Najdi forum

22 LET RAZLIKE MED MANO IN FANTOM. POZNAVA SE DVE LETI IN SVA SREČNO ZALJUBLJENA. RAZUMEVA SE ODLIČNO . RAZUMEVA LJUDI, KI PA NAJU NE RAZUMEJO. POVEJTE MI, ZAKAJ SE LJUDJE ZGRAŽAJO KO JE TAKŠNA RAZLIKA V LETIH? KAJ LJUBEZEN VEČ NI NAJPOMEMBNEJŠA? SO ŠTEVILKE RES TAKO ODLOČILNE?

Vsak dan je za nekatere včeraj, za nekatere jutri, a le za malokatere danes.

Primož

Bolj kot vajina razlika v letih me moti, da KRIČIŠ na forumu.

Leta niso najbolj pomembna, da sta dva lahko srečna v zvezi. Ljubezen in še kaj drugega je dosti bolj pomembna.
Imata vse šanse, da zveza uspe, ljudje naj se pa kar zgražajo. kaj jih briga, ampak se bodo naveličali.

KRIČIM? KER SPRAŠUJEM KAJ LJUDJE MENITE O TEM? NE

No ja, nekatere to moti, raje uporabljaj mjhne črke.

primož

Da ne bo pomote: niti slučajno ne obsojam!!! Če je med vama ljubezen in to tista prava, vesta to vidva in vama želim le veliko sreče še naprej. Kar se tiče razlik v starosti poznam vse mogoče kombinacije in ‘odstopanja’ od klišejev – in uspešna razmerja.

Bi pa rada ti dala samo nekaj v razmislek.

Recimo ti si stra 20 let, torej jih ima on 40 – zdi se ti še dovolj mlad, postaven, dinamičen… Iz tega sledi, da ko jih boš ti imela 40, boš tudi še ‘mlada’, tako kot zdaj on. VENDAR! On jih bo imel takrat 60. Ali bo takrat še dovolj ‘mlad’ zate, za vajinega morebitnega mladoletnega (šolo-obveznega) otroka, ti bo lahko ‘pariral’, ne bo ljubosumen…? – Res, samo v razmislek.

Želim vama veliko ljubezni in sreče še naprej.

Ljubezni ne merimo po “normativih” in pravilih. Če je to zate “tisto ta pravo”, potem veš, kako se boš odločila.LP!

VELIKE ČRKE pomeni KRIČANJE. Pač to bi naj vsi vedeli, ampak jasno da ne morejo.

Razmišljala bi tako kot Lili. Imam sodelavko v enaki situaciji. Njen mož ima iz prvega zakona dva odrasla otroka. Sodelavka stara 36 let (on 58) si želi svojega otročka in ji bije biološka ura. On pa je proti, ker je že dedek dedek in si ne želi pri svojih 65.letih na govorilne ure za svojega otroka, kjer ga bodo ogovorili: “Zakaj pa ni očka prišel?” Sodelavka se precej žre zaradi tega.

Te pa ne obsojam!

Ali gresta mesca maj in december skupaj ?

Izgleda, da sem povedal premalo jasno: razlika v letih se mi zdi manj pomembna od malenkosti, da nekdo ne pozna (nenapisanega) pravila o uporabi velikih črk. Upam, da ni bilo zamere in LP.

hm, jaz se vedno na tist vic spomnim, zakaj je oriana cavazza dobila salmnonelo….

moje prijateljice so stare okoli 35 let, ene so imele enako stare partnerje – pa so ze locene in same z otrokom, ena je 30 let! mlajsa od svojega moza in imata 5-letnega fantka. Skupaj sta 10 let in ta zakon stima. Dobra zveza je od odvisna od marsicesa…

ne vem, zakaj imam obcutek, da si ti 22 let starejsa… Pa kaj, glavno da se imata rada.

lep vikend vama zelim in uzvivajta!

ja če je cavazza srečen, pa če je jelinčič srečen….

zakaj ne bi bla poj še vidva.
sam ponavad so take zveze bl kratkotrajne, pa ne zarad ljubezni ampak zarad let – hitro so vdove.

p.s. – razlika med nevesto belem in vdovo v črnem??

jo ni, v obeh primerih je 1 moški nehal živeti.

Pa lepo se mejte

Draga Ally,
želim vama vso srečo. Tudi, če bi imela zelene lase, bi se nekateri zgražali. Pa saj se ne zgražajo non-stop. Mislim celo, da ljudi to niti toliko ne zanima, le mi mislimo tako. To je verjetno le trenutni šok, potem pa vsi to sprejmejo.

Pa kdo nam garantira, kaj bo čez 20 let. Tudi parom, vrstnikom po letih, tega nihče ne more napovedati.

Meni se zdi čisto v redu. Pa saj pri 60-ih tvoj mož ne bo starec. Posebno v današnjih časih se mi zdijo starejši vedno bolj vitalni in manj zgarani, kot nekoč. Veš, kaj mi je moj oče govoril pri 75-ih letih? Da se v srcu nikoli ne staraš, le zunanja podoba se spreminja. Jaz sem že prekoračil pol poti in vedno bolj mu (očetu) verjamem.

Kar veselo uživajta.

Bodita srečna in se ne ozirajta na nikogar! Živimo samo enkrat! Preverjeno -moje izkušnje.

Kakšno je nenapisano pravilo o velikih črkah?

Uporaba velikih črk pomeni dretje oz. kričanje.

Ko bo on 82, boš ti že 60. Kaj bo pa počel s tako staro? Ne priporočam.

Srečn božič!

New Report

Close