Najdi forum

Pozdravljeni. Trenutno sem že skoraj dve leti samski. Zanimajo pa me vaša mnenja glede moje zgodbe.

Pred kratkim sem odšel v BiH ter preživel vikend pri malo starejšem sodelavcu. In se seveda na prvi pogled zaljubil v njegovo 20 letno hčer..

Seveda nisem tega nikomur zaupal niti omenjal.. Bilo je nekaj pogovora z njo a vendar čisto o drugih stvareh..

Zanima pa me predvsem sledeče. Torej na Faceboku imam za prijatelja njega-sodelavca nakar sem odšel od njih sta mi prošnjo poslala tudi njegov sin ter malo mlajša druga hčerka..

Muči me pa to, ker me ona ni dodala za prijatelja. Jaz pa nekako iz kulture, do sodelavca-očeta niti nisem pošiljal prošnje njej..

Torej.. Ima kdo kakšen nasvet kaj narediti..Kako priti v kontakt z njo na lep način?

Študiral sem tudi, da ji je morda sodelavec prepovedal, da bi me dodala..

Glede na to, da so Muslimanske vere..Mogoče bolj strogo glede tega, res ne vem..

Si pa želim pogovora z njo.

Sprejel boš islam in se zavezal šeriatu do konca življenja in bohnedaj da si premisliš ker te bodo linčali. Bognedaj da boš kdaj hvalil Ruse/pravoslavje/Putina ali celo krščanstvo. Delal boš kot pes in moral plačati 3 familije okrog sebe. Dozivljensko brez orale in anale. Pozabi na take igrice. Si resen? Najebal boš huje kot žival v zoo-ju.

Ujel se mali Slovenac na Bosanko. 🙂

Dve opciji:

Prva – Prešeren in njegova pesem Judovsko dekle.

Druga – Šeriat pri Savici in poroka.

Mogoče imaš prav. Ampak jaz tako daleč še nisem razmišljal.

Lahko pa rečem, da je njen oče torej moj nekaj letni sodelavec človek na mestu, do mene osebno kulturen, delaven in zelo pošten.

Niti ne vem ali sem jaz njej všeč itd.. Ni prišlo tako daleč in bili smo skupaj z celo njihovo družino čez cel čas.

Vidi se, da je punca zelo lepo vzgojena, iskrenost, toplina v njenih očeh.. To se zelo hitro prepozna pri človeku.

Torej.. Kaj narediti glede kontakta.. Kako priti v stik.. Mogoče bi bilo pa vsaj lepo prijateljstvo..

Čovjeće. Razumijeś ili ne? Nije i zajebancija u takvah familijah. Ne diraj u ovo ruźu ako nisi spreman na konsekvence (pozitivnije i negativnije)

Torej.. Bolje, da je niti ne poskusim dodati za prijatelja na Facebooku?

In lepo ostanem v večni dilemi.

No sicer pa, če bi ona hotela kontakt, bi me mogoče tudi sama dodala.

Tudi to je res.. 🤔

 

 

A ti razumeš da ona ni -individualist- ampak je del družine? Pa o kakšnem prijateljstvu z mlado punco ti sanjaš? A si normalen ali kaj?

Tole tvoje zahodno “samo prijatelja” ne bo šlo.

Ne poslušaj teh nasvetov. Saj je tudi Bosna v 21 stoletju. Pokliči jo, mogoče še sodelavcu omeniš, da ti je všeč in to je to. Vse se potem razvija dalje tako, da boš zadovoljen ali pa tudi ne. Odvisno od reakcije 20 letnice v Bosni. Če ima poklic je v redu, če ne pa bo, če bo prišla v Slovenijo, čistilka, tako kot skoraj vse iz tistih krajev.

Pa ti Alo, si še v srednjem veku. Kdaj si bil nazadnje v tistih krajih? Če si bil v tem stoletju si verjetno opazil, da se punce ne razlikujejo dosti od tistih iz Ljubljane, ne po oblačenju in ličenju, ne po obnašanju.

Seveda jo daj na Facebook. Sodelavec pa ti naj da njeno številko, pa jo pokliči.

Lepo napisano, hvala💪Mi je res velika želja poskusiti ustvariti kontakt.. Pa kar bo, bo..

New Report

Close