Najdi forum

Oprostila si mu varanje? Se je vsaj kesal? Verjetno da ne kaj preveč.. In draga moja hočeš nočeš on verjetno enako počne dalje, le bolj pazljiv je.. In nimaš butaste glave, le stvari ne vidiš v pravi luči, pa navejena si živeti tako ker drugače ne poznaš, misliš da ne zmoreš (kar ni res).
Pogovor in odločitve za katerimi trdno stojiš.. Samo to..

Pozdravljena:

Res se pozno odzovem ,ampak vseeno ,moram povedat .
Verjetno si že sama ugotovila ,da v takšni vezi ni smiselno vztrajat in si že naredila konec takšnemu razmerju .Vsak človek si zasluži spoštovanja ,zaupanja in ljubezni .
Si dobra po srcu ,poišči si sorodno dušo in naj ti ne bo ovira otrok.
lp

Kaj sploh premišljuješ jaz bi takoj slokal in se z njim sploh ne bi pogovarjal. Tudi če se bo opraviceval ga ne poslusaj ker mora biti vsaj 14 dni sam, drugače je brez veze. Jaz v takem zakonu nebi bil niti 10 minut

Kako!?
V tej vezi dajed in se trudis samo in zgolj ti.
Imas kam it?
Odidi in to takoj. Tak clovek se spremeni,ko ga rukne v glavo al pa tudi ne.
Se enkrat: spakiraj

Šokirana sem! Ne morem verjeti kaj vse prenašate ženske!!!! Živlenje je kratko! Ga amisliš res zapraviti za prostovoljno suženjstvo nekomu, ki tega niti malo ne spoštuje? Na stara leta pa se boš spraševala kaj si od radosti živlenja imela ti. Sploh vas ne razumem, pa sem tudi sama ženska! Najbrž precej bolj zahtevna do svojega partnerja kot si ti.
Zakaj ne narediš nečesa, da bo uvidel, da nisi nekaj samoumevnega? Flirtaj z drugimi, uredi se do potankosti, naj se začne malo bati zate.
Pa kje je vendar tvoja ljubezen do same sebe? Se res tako zaničuješ?

Odgovarjate na temo izpred petih let, kot da se je zgodila vceraj?

New Report

Close