Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja kaj ta forum sploh dela?

kaj ta forum sploh dela?

Pišem, odgovarjam, pa nič. Je kaj narobe?

forum je moderiran-sporočilo (odgovor) se pojavi, šele ko ga odobri primož. preberi v navodilih nad okenčkom, kamor vpisuješ odgovor.

Piše, da je naše sporočilo vidno šele, ko ga potrdi moderator.

Tudi jaz!

Dela, forum, dela.

Ampak danes bom šel prebrati prav vsa napisana sporočila,in vsa nespodobna sporočila pobrisal, še rpedno se poajvijo, do takrat pa boste morali vsi prebrati moje sporočilo, kajti to je poduk vsem, ki moja opozarjanja raje preskočijo.

Forum bom vsekakor odprl nazaj, ampak danes se boste vsi zamislili in se odločili, če se res ne da včasih ugrizniti v jezik.

Danes naj bo dan za razmišljanje pri samem sebi.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Kul. Se strinjam. Samo da ne bo predolge pavze :-))
Bi moralo biti pa napisano že malo prej (potem vsaj jaz ne bi nadlegovala (tudi) s tem Primoža po emailu. :-))

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

Tak žalosten dan je.
Pa še zunaj je vse v megli.

Naj posije sonček za vse.

ALenka

Kdaj pa bodo naši problemčki in ideje objavljeni če bodo ??

tud mene zanima, je kdo sploh kle, včasih je bilo pestro, sanes pa kar nič…

Bodo objavljeni brez skrbi, če so napisani normalno in na pravi forum.

Objavljeni bodo pa takoj, ko bodo vsi prebrali moje sporočilo. Tema učna ura.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

kje pa je tvoje sporočilo, grem takoj brati…

Samo eno sporočilo nižje.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Upam, da nisem kaj narobe napisala…. v spodnjem postu, …. samo žalost in upanje, da bo to res šola za vse.

LP

Popolnoma se strinjam s tabo Primož!!Nekatere-i so prestopili prag…in to večkrat!!

Lep dan…

Groza! Primož prav imaš…

Naj bo dan za razmislek.

Pa mogoče za svečko na oknu zvečer. Za oro, njeno deklico in očeta, ki je ostal sam z malo punčko, ki ne bo nikoli poznala mame. pa iz katerega koli razloga že. Zagotovo je bila v hudi stiski!

Čisto se strinjam z Primožem in mu dam prav da nam je dal dan za razmišljanje. Ljudje smo vedno manj potrpežljivi in potem nekateri žal tukaj izpaznijo jezo. Na forumu smo zato, da si pomagamo in malo podebatiramo družinsko življenje in težave z otroki.

Primoz se strinjam s teboj, da preberes vse. Po moje bi se moglo dolocene uporabnice/uporabnike blokirat, ampak saj vem, lahko spremenijo nick ali brez podpisa, razumem da ni tehnicno mogoce!

Sama sem v nosecnosti “pretrpela veliko” – 8 mesecev lezanja zaradi prekomernega bruhanja in strah do konca, ceprav mi je G. zagotavljal, da je z miskotom vse ok. Takrat sem nasla, pravzaprav fant mi je nasel ta forum, kjer sem veliko komunicirala z dr. Pusenjakom in bil mi je v veliko oporo.

Po rojstvu sem se na sreco hitro znasla in zazivela z dojenckom. Bil je na sreco zelo miren dojencek. Tudi sola mi je hitro stekla. Ampak v tistih najhujsih trenutkih, ko tudi jaz nisem vedela dalje so mi punce pomagale in me “pobrale”.

Sedaj ko postaja misko vsebolj aktiven, mi velikokrat zmanjka casa, da bi prebrala vse kar se je napisalo, ampak sem v zadnjih mesecih zacutila neko povecano agresijo zensk na forumu Starsi strarsem (=SS).

Zacelo se mi je zdeti, da SS izgubljajo svoj car in da so vsebolj “sproscanje agresije” za nekatere. To mi ni bilo vec vsec. Zato se popolnoma strinjam, da pregledas vse poste.

Pa tut tebi Primoz HVALA ZA FORUM. Kajti zmerom najdem pomoc, kadar jo potrebujem!

New Report

Close