Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija kaj je narobe z mano?

kaj je narobe z mano?

lep pozdrav!stara sem 17 let.zadnje čase se počutim zelo slabo…lahko kr po vrsti začnem naštevati,kaj vse se mi dogaja: neprestano se me loteva omotičnost in s tem povezana tudi slabost,večino časa moram prespati ker sem zelo utrujena,boli me želodec in se mi po vsaki zaužiti hrani “dviguje”.velikokrat me boli v predelu srca,tako da učasih komaj diham..poleg tega me bolijo še sklepi in sem nasploh brez koncentracije in nimam volje do ničesar,učasih me kar z lepa zagrabi panika in s tem spet slabost itd..večjih težav v preteklosti nisem imela,razen lani motenj hranjenja,s katerimi se še danes soočam.
mogoče pretiravam ali bi res morala k zdravniku?
hvala za odgovore

Mogoče pa bi res lahko šla k zdravniku. Prosi ga, naj ti kontrolira delovanje ščitnice (TSH)

Tudi jaz vam svetujem obisk zdravnika. Srečno in vse dobro!

Veronika

S pomočjo komplementarne medicine lahko zelo uspešno rešujemo opisane težave. Lahko mi posreduješ svoj elektronski naslov.

[email protected]

pika tudi jaz imam podobne težave,sploh se ne morem učiti, če mi kdo kaj razlga velikokrat pozabim.samo spala bi. ne jem mesa, doma pravijo da je to težava, jaz bi se pa samo rada že enkrat normalno počutila!

New Report

Close