Najdi forum

Je pa dobro, da sem naletel na človeka, ki pozna tako sceno.

Lahko na kratko poveš, kakšne težave si imel v nadaljnjem življenju zaradi te scene in kako si jih reševal in morda tudi rešil?

Dvomim, da si kdorkoli normalen želi biti v koži moškega, ki rabi 25 let, da pogrunta, na čem je z eno žensko. Ne bodi kot drugi? Ne bodi kot marinec aka Janez, vsekakor – da!

Marinec, zdaj razumem vse te tvoje pisarije. In ves čas sem nekako prikrito sumil, da si en zagrenjenec, ki si tukaj fila ego, čeprav si še nedolgo zatrjeval, da si srečno poročen.

Ti nič ne razumeš.


Seveda si nihče ne želi bit. Saj zato je pa zgodbo delil, da morda komu odpre oči. Tudi ti nimaš najbolj odprtih, če tega ne opzaiš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Če že drugega ne, bi se iz te zgodbe kdo lahko naučil, da ne gre prehitro soditi drugih, kar velja tudi za to. Žal pa bi se tega moral naučiti tudi marinec sam, ki ob pisanju svojih odgovorov morda ni pomislil, da se v ozadju tistih zgodb morda nahaja kakšna, ki je podobna njegovi.

Poglej si, kdo je zatrjeval, da sem srečno vezan in poglej si, kaj sem tebi rekel jaz (mimogrede, kdo je Frenky39 in kdo je mnenje.com poznavalcem in s strokovnostjo podkovanim pravnikom ni potrebno posebej obrazložiti), kot sledi, citiram;

__________________________________________________________________________________
Frenky39
Re: Kako ste izvedeli – izvedele, da vas partner vara?

17.12.12 15:56
Moja pa redno obiskuje http://www.urgenca.com/, To je mdr. portal, za vezane, ki jih mika skok čez plot. To se vidi v arhivu spletnega brskalnika. Postala je tudi ošabna, brezčutna in kar naprej je omenjala, da si želi na ples s kakšnim prijateljem. Ko sem jo vprašal ali se s kom dobiva je odgovorila, da kaj pa je to takega. Zasliševal sem jo navzkrižno in ko se je vdala je odvrnila, pa si še ti dobi ljubico.
Odgovori • Citiraj sporočilo
marinec.si
Re: Kako ste izvedeli – izvedele, da vas partner vara?

18.12.12 10:43

Navedeno
Frenky39
Moja pa redno obiskuje [www.urgenca.com], To je mdr. portal, za vezane, ki jih mika skok čez plot. To se vidi v arhivu spletnega brskalnika. Postala je tudi ošabna, brezčutna in kar naprej je omenjala, da si želi na ples s kakšnim prijateljem. Ko sem jo vprašal ali se s kom dobiva je odgovorila, da kaj pa je to takega. Zasliševal sem jo navzkrižno in ko se je vdala je odvrnila, pa si še ti dobi ljubico
.

Misliš, da bo to, da drug drugega vzajemno varata, rešilo vajine probleme?
Odgovori • Citiraj sporočilo
frenky39
Re: Kako ste izvedeli – izvedele, da vas partner vara?

03.01.13 14:26

Navedeno
marinec.si

Navedeno
Frenky39
Moja pa redno obiskuje [www.urgenca.com], To je mdr. portal, za vezane, ki jih mika skok čez plot. To se vidi v arhivu spletnega brskalnika. Postala je tudi ošabna, brezčutna in kar naprej je omenjala, da si želi na ples s kakšnim prijateljem. Ko sem jo vprašal ali se s kom dobiva je odgovorila, da kaj pa je to takega. Zasliševal sem jo navzkrižno in ko se je vdala je odvrnila, pa si še ti dobi ljubico.

Misliš, da bo to, da drug drugega vzajemno varata, rešilo vajine probleme?

Marinec.si, sklepam, da si še samski. Če bi bil dolgo poročen inu srečen v zakonu, ne bi prebiral teh forumov in moraliziral. Strah pred intimnostjo te bo pokopal. Prej boš v penziji, predno se boš ženski popolnoma čustveno predal, saj se bojiš biti ranljiv in ranjen. V tem ni poante, če se svoji izbanki ne boš predal brezpogojno, bo to začutila in te bo pustila!!!

Pa še nekaj: tvoj vzdevek pove več kot tisoč besed!!! Bojiš se bit ranjen!!! Zato tak vzdevek-marinec, napadalno juriševsko ime, če boš tako jurišal na ženske in držal ščit proti njim, da te ne bi ranile, ne boš nikdar okusil stvarstva tega sveta.
Odgovori • Citiraj sporočilo
marinec.si
Re: Kako ste izvedeli – izvedele, da vas partner vara?

04.01.13 08:49
frenky39, v celoti razmišljaš in sklepaš narobe. Nič od navedenega o meni ne drži.
Odgovori • Citiraj sporočilo
wwwurgenca.com
Re: Kako ste izvedeli – izvedele, da vas partner vara?

04.01.13 09:11
Saj zato te je tvoja pustila in se začela dol dajat z drugim, ker se ji nisi predal brezpogojno, frenky!!! To je začutila in te bo pustila!!!

Popravljeno 1-krat. Zadnjič popravljal ElenaKecman ob 04.01.13 09:26.
Odgovori • Citiraj sporočilo
Frenky39
Re: Kako ste izvedeli – izvedele, da vas partner vara?

04.01.13 10:45

Navedeno
frenky39

Navedeno
marinec.si

Navedeno
Frenky39
Moja pa redno obiskuje [www.urgenca.com], To je mdr. portal, za vezane, ki jih mika skok čez plot. To se vidi v arhivu spletnega brskalnika. Postala je tudi ošabna, brezčutna in kar naprej je omenjala, da si želi na ples s kakšnim prijateljem. Ko sem jo vprašal ali se s kom dobiva je odgovorila, da kaj pa je to takega. Zasliševal sem jo navzkrižno in ko se je vdala je odvrnila, pa si še ti dobi ljubico.

Misliš, da bo to, da drug drugega vzajemno varata, rešilo vajine probleme?

Marinec.si, sklepam, da si še samski. Če bi bil dolgo poročen inu srečen v zakonu, ne bi prebiral teh forumov in moraliziral. Strah pred intimnostjo te bo pokopal. Prej boš v penziji, predno se boš ženski popolnoma čustveno predal, saj se bojiš biti ranljiv in ranjen. V tem ni poante, če se svoji izbanki ne boš predal brezpogojno, bo to začutila in te bo pustila!!!

Pa še nekaj: tvoj vzdevek pove več kot tisoč besed!!! Bojiš se bit ranjen!!! Zato tak vzdevek-marinec, napadalno juriševsko ime, če boš tako jurišal na ženske in držal ščit proti njim, da te ne bi ranile, ne boš nikdar okusil stvarstva tega sveta.

Nekdo uporablja moj nick Frenky39, zgornjega odebeljenega sporočila nisem napisal jaz, zato prosim, če preneha pisati pod mojim nickom.
Odgovori • Citiraj sporočilo
marinec.si
Re: Kako ste izvedeli – izvedele, da vas partner vara?

07.01.13 16:40
Tako pa sploh ne bo šlo, veliki mali Frenky39. Z marinci ni in ne bo zafrkancije.
Odgovori • Citiraj sporočilo
Spider
Re: Kako ste izvedeli – izvedele, da vas partner vara?

08.01.13 14:36

Navedeno
frenky39

Marinec.si, sklepam, da si še samski. Če bi bil dolgo poročen inu srečen v zakonu, ne bi prebiral teh forumov in moraliziral. Strah pred intimnostjo te bo pokopal. .

Točno tako. Kdo visi na teh forumih? Samski in nesrečno vezani ljudje. Kdo pa drug?

Jaz si ne predstavljam, da bi kak srečno poročen tip, kakršen baje ta marienc je, cele dneve solil pamet ljudem na forumu Nezvestoba. To je ZF na nivoju Kubricka, tarkovskega, ali koga podobnega.

_______________

“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.”

― Charles Bukowski
Odgovori • Citiraj sporočilo
marinec.si
Re: Kako ste izvedeli – izvedele, da vas partner vara?

09.01.13 11:27

Navedeno
Spider

Navedeno
frenky39

Marinec.si, sklepam, da si še samski. Če bi bil dolgo poročen inu srečen v zakonu, ne bi prebiral teh forumov in moraliziral. Strah pred intimnostjo te bo pokopal. .

Točno tako. Kdo visi na teh forumih? Samski in nesrečno vezani ljudje. Kdo pa drug?

Jaz si ne predstavljam, da bi kak srečno poročen tip, kakršen baje ta marienc je, cele dneve solil pamet ljudem na forumu Nezvestoba. To je ZF na nivoju Kubricka, tarkovskega, ali koga podobnega.

Se mi je zdelo, da te nekaj muči, pajkec. Hojla!
To, kar trdiš, seveda ne drži, vsaj zame ne.

Popravljeno 1-krat. Zadnjič popravljal ElenaKecman ob 11.01.13 11:24.
Odgovori • Citiraj sporočilo
mnenje.com
Re: Kako ste izvedeli – izvedele, da vas partner vara?

10.01.13 11:00

Navedeno
Spider

Navedeno
frenky39

Marinec.si, sklepam, da si še samski. Če bi bil dolgo poročen inu srečen v zakonu, ne bi prebiral teh forumov in moraliziral. Strah pred intimnostjo te bo pokopal. .

Točno tako. Kdo visi na teh forumih? Samski in nesrečno vezani ljudje. Kdo pa drug?

Jaz si ne predstavljam, da bi kak srečno poročen tip, kakršen baje ta marienc je, cele dneve solil pamet ljudem na forumu Nezvestoba. To je ZF na nivoju Kubricka, tarkovskega, ali koga podobnega.

Kot prvo, če si ti nekaj ne predstavljaš, to še ne pomeni, da tisto ni možno. In kot drugo, na katerem forumu že ti visiš non-stop, podnevi in ponoči, 24 ur na dan, pa ne da bi komu kaj solil, ker nimaš s čim, ampak zapravljaš tam svoje življenje s čvekanjem, a? Veš, kako se imenuje to tvoje početje strokovno, a? Ne, ne veš. Odvisnost, odvisnost od interneta in ti si en povsem navaden, sodobni odvisnik od interneta, natančneje od mona, torej mona; poišči si vsaj eno pravo, orngi punco in se ukvarjaj z njo, ne pa z zadevami, ki se te nič ne tičejo in o katerih nimaš nobene prave predstave! Predstavljanje je tvoja šibka točka, tako, mimogrede.
Odgovori • Citiraj sporočilo
Marko
Re: Kako ste izvedeli – izvedele, da vas partner vara?

11.01.13 10:58

Navedeno
Spider

Navedeno
frenky39

Marinec.si, sklepam, da si še samski. Če bi bil dolgo poročen inu srečen v zakonu, ne bi prebiral teh forumov in moraliziral. Strah pred intimnostjo te bo pokopal. .

Točno tako. Kdo visi na teh forumih? Samski in nesrečno vezani ljudje. Kdo pa drug?

Jaz si ne predstavljam, da bi kak srečno poročen tip, kakršen baje ta marienc je, cele dneve solil pamet ljudem na forumu Nezvestoba. To je ZF na nivoju Kubricka, tarkovskega, ali koga podobnega.

Spider, a lahko argumentiraš svojo ugotovitev? Zakaj si tako prepričan, da srečno poročen tip ne bi obiskoval teh forumov? Človeka sploh ne poznaš, pa vendar si upaš sodit, da ta ni srečen. Kje je smisel v tem?
Kaj pa če nekdo preprosto je srečen in želi tudi ostalim pomagat, svetovat, kako prit na pravo pot? Misliš, da nekomu, ki se je izgubil na svoji poti, lahko pomaga tisti, ki je prav tako izgubljen ali tisti, ki je našel tisto, kar je iskal?
Po tem, kar si zgoraj napisal, lahko kvečjemu sklepam, da si ti sam nezadovoljen, saj sicer ne bi hodil na ta forum. To je tvoja domislica, ne moja, da se ne boš (spet) jezil na mene. 🙂
Odgovori • Citiraj sporočilo
Spider
Re: Kako ste izvedeli – izvedele, da vas partner vara?

11.01.13 16:33

Navedeno
mnenje.com

Kot prvo, če si ti nekaj ne predstavljaš, to še ne pomeni, da tisto ni možno. In kot drugo, na katerem forumu že ti visiš non-stop, podnevi in ponoči, 24 ur na dan, pa ne da bi komu kaj solil, ker nimaš s čim, ampak zapravljaš tam svoje življenje s čvekanjem, a? Veš, kako se imenuje to tvoje početje strokovno, a? Ne, ne veš. Odvisnost, odvisnost od interneta in ti si en povsem navaden, sodobni odvisnik od interneta, natančneje od mona, torej mona; poišči si vsaj eno pravo, orngi punco in se ukvarjaj z njo, ne pa z zadevami, ki se te nič ne tičejo in o katerih nimaš nobene prave predstave! Predstavljanje je tvoja šibka točka, tako, mimogrede.

Torej se jaz motim, tukaj ste sami srečno vezani ljudje, ki drug drugemu solite pamet o nezvestobi. In potem pridete jokat, ko ste – spet -prevarani.

To bo ja.:))

Jaz sem samski in nameravam to tudi ostati. Razlaga ni potrebna, ker je ti ne bi bil sposoben razumeti.

Pa dalje verjemite v roza slončke, Spiderju je vseeno, torej dalje iščite zvestobo, ta nikoli videni sveti gral.

_______________

“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.”

― Charles Bukowski
Odgovori • Citiraj sporočilo
mnenje.com
Re: Kako ste izvedeli – izvedele, da vas partner vara?

14.01.13 09:18

Navedeno
Spider

Navedeno
mnenje.com

Kot prvo, če si ti nekaj ne predstavljaš, to še ne pomeni, da tisto ni možno. In kot drugo, na katerem forumu že ti visiš non-stop, podnevi in ponoči, 24 ur na dan, pa ne da bi komu kaj solil, ker nimaš s čim, ampak zapravljaš tam svoje življenje s čvekanjem, a? Veš, kako se imenuje to tvoje početje strokovno, a? Ne, ne veš. Odvisnost, odvisnost od interneta in ti si en povsem navaden, sodobni odvisnik od interneta, natančneje od mona, torej mona; poišči si vsaj eno pravo, orngi punco in se ukvarjaj z njo, ne pa z zadevami, ki se te nič ne tičejo in o katerih nimaš nobene prave predstave! Predstavljanje je tvoja šibka točka, tako, mimogrede.

Torej se jaz motim, tukaj ste sami srečno vezani ljudje, ki drug drugemu solite pamet o nezvestobi. In potem pridete jokat, ko ste – spet -prevarani.

To bo ja.:))

Jaz sem samski in nameravam to tudi ostati. Razlaga ni potrebna, ker je ti ne bi bil sposoben razumeti.

Pa dalje verjemite v roza slončke, Spiderju je vseeno, torej dalje iščite zvestobo, ta nikoli videni sveti gral.

Vozi Spider po avtocesti iz Maribora proti Ljubljani po nasprotnem voznem pasu in posluša prometne informacije: Opozarjamo voznike, ki vozijo iz Ljubljane proti Mariboru, da nek norec vozi po nasprotnem voznem pasu, zato naj se mu vsi izognejo, če se le da…, Opozarjamo voznike, ki….

Si misli Spider: Kaj eden, na stotine jih je! Ampak – Spiderju je vseeno!, stopi na gas in tera dalje.
___________________________________________________________________________________

Marinec, vseeno pa si Spiderju na tisto, da na forum Nezvestoba ne zahajajo srečno vezani in samski (oziroma nekaj takega) odpisal tole: “
Ali ni bila to laž?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zgodba o prehitri sodbi…

To je zgodba o prehitri sodbi iz časov, ko je bil marinec star komaj šest let. V hiši je bila vzidana omarica, v kateri je imela stara mati same čudovite reči; kangel cuker, malisnice, sladkor v štirioglatih kockah, lepe razglednice, stare knjige s čudovitimi slikami, lepe znamke in še in še zanimivih zadev. Potem je stara mati umrla… Moja mati je želela potem čez čas odpreti vratca te vzidane omarice in – ni bilo ključka! Ni ga bilo nikjer. Le kdo bi ga lahko kam dal, saj je bil vendar vedno v vratcih. Kot edinega možnega osumljenca in na koncu krivca, se domislijo malega marinca, starega šest let. Kam si dal ključek, tu je bil, sedaj ga ni nikjer, gotovo si ga ti vzel, ker ti je vedno dišal kangel cuker in malisnice, je bila obtožba moje matere. Nisem ga vzel, nisem vzel kangel cukra, niti malisnic, sem se branil. Dobil sem jo s kuhalnico, ker da nočem povedati, čeprav baje da vem. Nisem se mogel domisliti, kam bi lahko ključek šel, a jaz ga nisem vzel. Nisem in nisem. Ključka ni bilo in klobase od kuhalnice so me bolele še en mesec, bolj je bolelo nekaj drugega, vse do nedavnega…

Potem so čez eno leto podirali strop, ker so nadzidavali staro hišo in omarico so vzeli iz zidu ven in ključek je oče našel za zgornjim robom omarice, v reži med obrobo in zidom! Stara mati ga je dala na rob, preden je umrla in je padel v režo. Hmmm, ne spomnim se, da bi se mi zaradi klobas na zadnji plati kdo kasneje opravičil.

Ko sem zadnje čase brskal po 45 in več let starih zadevah v spominih, zaradi iskanja odgovorov na razne moje zakaj??, sem se spomnil tudi tega dogodka, tako, da je znan vzrok, od kje prehitre sodbe. Potem, ko sem to izbrskal iz svoje memorije, je zadeva postala ozaveščena, se je zavedam in prehitre sodbe so stvar preteklosti. Sodbe dajem od tega spoznanja dalje le na podlagi materialnih in ostalih neizpodbojnih dokazov.

Boom, če ne govoriš na pamet in malo na splošno, navedi torej, kje je bila izrečena katerakoli moja izpodbojna in krivična sodba, da se popravi povojna krivica, če je bila storjena.

Vsaka taka scena je zgodba zase in ti se preveč spuščaš v podrobnosti in se obešaš na malenkosti, da opravičiš svoje, prav tako ona, zato nista nikoli prišla skupaj….in nikoli ne bosta :(, ker sta v svojem bistvu (kljub vajinim intelektualnim sposobnostim) še vedno kot majhna otroka, ki drug na drugega kažeta s prstom kdo je kriv, kdo je “izgubljeni sin”…..

Ne dojemam te dote, ki sta mi jo zapustila moja dva “otročaja” kot težave (čeprav mi ni bilo lahko), mogoče so to danes, ko se oziram nazaj, takrat pa itak nisem vedel, da kaj boljšega sploh obstaja in sem srebal tisto župo, ki sta jo servirala, misleč da je najboljša kar obstaja…..
Najbolje bo ,da mali odstrani oba iz svojega življenja drugače bosta še njega raztrgala na pol in dokazovala drug drugemu kateri kos je boljši….. :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Ali ni bila to laž?[/quote]

Kdo visi na teh forumih? Samski in nesrečno vezani ljudje. Kdo pa drug?[/b], je rekel pajkec.

Samski nisem bil, nesrečno vezan pa tudi ne več, ker sem v postopku ločitve. Tudi drugače se ne počutim čisto nič nesrečnega.

Torej, da, ni bila laž.

Še kaj?

Ne, samo nisem vedel, kdaj si se ločil in kdaj si tisto pisal.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Vsaka taka scena je zgodba zase in ti se preveč spuščaš v podrobnosti in se obešaš na malenkosti, da opravičiš svoje, prav tako ona, zato nista nikoli prišla skupaj….in nikoli ne bosta :(, ker sta v svojem bistvu (kljub vajinim intelektualnim sposobnostim) še vedno kot majhna otroka, ki drug na drugega kažeta s prstom kdo je kriv, kdo je “izgubljeni sin”…..

Ne dojemam te dote, ki sta mi jo zapustila moja dva “otročaja” kot težave (čeprav mi ni bilo lahko), mogoče so to danes, ko se oziram nazaj, takrat pa itak nisem vedel, da kaj boljšega sploh obstaja in sem srebal tisto župo, ki sta jo servirala, misleč da je najboljša kar obstaja…..
Najbolje bo ,da mali odstrani oba iz svojega življenja drugače bosta še njega raztrgala na pol in dokazovala drug drugemu kateri kos je boljši….. :/[/quote]

Oprosti, On_, na detajle in vsako besedo posebej se obešajo bolj drugi, kot jaz in potem to lepo lastnost pripišejo še vsem ostalim sodelujočim.

Le kolikokrat je potrebno posameznikom povedati, da ne iščem nobenega opravičila, da nič ne dokazujem, da se z nikomer ne bojuje, ne z vami, ne z bivšo ženo, ne s sinom, z nikomer? Samo nekaj sem zapisal, lahko se tudi izbriše, če zavzema preveč placa na disku. Nekateri s ponavljanjem svoje verzije videnja, ki ni vedno pravilno, z vztrajnostjo ponavljanja dosežejo vtis, kot da je tisto edino zveličavno in res. Podobno, kot se iz trte zvili teorijo, da sem rekel, da sem srečno poročen. Prvi je rekel, Marinec.si, sklepam, da si še samski. Če bi bil dolgo poročen inu srečen v zakonu, ne bi…, drugič je rekel, Jaz si ne predstavljam, da bi kak srečno poročen tip, kakršen baje ta marienc je…, tretji je rekel; Spider, a lahko argumentiraš svojo ugotovitev? Zakaj si tako prepričan, da srečno poročen tip ne bi obiskoval teh forumov? Človeka sploh ne poznaš, pa vendar si upaš sodit, da ta ni srečen. Kje je smisel v tem?
Kaj pa če nekdo preprosto je srečen in želi tudi ostalim pomagat, svetovat,
… in iz tega je nastala teorija, splošno sprejeta; marinec.si je srečno poročen tip, ki moralizira na Nezvestobi?

Kaj pa sem res rekel, je v prilogi zgoraj. Kdor zase pravi, da se ukvarja s pravom, naj bo precizen v svojih izjavah.

Glede sina; nihče ga ne izrablja v vojni, ker vojne ni in njegova izjava, da je dokončno prerezal popkovino, ki je nekateri ne prerežejo do penzije, pove vse. Čisto fejst fant je, zrel, trezen, razsoden, da sem prišel do te stopnje, kot je on, sem potreboval skoraj dvakrat več let, kot je on sedaj star.

Ker je tema zašla v turbolence, ki so nesmiselne, vas prisrčno zapuščam, pa to ni pobeg, le preventivni ukrep, da si nekoliko ohladite pregrete dele. Morda se ozračje segreva tudi zaradi tega. Pomlad prihaja in zunaj je sonce.

Morda ne gre za sodbe, bolj morda za reakcije (no, eni temu rečejo tudi direktnost). Menda ne misliš, da kakšna od njih ni bila krivična? Menda ne misliš tudi, da so lahko samo tvoja početja upravičena? Kje, kdaj in kako, se jih pa kar sam trudi iskati.


Ali ni bila to laž?[/quote]

Kdo visi na teh forumih? Samski in nesrečno vezani ljudje. Kdo pa drug?[/b], je rekel pajkec.

Samski nisem bil, nesrečno vezan pa tudi ne več, ker sem v postopku ločitve. Tudi drugače se ne počutim čisto nič nesrečnega.

Torej, da, ni bila laž.

Še kaj?[/quote]

Seveda je bila laž. Tip, dokler nisi LOČEN, si vezan. Srečno vezan evidentno nisi, sicer se ne bi ločeval, kajne?

Res tako rad pljuvaš v svojo skledo? Kaj si hotel dokazati s citiranjem tiste debate iz Nezvestobe, da po potrebi pač malo lažeš?

… ker je bil Ego prevelik, da bi vsaj malo popustil….vsak na svojem koncu.

In to je vse kar je za povedat v tej jari kači od zgodbe…. :/

Mi smo pač “nihčeti”, ki smo še vedno pripravljen brati, zato ti še kar piši M_na2, če ti je kaj lažje ob zavedanju, da te nekdo “posluša”.
Je pa to klasičen primer kako gredo stvari v franže, ko si nekdo nikakor noče, ne zmore, ne zna priznati, da se je zmotil (v nečem že), princip je isti sve su ostalo nianse…. 😉

Vezan že, vezan, a ne nesrečno vezan, kot se v vprašanju natančno sprašuje.

Obrazložitev;
Namreč; če si poročen, a deset let živiš takorekoč ločeno življenje, v svojem nadstropju, s svojo kuhinjo, kopalnico, blablabla, le spat hodiš za tisto steno v isti štuk in to celih deset let, ki pa v zadnjem obdobju, zadnjih letih, v času, po pridobljenih določenih spoznanjih, niso čisto nič več nesrečna leta, saj tega ne dojemaš zase več kot nesrečo, ampak kot naravno danost, ki ti ne ustreza več, zato se jo odločiš prekiniti in je zadeva že v teku, le formalno se ločitev še ni izvedla; si v tem primeru res nesrečno vezan, tudi če sploh nisi čisto nič nesrečen? Resda v tem primeru tudi nisi srečno vezan, kar je enako nepravilno, kot nesrečno vezan, za ta primer. Mnogo je ločitev zaradi čustvene odtujenosti zakoncev, ki je zelo pogost navedeni vzrok za ločitev, a zakonca zato ni nujno, da sta tudi nesrečna zaradi tega, torej, da se smatrata nesrečno vezna. Mar nisi v tem primeru le formalno vezan, torej na kratko, vezan in to ne srečno, niti ne nesrečno, zgolj formalno in je v času odgovora na zadano vprašanje formalna ločitev tudi že bila v teku?

Je bila tisto res laž, če nobena od predlaganih besednih zvez ni ustrezala dejanskemu stanju? Obdelaj natančno ta primer, s posebnim povdarkom na prvo besedo v predlagani besedni zvezi v zgornjem vprašanju, torej na nesrečnonesrečno vezan.

Sledi, nič od vprašanega ni bilo res; ne samski in ne nesrečno vezan nisem bil.

Ti si pravnik?

pa pa, pajkec

… ker je bil Ego prevelik, da bi vsaj malo popustil….vsak na svojem koncu.

In to je vse kar je za povedat v tej jari kači od zgodbe…. :/

Mi smo pač “nihčeti”, ki smo še vedno pripravljen brati, zato ti še kar piši M_na2, če ti je kaj lažje ob zavedanju, da te nekdo “posluša”.
Je pa to klasičen primer kako gredo stvari v franže, ko si nekdo nikakor noče, ne zmore, ne zna priznati, da se je zmotil (v nečem že), princip je isti sve su ostalo nianse…. ;)[/quote]

Žalostno je to, da eden od velikih monskih svetovalcev zgodbe ne razume v ničemer. Če je ne razume On_, kako jo bo razumel kdo od nekaj tisoč ostalih bralcev?

Podaj enkrat za spremembo praktično obrazložitev svoje teorije, torej; kje bi lahko ena in druga stran popustila zaradi prevelikega Ega.

Navedi. Vendar, to niti ni potrebno, navedeno je že v temi sami.

Pišuka, začel sem v zgodbi z uvodnim govorom o dejstvih, kako sem se bil pripravljen prilagajati, popuščati, se umikati, celo tistemu župniku sem to povedal, ajde, preberi si tam, kjer to piše, a mi po vsem tem nekdo sedaj soli pamet s tem, kako bi moral popuščati!?! Se je dalo sploh še kje kaj popustiti? Me ti malo zaj%&*?aš, kajne, On_?

Glede na to, da tema nekatere dolgočasi, da pametnega nasveta ni, so pa poskusi se izgubiti v nebistvenih zadevah, to temo zaključujem.

Zato prosim skrbnika foruma, da temo zaklene in jo pusti obiskovalcem na prosti vpogled.

Hvala in lep pozdrav.

Na izrecno željo avtorja temo zaklepamo in iz uredništva onomogočamo nadaljno komentiranje.
Če bi kdo želel še kaj povedati, lahko odpre novo.
Avtor pravi, da je vse povedal in da je zgodba dobila svoj epilog. Zato… “srečen konec vse srečno”? Ne, ni vedno tako.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

New Report

Close