Najdi forum

Zivjo!

Jaz imam prijatelja, za katerega se ze dolgo sprasujem, zakaj je tak, kakrsen je… na vsak nacin probam razumeti, ampak ne gre… On mora namrec kar naprej nabirati nove stike, nove kontakte z ljudmi po celem svetu, predvsem zenskami seveda. Prav odvisen je od tega. Vsak dan mora po nekaj ur preziveti na msnju, si dopisovati po sms-ih in nabirati vedno nove in nove prijateljice. Custveno se na njih ne naveze, tudi redkokdaj v zivljenju sreca katero v zivo … ampak klepetati mora pa karnaprej … medtem ko pridejo trenutki, ko ga v resnicnem zivljenju nekateri potrebujemo, nas on zanemarja, ker cveka po msnju … ure in ure in cele dneve…
…. potem na koncu pa rece, kako sem jaz edina, ki ga zares razumem, s katero se lahko zares pogovarja in mi resnicno zaupa (nisva fant in punca) ter me ima rad … pa vcasih sploh ne bo vedel da ostajam, ker je tako zatopljen v svojem cvekanju z drugimi, medtem ko si drugi zelimo, da bi sel recimo z nami ven, sploh v teh poletnih mesecih …

Vcasih se mi zdi, da je z njim nekaj narobe in bi rada odkrila, od kje to izvira pri njemu…

V zivljenju moras skrbeti zase, drugi naj pa zase. Naj zivi tako kot hoce, ti daj pa po svoje. Spremeniti ne mores nic, ce se on noce sam spremeniti.
tudi jaz poznam par takih. Boga zenska, ki je z njimi v razmerju, ker gre za zasvojenost in tudi ce si preko tega najdejo partnerko, to se naprej pocnejo.
Idi ven s kom, ki bi rad sel. Tako se boste imeli najlepse.

mislim, da si zaljubljena vanj..a? najprej razcisti pri sebi kaj cutis do njega…. pa ti bo vse bolj jasno… LP Sanja

p.s. on je pa definitivno nezrel..

Vse je odvisno od njegove čustvene zrelosti,tako da lahko razumem njegovo obnašanje kot potrebo po dokazovanju da je zmožen navezati stike.Ker ni zmožen v tem realnem življenju izgradit odnos ,to kompenzira na ta način,in edino na ta način nebo prizadet. Vprašanje je kakšan je njegov odnos z mamo od otroštva do danes.Ti boš bore malo naredila če se on ne zaveda svoje odvisnosti. Svojo odvisnost bo ozavestil ko bo /če bo / čustveno dozorel.

Ojla!

Tvoj prijatelj je v sebi nedozorel in ni sposoben navezovati normalnih stikov med ljudmi, zato beži v površne in neobvezne elektronske stike. Ti so pa samo slab nadomestek.

Če bo to počel dolgo časa, bo postal pravi odvisnik, to je enako nevarno kot alkohol ali mamila – človek ne funkcionira več normalno v vsakdanjem življenju – nekaj mu je bolj pomembno od stika z bližnjim človekom, enim alkohol, enim mamila, enim internet…

Če si res dobra prijateljica mu boš to povedala. In če ne bo pripravljen nič spremeniti, prekini stike z njim. Zasvojenec razdiralno deluje na VSE LJUDI OKROG SEBE.

Lp

No kaj pa bote na to rekli: spoznala tipa, nekaj časa ni bilo nič, ker mi je šlo na živce, da zraven mene žica še druge. Predvsem da se dotika drugih, pa ne mislim s tem da je šlatal punce za joške, riti ali kaj. Ampak so vseeno bili takšni dotki, po rokah, nogah ,…
No potem sva nekako prišla skupaj, meni bilo prvo vseeno kako bo, potem se full zaljubila in seveda da se pravljica konča se je tudi najin veza. Ohranila sva stike, sprva je bil prav prijateljski sedaj pa spet, … da bi se cartal, …. Zanimajo ga tak stvari, ki po mojem kakšnega kolega ne bi zanimale, … kadar gre kam tak me pokliče če grem zraven ,….

No kaj pa si naj jaz na to mislim. Pa še tak prekleto hudo mi je ker ko sva šla narazen, sem mislila ok bo že boljše čez čas, pa ni prekleto. Full sem vesela kadar ga slišim, vidim ampak potem ko greva vsak po svoje domov pa mi je kar hudo. In danes je spet eden tistih dni ko mi je full hudo, pa ne vem ali se samo norca dela, če se pač samo zabava, … 🙁

New Report

Close