Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Kaj pa hrana za telo – kozmetika

Kaj pa hrana za telo – kozmetika

Piši ji na mail, pa ti bo vse razložila, ker ona tukaj ne dela rada reklame…

To pa verjetno ni takšna skrivnost? Saj so tudi ostale napisale znamke…

Jaz uporabljam kar nekaj kozmetike. Zadnje čase (beri: manj kil in lepši izgled) pa tudi kar precej dekorativne. Se je treba malo polepšat – zdaj je to užitek, ki ga nisem poznala nekaj let in prinašam vse za nazaj 🙂
Dela pa čudeže!! Tako dobro se počutim, ko grem od doma malo napudrana, pa očke namazane… In ljudje to opazijo – mojo samozavest namreč, ne barve na obrazu, ker sem bolj diskretna.
Drugače pa mleko za telo (različna), anticelulitne kreme (ko grem športat, se namažem in čez afroditine masažne nogavice), pa veliko masaže in knajpanja. Kaj čmo – koža ni napeta, pa če se še tako trudim. To pa -55 kg naredi… Ni važno – oblečena čisto dobro izgledam 🙂 Še nekaj kil, pa bo!
Aja, nisem pripadnik nobene znamke – izbiram različne stvari, odvisno, kaj mi ustreza in kakšna priporočila slišim. Najraje kaj naravnega.

Jo boš že spoznala, še prehitro…

Vidim, da se vse malček pocrkljate z kremicami in pomadami, znam je veliko in vsak ima pač svojo izbiro. Važno je, da je koža zadovoljna in zdrava. Veliko se pripomore že z zdravo prehrano, potem tudi kreme niso potrebne v velikih količinah.
Dekorativna kizmetika pa je poglavje zase, saj je potrebno paziti , da ne vsebuje kakšnih strupenih snovi preveč(svinc na primer v šminkah-mislim, da je krožil celo mail o tem- če vsebuje preveč svinca se šminka , če jo imamo v kontaktu z zlatom obarva črno-tako nekako).
Meni je pokazalo v bistvu na velikih šminkah in sem obržala šminko le za kakšne predstave ali bolj medijska srečanja. Dtugačepa imamlepo rožnate ustnice(torej dovolj prekrvavljene), da mi šminke ni ravno potreba.

Pa lep pozdravček, Andreja

sem kar jem

New Report

Close