Najdi forum

Kaj pa tebe motivira?

Mene motivirajo moji psički, ko grem z njimi tekat

Ja kot praviš, mene tudi daje depresija januarja, potem ko pridejo ven prve trobentice mi je že malo lažje. Zdaj pa ni denarja, še ta korona nam žre vse stike in sem res fuč. Cilje pa res rabiš v življenju, če tega ni, je vse brez veze in se strinjam, morjo bit kratkoročni in dolgoročni. Za flirtanje n evem, odvisno od človeka. Je pa lahko nekaj kratkoročnega tudi na primer kak dan za lenarjenje. Ko sem jaz pridna v soboto, potem si vzamem v nedeljo fraj in uživam v pospravljenem stnovanju, si ogledam kako serijo, dobr film, privoščim kar kak čips … in ja gedam, da mam vsako leto dopust. in gledam, da bom ob penziji ok in ne bom stradala in živela n amrazu. Tudi jaz zato kar pokojninsko varčujem in sem mirna, tistega denarja pa tudi ne pogrešam, bi ga pa drugače za brez veze zapravila, čeprav ja to z dohodnino tudi privarčuješ, se tudi to lepo pozna. Boljše kot kako drugo varčevanje

Šport vedno pomaga, vam povem. Sem bila čisto poklapana, ker smo bili bolni in nismo mogli ven. Prvi dan, ko sem šla malo pohodit po ulici, sem bila drug človek. Pojdi ven v naravo, takoj se boš bolje počutila

Ma glej tudi žalost in tesnobo je treba dat skozi, si en dan tak, drugi dan bolje. Kak dan se ti zdi vse brez veze, še če gre kaj narobe in takrat se ne smeš še dodatno psihirat, meni pomaga vedno družba, vsaj kak telefonski klic, da malo pozabim na svoje probleme

Papir in plemenite kovine.

Ne plemenite kovine sigurno ne. Sem šla zdaj prav računat, če bi dajala 120 evrov na stran pri modri zavarovalnici. Stara sem 37. ob upokojitvi 65 bom prejemala, če danes začnem, 380 evrov na mesec še ob pokojnini. Ta ni slaba. Po 20 letih, se pravi če bom živela več kot 85 let, pa še skoraj 200 evrov na mesec … kar bolano huda cifra, glede na to, da teh 120 niti pogrešala ne bom. Za dohodnino si pa ne znam zračunat, kolko bi se mi poznalo …

Kako ne znaš, imaš tu link, vnesi podatke in točno vidiš, kako se ti pozna pri dohodnini https://www.modra.si/informativni-izracuni/izracun-davcne-olajsave/

Mene najbolj motivira dobra hrana in tihi večeri. Da otroke čez dan tako zmatram, da lepo zaspijo in imam tisto uro samo zase, da ne delam nič, res nič. samo berem, štrkam po telefonu ali gledam kaj butastega na tv.

kaj je seks pa ne vemo več?

Zima ni prav nič turobna, le ti jo tako dojemaš, ona je taka kot v resnici je, je zgolj zima ;).

Jaz sem po naravi realni optimist, ki ljubi resnico in moja volja do življenja je res zelo močna in lahko rečem da je to moje naravno gonilo.

Veš kako je, sama sem včasih bila ista da so letni časi vplivali name. Zdaj se že dolgo ne pustim več in al je zima al poletje ko je vroče, vse mi je kul. Kakor se sama odločim, tako je. Saj so včasih težji dnevi, kot jih imamo vsi. Ampak se vse da premagat. Zamotit se je treba in počet tud kar te veseli in ne samo kar se mora in je treba. Če boš spremenila ta pogledat na vse in da si ti kreator življenja ti bo lažje. Vse je v tvojih rokah, ne mojih, ne rokah zime itd.

Racunam ,da se par let …ok enkrat ziher….

Prodava hiso, stanovanje zamenjava za manjse ali se boljse za en vikend.
Kupiva jadrnico cca 40ft in ” chasing the sun”

Takle cas kje v kaksnem zalivcku , samo maska plavutke kopalke , morje/ vonj , bele plaze …. mir.. kozarcek vincka jastog direkt iz morja…..

Ne pa ta sneg, norisnica po cele dneve, smrad po kurjenju in mraz in bunde ….

New Report

Close