Najdi forum

Pa dajte že nehat lovci na marelico, proooosim!!!
p.s. nisem marelica

Tukaj je sam eno vprasanje,kdo lovi koga.Mi marelico,ali ona nas?

Ma daj, jaz mislim, da se je našel nekdo, ki provocira na vse možne načine in ki je sklenil, da marelico zares spravi dol. Ampak jaz mislim, da nas je več tistih, ki nam je bila marelica simpatična….in je popestrila dogajanje.
Res je zelo razpovnavna, kar pa ne pomeni, da nekdo ne bi mogel posnemati njenega sloga…..

Ali sta naredila kaksen nacrt, kako se bosta lotila. Ali si bosta pomagala s kaksnimi pripomocki (zvecilke,oblizi) ? Me res zanima, mogoce bi se vama pridruzila tudi jaz !!

Lp Senja

Pozdrav!
Tudi sama imam problem s kajenjem in zares zelim prenehati. Ali kdo ve za dobro knjigo ali prirocnik?

Poglej si stran http://www.start.at/nekajenje morda bi se dalo izlusciti kaj za uspesen zacetek odvajanja. Jaz sem tudi med tistimi, ki bi se rada trajno odpovedala cigaretam. Letos spomladi mi je uspelo za en teden, potem sem ga pa cisto brez potrebe prizgala in zgodba s kajenjem se je ponovila. Bi pa res rada nehala.

Pozdrav!

Jaz sem se odvadila kaditi na naslednji način. Eno nedeljo nisem imela nobenega cigareta. Pretaknila sem celo stanovanje in nisem našla nobenega. Ker sem bila precej lena (resnici na ljubo) se mi ni dalo niti do trgovine. Tako nisem kadila celo nedeljo. V ponedeljek sem si takoj kupila cigarete, in ko sem ravno hotela prižgati enega sem si rekla, da ga v bistvu sploh ne potrebujem, saj celo nedeljo nisem kadila. Celo škatlico sem vrgla proč in se odločila, da neham kaditi. Najtežji je bil prvi teden. Da se ne bi zredila sem namesto hrane žvečila žvečilne in bila sigurno najbolj tečen človek za prenašati. Tako nisem kadila skoraj 4 leta. Po štirih letih sem prižgala en cigaret (v mislih, saj je samo en), naslednji dan še enega in čez dva dni je bila škatlica ponovno v mojem žepu. Groza!! Jaz bi se vam tudi pridružila, če bo kdo nehal kaditi!

Lp
Pia

Jaz bi se tudi pridruzila.

Lp Senja

marelica nima nič s tem
tako da prosim da je ne obdožujete prez ….

če pa bi gdo rad dobil moj e-mail
naj to sporoči !
lep pozdrav

lucija

Kakor je meni znano,se da ena odvisnost zamenjat samo z drugo odvisnostjo. Lahko začnete tečt ali kaj podobnega, samo ne začet s tabletami 🙂

Pošlji mi e-mail 🙂

Pozdravljena Lena!

Juhu, ali kako naj rečem. Tvoja pripoved me je tako navdušila, da (samo trenutek, da preštejem) imam še 13 cigaret v škatljici in 13 cigaret bo moj zadnji! PROSIM DRŽI PESTI ZAME. Trme mi pa res ne primankuje:))

Hvala!

Lp
Pia

Letim skozi teme na forumu. Kliknem na kajenje, preberem-in glej ga vraga- iz
pepelnika se mi veselo kadi.
Takoj sem ga ugasnila. Do naslednje zanimive teme.
Lep pozdrav. Iva.

Dragi Lucija in Pia.
Zatrdim vama, da res ni tako težko. Tudi sama sem bila v službi v začetku obkrožena s samimi težkimi kadilci, to sem bila tudi sama. Odločitev, da bom prenehala kaditi ni prišla čez noč. Kar nekaj časa sem se prepričevala: le zakaj mi je to potrebno, čemu moram biti nervozna zaradi cigaret, in na koncu me še boli glava? In potem sem se odločila. Tega mi več ni treba! Če v službi nisem imela celih osem ur dela, sem tudi sama kaj brkljala po računalniku, potem sem prebrala kakšno dobro revijo, pozneje pa sem prešla na knjige.
Dejstvo pa je, da morata najprej pri sebi sprejeti trden sklep. Vzemita si listek in nanj napišita + in – . Potem pa pod vsakega dobre in slabe strani kajenja. Presenečeni bosta in odločitev bo dosti lažja. In da ne govorim o tem, koliko boljše se počutim. Saj sem kot prerojena. In če me ni v ponovno kajenje vrgla tragedija v družini, ko so v najhujših trenutkih kadili vsi razen mene, me gotovo ne more nič drugega.
Poglejta samo, koliko slabe volje bi prihranili, ko bi vama recimo ob enih ponoči zmanjkalo cigaret, vidve pa bi tako radi kakšno prižgali pred spanjem. Pa še prihranili bosta kakšen tolarček, morda celo za kakšen parfumček ob koncu meseca.
Zelo, zelo vama želim, da bi vama uspelo. Volja, ki sta jo pokazali je že en velik korak naprej. Srečno! Držim vama pesti in komaj čakam, da mi javita, kako vama uspeva.
LP
Lena

Hvala Lena!

PS: Sama sem že dolgo razmišljala o tem, danes bo pač ta dan in upam, ne pravzaprav verjamem, da mi bo uspelo!

Lp
Pia

Ja, stalno. In zakaj to Vas moti?

Nikoli, čeprov bi, zato ker sem z vami samo v službi. Pa bi mojga direktorja kap ej če bi mu enga tukaj prpalila, kva pa veš mugoče ima pa fant domišlijo pa bi ga še zrajcal.. Kukrkol, ne bom poizkusila.

Praviš, da delaš v medicini, pa bi te nekaj vprašal.
Leto, dve nazaj, so v Ljubljani, se mi zdi, da v Zupančičevi Jami, ubili unga, (sem pozabil ime in nick), ki naj bi bil vodja Črnogorske mafije pri nas.

Ko so ga, fstreljenega, pripeljali do bolnice, ali do sodne medicine, so baje odkrili zanimive reči, o katerih se je samo govorilo, pa me zanima, če kej veš o tem; namreč, na reproduktivnem organu naj bi imel vtetoviran napis:
“Marlboro – samo za žene!”
???????????

moj e-mail :
[email protected]

Pozdravljena Pia!
Tudi jaz sem prepričana, da ti bo uspelo in to definitivno. Lepo se imej!
Lena

New Report

Close