Najdi forum

Vse kar delamo ljudje, je … človeško (tudi zločini, umori..).
Ne vem zakaj ste se tako vsi vrgli na tipa, ki prav gotovo ni zastavil vprašanje zato, da bi ga vsi popljuvali, ampak ker rabi pomoč. Mislim, da z zgražanjem kako je sploh mogoče da nekdo tako razmišlja… nič ne prispevamo k njegovemu in splošnemu dobru. Verjetno je vsak od nas vsaj v nekem obdobju pisal dnevnik in če jaz danes pogledam kaj sem pisal notri, ko sem bil star 20 let …., uh, kakšen tepec sem bil, saj to sploh nisem jaz…

Skratka, tip je v stiski, čustveno nezrel, a hkrati s precejšnjo čustveno zgodovino, ona ne more biti nič boljša (če bi bila, bi že zdavnaj odpeketala) in kaj bomo sedaj…? A ju bomo kar ustrelili, ali pa jima bomo skušali pomagati s prijazno besedo?

In kaj je to takega, da se moras zgrazati na, samo za tvoje neodobravanje, odprtem mestu?
Ugotavljanje dednih lastnosti pri ljudeh je delo psihiatrov in psihologov, tako da cetudi se zdi, da nic drugega nima veze s psihiatrijo, to ima.
Clovek se pac moti, ni treba zato odpirat nove teme, da se bos nad tem zgrazala. Ti se nikoli ne zmotis?

Vidim da je ta forum odprt bolj zato, da si boste potesile zeljo po opravljanu in s tem dobile moc za nadaljne zivljenje.

Ku ste hard…. Sem mislila, da ste ljudje, ki so malo starejsi kot jaz (19), malo bolj razumni in se ne spravljate na okolico, ker nimate kaj drugega poceti. Poglejte kaj ste naredili na tem forumu. Beseda tece o tem kaksen bebec je in kaj naj bi si mislila zena… Kje je bistvo in smisel tega pogovora? Da si lajsate duso s tem, da blatite nekoga drugega? Naj bo ta clovek kakrsen pac ze je, vsak ima pravico imeti mnenje o njem, ampak da se odpre nova tema, da se tukaj sprosca neka cloveska zavist in potrjevanje, da ste boljsi od njega… Ne vem, no, sem mislila da ste to ze prerasli, pa sem se ocitno zmotila. Z Edijem pa se popolnoma strinjam. Tip ni odprl teme zaradi tega, da se bojo zenske naslajale nad njegovo nesreco in uzivale v tem, ko bo imela katera kaj vec za povedati o tem, kako nesprejemljiv clovek je. Rabi pomoc, ne pakardelo zmesanih zensk.
Pa brez zamere.

LP, Petra

Po branju tegale posta od Kaje, in nekaj odzivov nanj, bi napisala samo tole.

Mislim, da ni najbolj korektno s tvoje strani, spoštovana Kaja, da si problem, ki ga je izpostavil nekdo v forumu, na katerem odgovarjajo strokovnjaki, izpostavila na tem forumu. Če bi prizadeti gospod, želel zgolj debatirati o svojem problemu, bi prvotno pisanje naslovil na enega teh forumov, ki so debatne narave. Očitno je želel strokoven odgovor na svoje dileme in je na takem forumu to tudi izpostavil. Ali so njegove dileme “normalne” ali “etične” itd., mislim, da nismo poklicani mi tukaj, da o tem sodimo. Mar nas je vprašal za mnenje?

Povsem nekaj drugega bi pa bilo, če bi komentirali nek članek s takšno vsebino iz napr. časopisa.

Žal mi je, če se boste sedaj jezili, ampak tako je moje mišljenje. Iz tega razloga tudi ne bom na tem mestu komentirala njegovega pisma.

New Report

Close