Najdi forum

Pozdravljeni,

stara sem 28 let, vezana , imam hčerko, ampak,……
Zaljubila sem se v svojega sodelavca, mlajšega 5 let, s katerim sva bila najprej le dobra prijatelja. Skupaj sva šla na pijačo, na rekreacijo, ampak do njega sem čutila zgolj prijateljstvo. Potem pa se je zgodilo nekega dne, da me je zadelo in spoznala sem da mi tako zalo veliko pomeni. Pa mislim da tudi on goji neka čustva do mene – ne vem sicer 100 % – ampak zdi se mi da bi zame naredil vse.
Sedaj je zbolel, tako, da je že nekaj časa v staležu ampak vidiva ali slišiva se skoraj vsaki dan. Mislim le še nanj, čakam da ozdravi, molim zanj, jokam (res je hudo bolan ampak bo preživel), vsaki dan čakam na njegov klic, sms, mail ali da ga vidim. Ali naj mu povem kaj čutim do njega ali potlačim čustva in ostaneva le frenda? Res ne vem kaj naj storim. Preprosto IMAM GA RADA!!!!

suza,

napisala si samo to, kako imaš rada tega fanta. Ničesar pa nisi napisala ali omenila o svojem partnerju, možu, o svojem otroku. A ni več ljubezni, je razočaranje, …..veliko več bi lahko napisali, če bi vedeli še kaj drugega, če pa bi rada samo nasvet kaj narediti, pozabi na fanta.
razlog, vezana si in imaš otroka.
Zakaj vedno tako malo napišete o razlogih, zakaj se zaljubite v nekoga, če sta skupaj hodila na rekreacijo, potem pomeni, da je nekdo ta čas čuval otroka, kar tudi pomeni, da mož s teboj ne hodi na rekreacijo….zakaj pa moramo biti mi Holmsi, da boste vi zadovoljni z odgovorom. če v življenju vse jemlješ tako na lahko kot je tole s tem fantom, potem predvidevam, da boš imela vedno težave.

najprej se odloči, kaj bi rada doma, potem šele lahko gremo v razglabljanje, kaj je prav in kaj ne.

primož

Suza,

ko sem tole prebrala sem se najprej zamislila… potem pa se mi je pojavilo 1000 vprašanj. Nebi rada obsojala ampak to kar počneš je čisto neodgovorno.
Ej imaš otroka in tvoj mož je njegov oče. In tvoj fant, a je samski?
Punca razmisli, res!
V življenju ni samo zaljubljenost. Obstajajo vzponi in padci, ljubezen in razočaranje, odgovornost in neodgovornost….
To kar si napisala je res malo, ampak a si kdaj pomislila na otroka. Stara si 28 let obnašaš pa se najstniško. To kar se ti dogaja je hudo in te razumem ampak ustavi konje predno bo prepozno. Mislim, da si moraš odgovoriti na cel kup vprašanj in šele potem lahko greš dalje.

Ali z tvojim novim fantom rešuješ težave, ki jih imaš z možem?
Ali mož ve, da gojiš čustva do drugih moških?
Koliko časa traja vajina “veza” z sodelavcem?
Ali si res poizkusila vse možne poti (in dala možu priložnost), da popravita vajin odnos?
Kako boš živela, ko te mine (tebe ali sodelavca) zaljubljenost?
Ali si si vzela čas (par mesecev) zase in razmišljala le o sebi – možu in hčeri brez sodelavcev?
Kaj bi se zgodilo če zamenjaš službo?
A si nesrečna in kaj si naredila zase, da bi to popravila?
A znaš živeti sama (samostojno)?
A si pripravljena črtati moža in vse kar sta imela?
A si sposobna reševati težave?

In nazadnje pogovarjaj se z možem. Če se prepirata najdi pomoč skupaj z njim…

Piši nam,
Katja

Poleg zgoraj naštetih vprašanj je še nekaj vprašanj povezanih s sodelavcem:
Ali je tako mlad moški pripravljen sprejeti tako odgovornost?
Ali ga sploh zanima zveza s starejšo žensko, ki ima otroka?
Ali lahko primerno skrbi za tvojega otroka?
In še bi se našlo.
Moli za njegovo ozdravitev, bodita prijatelja, vendar poskusi o vsem malo resneje razmisliti.

Na kratko

Seveda ti veliko pomeni, če si pa očitno zaljubljena…
In tvoj mož je najbrž trenutno najslabši, se ne zanima zate, te zanemarja, ne posluša, v ničemer ni več dovolj dober, a ne? Zakaj? Zato ker ne vidiš prave slike.
Ti si se pa najbrž začela spreminjati in vidiš vse v svojem sodelavcu. Najbrž sta šla tudi dlje (ali pa bo to vajin naslednji korak). Bravo !

In ko se boš nekoč zbudila ne bo nikoli več tako kot je bilo. Uteho za svoja dejanja boš videla v obtoževanju moža… in tako do neskončnosti. Imel bo drugo in ti boš imela drugega, hčera pa bo imela starša, ki nista znala živeti in rešt svojih težav.

Če ni prepozno (nikoli ni) bodi faca in reši svojo družino pred trplenjem!
Nikoli ne rešuj težav z drugim moškim.
Nehaj s sodelavcim – pravo zvezo navadno najdeš izven službe ne v službi!
Vzami si čas zase (vsaj en mesec) in poizkusi živeti sama (ne z drugim moškim),
potem pa boš videla….

Skratka, ne obupaj in pripravi se, ker imaš velike težave in ne bo ti lahko.
Ko boš našla sebe pomagaj tudi svojem možu (ne obupaj) in če vam uspe boste srečo vedno našli doma in ne drugje…

Lahko, da se motim ampak vsak se lahko sam odloči in za svoje odločitve je sam odgovoren. Vsaka družina ima enkrat krizo, verjemi…

Marko

P.S.
No tole ni bilo ravno kratko, ampak imam občutek, da bo spet ena družina nesrečna, po neumnosti, ki smo jih ljudje sposobi delati.

Nesrečna bosta samo otrok in njegov oče, ki pa nista nič kriva. Vsaj mislim da ne, saj bi v nasprotnem SUZA po vsej verjetnosti to tudi napisala.

Jaz mislim, da zadeva ni nikoli enostranska. Očitno imata težave in za težave sta kriva vedno dva.
Jaz mislim da bo Suza nesrečna potem, ko bo videla, da ne zna reševati svojih težav. In kaj bo naredila, ko bo imela težave s svojim sodelavcem-fantom?

Suza odločitev je tvoja – nič ne pride samo od sebe.

New Report

Close