Najdi forum

kajenje najstnika

Prav je, da ji ne dajate žepnine ! Pa ne sekirajte se za to, kaj si drugi mislijo o vas. Niste neskrbna mama, ravno obratno 😉

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

A ne, se ne sekiram, kaj si mislijo drugi o meni; še posebno ne, kaj si mislita moja starša. Za njiju itak nisem še nikoli nič prav naredila.

Hočem samo povedati, da otroci danes nekako pridejo do denarja, tudi brez žepnine. Če imajo stare starše ali druge sorodnike, dobijo kaj pri njih, nekateri (dijaki, študentje) pa imajo tudi štipendijo, tako da za cigarete se vedno najde. Žal.

mladim nam gre na živce če se obnašate do nas kot do otrok, pač normalo smo v procesu odraščanja in si delamo svojo identiteto zato bomo tud delal stvari ki jih prepovedujete.

osebno nisem nikoli kadil in se mi zdi butasto, me je pa zlo motil ko me je mami zasliševala. To da ne kadim je bila moja odločitev in na to sem bil precej ponosen ker sem tudi moral kljubovati sošolcem ki so me silili v to.

rad bi tudi dodal da ni prava rešitev da otroci ne dobijo noč denarja, pomembno je da se pri tej starosti učijo upravljati lastna sredstva.

mislim da je najmočnejši dober zgled, skrbite zase za svoje zdravje ter za svoje zdrave navade. Otrokom povejte resnico o cigaretah brez demoniziranja. Vem da je težko ampak mladi ne razumejo da hočete dobro, vso srečo

New Report

Close