Najdi forum

Zelo mi je težko ko to pišem morem se izpovedati, ker me zelo hudo..

S enim fantom se dobivava nekje 8 mesecev, na pijačah, včasih izlet, sla sva tudi na počitnice 2krat po več dni…

Drugače je zelo ljubezniv, govori mi rad te imam vse spoštovljiv itd. Aia med tem casom pa se vidiva nekje samo 1 krat na teden, ker dela dosti po 12 ur kao in utrujen in se doma imajo privat firmo..nwn ce je to vse za verjet, da ima res toliko dela. Ko ga vprašam kaj sva midva se rad izgone temi, reče da se spoznavava in da je rad s menoj, pol me tudi zelo moti da, se noče druzit al pa kaj s mojimi prijatelji.. ok v javnost greva vse tako da naj lahko kdorkoli vidi…

Sedaj pa je postal problem, jaz sem bila malo sumljiva in sem ajdi pogledala malo njegov telefon prebrskala in me je šok, videla sem da se je v tem casu dobival se še eno punco v cista drugem kraju, kot sva midva doma kakih 100 km narazen,.meni je rekel da dela kao, ker sem videla sedaj po datumih da se ujema, dajanjsko pa se je z njo dobival hodil v hotele, savne itd…sicer je to z mano tud’/… Vcasih vidim da celo nwn tam 2-4 dni razmaka…

Mislite, da je grozno kar se jaz naredila, ker sem mu dejansko gledala vsa sporočila? Po eni strani pa to nikoli nebi vedela. Najhujše mi je to kao midva nisva v zvezi itd, tako da me uradno kao ni varal al? Pac verjetno on niti nima slabe vesti dvomim.. se hujše mi je pa to ker vidim da je ta romanca trajala en čas, to ni samo en seks in konec.. to sta se verjetno več casa dobivala.. sem pa videla da zdai 1 mesec nimata vec nic sporočil in ona.mu ni več odpisala, te pa je bil on uzaljen kaj zdaj zakaj ne odpise in tu se konča…

Kaj naj naredim? Ne vem imam ga zelo radaa in sem se zelo navezala, sem mislila da je ta pravi pa da mogoče bo cez cas tudi fant uradno, ker sva dejansko sedaj vse delala kot da sva par ni bil samo seks pa cau…. Aja pa je ze malo starjesi nad 35 tako da ni glih mlad fant da nebi znal za sebe …

Najhuje mi je še to, nikoli ne bi rekla da ma drugo al kaj nikoli, ni mi deloval ženskar ko sva se spoznala itd.. tako sem v šoku. ..

Ko sem izvedela to, sem bila tak malo hladna, in sem nwn dala takša malo vprašanja pikra, ce mu punce kaj pišejo itd, kaj komu pove ce je samski al ne, pa takše malo.. nwm ce je mogoče on tudi zdaj kaj posumil, eh nisem dobra..

Mislite, da je lahko sploh še kaj uspešnega pri nama? Si bo premislil in da bo z mano? Sicer ne morem si vn iz glave izbiti, da je še mel v tem casu spolne odnose z drugo,. mogoče pa še celo več…meni pa govoril kak dolgo že ni itd…

Draga Anonimna,

ko tole berem me kar zvija in stiska. Boli me, ker bi vas rada zaščitila, pa vem da ne morem kaj dosti več, kot podati iskren odgovor. In samo predstavljam si lahko bolečino, v kateri ste se vi znašla, ko ste odkrila sporočila. Vem, da moški potrebujejo več časa, da se odločijo in da jih velikokrat šele umik pozornosti spomni, kaj si zares želijo, ampak vseeno je to, kar počne vaš trenutni “spremljevalec” izkoriščanje. In vi mu to omogočate, s tem ko ne postavite meje. Vem in poznam to pot, ko se ženske ne cenimo dovolj, se počutimo v krču in strahu, da če bomo preveč zahtevne, bomo pa še to izgubile kar imamo. Ampak takšen odnos ni pravi odnos. Četudi se bo ta moški odločil za vas, obstaja velika verjetnost, da bo ostal nezvest. In glede na to, da mu je druga ženska nehala pisati, ste vi žal njegova druga izbira. Tudi zato se izmika odgovoru, kaj sta vidva. On ves čas čaka in upa, da se vrne ta druga ženska, vas pa ima za družbo, da lažje zdrži. In sram, ki ga vi doživljate, je njegov. Če bi on čutil vsaj malo sramu, si ne bi mogel z obema hkrati dopisovati in obeh puščati v nekem upanju. To ni vaš sram in z vami ni nič narobe! Upravičeno ste zahtevna in jezna!

Joj me res kar reže, ko vam pišem te besede. Počutim se neskončno kruto, ampak rada bi bila z vami iskrena, ker si to zaslužite. Jaz mislim, da ste vredna pravega odnosa, da ste vredna nekoga, ki bo presrečen, da je z vami in ne bo sploh rabil toliko časa, da se odloči. Zaslužite si več!!!

 

Veliko lepega vam želim,
Eva Erpič, mag. zakonskih in družinskih študij
http://www.akademija.evaerpic.si

 

E-motion, Eva Erpič s.p. I psihoterapija in svetovanje I 041/410-843

Verjamem,da ti je sedaj težko in te boli kar si videla ,pravilno poslušala si svojo intuicijo katera te je pripeljala do spoznanja,da je nezvest in ni imel poštenih namenov .Bolje prej odkrit kot pozneje .Kaj boš sedaj napravila pa se odloči sama .Jaz na tvojem mestu ne glede na čustva bi tak odnos zaključila takoj,zakaj bi jaz vlagala svoj čas in moja čustva ter energijo itd.za osebo katera ne ve kaj bi ali ,če bi itd.Tako ti je pokazal,da si njegova opcija ne prioriteta.Pač ni razčistil sabo in lastnimi čustvi vodi ga njegov nagon in ego.Si res želiš ostat v odnosu ,kjer boš vedno v dilemi ,da bo dejanje ponovil ? Predvidevam,da si še mlada in zato ti svetujem pojdi stran koliko te noge nesejo .Ti ga spremenila ne boš ,pa si lahko čudovita oseba ,ampak sam mora prit do nekih spoznanj.Si res želiš še staknit kako SPB zaradi njegovih izletov z drugimi ženskami ? Zdaj ni on na potezi ,ampak si ti .Začni imet rada sebe in se cenit dovolj,da se zaveš svojih kvalitet in,da zaslužiš partnerja kateri bo imel tudi moralne vrednote .

New Report

Close