za odgovor
lp

Uredu je, mislim da je moj fantek 🙂

Napisala bom tako kot bo meni ustrezalo in ne tako kot mi boš ti diktirala. Ja??

Gospe, kateri odgovarjate, že 2 leti ni več na forumih in jih ne bere več.

Pozdravljeni, zanima me, pri katerem letu se mačke začnejo pariti. Naš maček ves čas mijavka in ne vemo zakaj. Je popolnoma zdrav, zato sklepamo, da se želi pariti.

New Report

Close