Najdi forum

Pozdrav Lena!

Moje prvo jutro brez cigareta. Moja miza je trenutno oborožena in se kar šibi pod kupi čigumijev, vrečk čajev in kil jabolk :))) Priznam pa, a veš da nisem opazila, da imam tako velike roke in niti pod razno trenutno ne vem kaj bi počela z njimi:))

Lp
Pia

Vem o kom govoriš – o Vesotu. Ne delam v Ljubljani, poznala pa sem in Vesota in njegovo ženo, tako da lahko rečem samo da ne verjamem da bi blo to res. Rekel si njegov nick – a je bil tud on na forumih?

Čestitam!!! Koliko si jih pokadila na dan??
lp
upam, da se ti kmalu pridruzim

Skoda,da nisi iz Lj.Pa ravno sem ti hotela predlagat,da te odvlečem na kafe če si v Kliničnem centru.
Sašo,je verjetno besedo nick uporabil namesto imena,mal si je skrajšu.
Imej se lepo!

Kakšno pa je počutje?

Beda, beda in še enkrat beda to kajenje. Nika, zakaj mi možu dokazovala da zmoreš, sebi dokaži.
Kave sicer ne pijem (poskusil pa sem že), vendar vam zagotavljam, da ima tudi brez cigareta okus, le drugačen morda.
Živa, zakaj bi čakala do 1.9., nehaj zdaj, če misliš!
Irena, eh mož ima skrite zaloge, pa ti ne veš. 🙂

Pozdravljena Pia!
Prav nasmejala si me s svojimi dolgimi rokami. Mislim, da bi bilo bolje, če bi šla kam, kamokoli, na sprehod, obisk k prijateljici, ki ne kadi, v kino, ali se zaposlila s kakšno stvarjo, če seveda nisi v službi. Najhuje je, če se kot praviš spraviš sedet k obloženi mizi in takrat dejansko ne veš, kam bi dala roke. Poskušaj ne razmišljati o tem, da si prenehala kaditi. Če pa ti misli že uhajajo h kajenu, razmišljaj o svojem počutju danes, ko še nisi pokadila nobene cigarete. Si opazila, koliko bolje se počutiš? Ne kašljaš tako močno, nimaš tistega čudnega občutka v ustih, ne solzijo se ti oči, ker ti ni prišel dim vanje, glava je tudi lažja in tudi zrak je nekam drugačen, se ti ne zdi? In jutri bo počutje še dosti boljše. Lažje boš vstala in ko se boš pogledala v ogledalo tvoja koža ne bo tako bolno rumenkasta.
Če si se odločila Pia, boš kmalu opazila, da so tvoje roke čedalje krajše in na koncu ti bodo celo všeč. Zdrži!
LP
Lena

Najbolj žalostno pa je, ker večina žensk (morda to velja za mlajše) kadi predvsem, ker “na ta način hujšajo”. Tak imam občutek, morda me vara.
Žalostno je tudi, da velika večina ljudi (kadilcev) preneha kaditi takrat, ko njegov bližnji (ali pa sam) zboli ali premine zaradi kajenja, kot da se pred tem ni zavedal slabosti kajenja. Sam sem samo enkrat poskusil, še v osnovni šoli, potem pa nikoli več in tudi ni variante, da bi še kdaj (tudi pijan ne, kot imajo nekateri za izgovor).

En nasvet, poskusite, mogoče se pa izkaže še za OK…super nasvet!
Sem bila kar strastna kadilka, potem sem pa pomislila, kako si nekateri privoščijo vsake toliko časa – cigaro! Ne, ne predlagam, da “prešaltate”! 🙂 Samo cigare so samo “ob posebnih priložnostih” in jaz sem se odločila, da bo pri meni tako s cigaretami…in deluje! Prižgem samo še včasih in to je sigurno bolje zame in še vedno včasih…UŽIVAM!!!
Lp!

Pozdrav sandra!

Le pogum, saj ni tako hudo. Pokadila pa sem jih cca 20, včasih tudi kakšno več, včasih kakšno manj.

Lp
Pia

Pozdrav Jana!

Moram priznati, da se zjutraj z lahkoto zbujam. Ne pokašljujem več in tudi glava me ne boli več. Sem malo živčna in rahlo pazljiva pri prehrani, ker ne bi rada kompenzirala cigaret s hrano, tako da jem isto kot sem, ko sem kadila.

Lp
Pia

Pozdrav Lena!

Vse kar si napisala je res. Včeraj je bilo še težko, danes je že lažje. Mislim, da je iz dneva v dan lažje. Pri vsej tej zadevi moram priznati, da mi je moj mož v veliko oporo. Iz uvidevnosti, sedaj ne kadi pred mano, hodiva na dolge sprehode zvečer itd. Čeprav sem bila včeraj cel dan v kadilski družbi mi tudi za trenutek ni prišlo na misel, da bi prižgala cigaret. In nisem vedela, da tako zelo ogabno smrdijo!?!

Hvala vsem za podporo!

Lp
Pia

Pozdravljena Pia!
Od srca sem srečna zate. Pa kaj, saj sem že od začetka vedela, da ti bo uspelo. Kar vztrajaj. Meni po enem letu niti slučajno ni žal, da sem prenehala. Res je, da sem v začetku pridobila kakšne tri kilograme, toda sčasoma so izginili. Ko se je telo privadilo na drug režim sem kar se kilogramov tiče spet prišla na normalo. Se mi je pa popravilo vse ostalo od kože, las, nohtov …
Tudi meni zdaj cigareti smrdijo. Pa ne takrat, ko kdo kadi, ampak tisti vonj, ki ostane pozneje na obleki, pohištvu …. Sem pa do kadilcev zelo tolerantna. Pri nas gostje lahko kadijo, ker vem, kako lepo je prižgati cigaret ko prideš kam na obisk. Saj končno imamo okna in se da stanovanje prezračiti.
Zdrži še naprej in lepo se imej.
Lena

Mis, če vrtiš toliko nazaj, hvala za odgovor, če ne, se ti bom zahvalil, ko te bom kaj opazil.

Kakšen je bil sicer Veso?
A je bil bolj “produkt” Slovenskih novic in ostalih mrhovinarskih časopisov ?
Je bil mogoče bolj Tony Soprano varianta, po profesiji sicer malo onkraj zakona, a v resnici dober človek?
Napiši kaj, če se ti da, pa lepo se imej, Sašo.

New Report

Close