Najdi forum

Če nekdo kadi, še ni treba, da s svojimi razvadami obremenjuje drugega. Tudi sama kadim, pa ne morem kaditi niti v lastnem stanovanju takrat in toliko, kot se mi zahoče. Pozimi je potrebno iti kar na balkon in v mraz. To pa zato, ker spoštujem tudi prisotnost ostalih, ki jim cigaretni dim ni po volji, pa še škodi jim in nimam pravice ogrožati zdravja svojih bližnjih zgolj in samo zato, da ustrežem svoji potrebi. Biti ali ne biti kadilec je osebna odločitev, ki jo je treba spoštovati. In če tvoj sodelavec tako brezvestno puha dim vpričo tebe, že ne more biti kaka posebna faca, in je po moje en velik egoist, saj se na tebe niti ne ozira.
Ne vem pa, s čim bi nevtraliziral vonj, saj nekadilcem kadilci blazno smrdimo, vsaj tako pravi soseda, ki ne nehala kaditi.
Ali bo pomagala sveča ali smrekca, ne vem, poiskusi.

lp

NA voljo je samo dvoje, ali pustiš, da še naprej kadi in Ti smrdiš, ali pa ga opozoriš na zakon, ki prepoveduje kajenje v pisarnah.

:)) prav luštno je brat, pa ne da vam privoščim, da imate tudi drugi čisto iste probleme. Pri nas imamo po novem odprti sistem prostorov, torej minimum sten, kadilce pa smo napodili v kadilnico na sredi nadstropja. Ker je grozljivo majhna, brez zračenja, so začeli puščati vrata odprta, pa zdaj smrdimo vsi. Ko je kolegica urgirala pri šefih, se sklicevala na zakon in svoje pravice, so začeli njo zmerjati, da je netolerantna, nihče od šefov se pa ni želel nikomur zameriti…. da dol padeš, pa taka zakonska zaščita. Pa sploh ne smrdi samo iz kadilnice, tudi sodelavec vsakič, ko pride od tam, tako zaudarja po cigaretih, da je groza, potem pa za nameček še cel dan kašlja in se davi.. uhh, kje so stari časi pisarn ????
če si pa slučajno namontiraš osvežilec ali kaj drugega antitabaco, se pa kadilci norca delajo iz tebe..

Kako hudo je šele, če imaš šefico, ki kadi tudi takrat, ko si noseča, poleg tebe in to ne en cigaret na uro, ampak verižno?

Z.

DOL S KADILCI PA CIGARETAMI!!!

ZARAD NJIH NIMAMO NEKADILCI NOBENE IZBIRE – ONI JO IMAJO… PEJTE VSI SKUPI V TRI P… NE VEM, KDO HUDIČA VAM DAJE PRAVICO, DA ONESNAŽUJETE MOJ ZRAK!! GNOJI!!!!!

New Report

Close