Najdi forum

Kaj storiti z mačkom

Ooo ne nc upanja:(!Saj to skoraj ni problem ker v stanovanju ostanejo starsi, a vseeno nebi rada da hodi nazaj in hocem da je pri meni! Spuscala pa bi ga itak vn ja. Zdj dokler se ne vselim vsak dan narediva sprehod do novega bloka in gre lepo za mano je kot ps:-) , tudi v stanovanje je nes lepo sev le da je v stanovanju bil zbegan in se mu je zdelo heznano! Jaz pa mislm da ce ga bom takole trenirala nekaj casa da mi rata!

če tam ostanejo starši potem pa naj hodi tja kaj se sekirate, se bo pa znal navaditi na novo stanovanje če ga boste takole imeli tadi

Lp. V petek sem za darilo dobila dva prelepa kastrirana 5mesecev stara mačkona brata. Pred tem sta bila pri eni punci ki jih je vzela iz zavetišča pri njej sta bila igriva vendar se nista pustila crkljati pobožala jih je in se igrala z njimi nato sta prišla k nam iz Vipave na obalo in sta vsa prestrašena napadalna pa smo jih pustili pri miru čez noč v dnevnem prostoru in z igračami hrano in pijačo ter wc mačji . Naslednji dan sem poskusila jih mirno privabit vendar brez rezultata danes sem ponovno poskusila vendar še vedno se bojita in napadalna . Ponoči lepo pridna se igrata uporabljata wc in pojesta vse in pijeta sta pa hišna .imamo pa hčer ki ima 9let . Me zanima kaj naj naredim ? Probali jih bomo ignorirati vendar jim bomo vseeno dajali za jest in pit ter čistili wc . Mogoče bosta kmalu se opogumila. Pomagajte mi svetovati saj jih imamo neizmerno radi ??

Hvala lp.

New Report

Close