Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Astma in druge pljučne bolezni Kaj bi lahko bilo…

Kaj bi lahko bilo…

že nekaj mesecev me muči neka simptomatika, ki je od prej v življenju še ne poznam. bil sem trikrat pri svoji zdravnici, v tretje me je poslala k pulmologinji, ki je ugovotovila da sliši piskanje v pljučih. začelo se je pred meseci tako, da pri povečani športni aktivnosti nisem mogel zajeti dovolj zraka ne glede na to koliko sem se trudil, sililo me je še na kašelj. Potem se je začela pojavljati neka čudna utrujenost in brezenergijskost, povečan pulz nad 90 tut v mirovanju oziroma občutek razbijanja srca brez razloga, občasno začutim tudi tak čuden občutek toplote predvsem v nogah, prav tako občasno pa mi prileti tudi kak čuden utrip srca da začutim in me strese sploh recimo zvečer tik preden zaspim…vsi ti simptomi so kakšen dan bolj izraziti kakšen dan manj, vseskupaj se pa vleče mesece…trenutno jemljem zjutraj redno 1 vpih alvesco in po potrebi ventolin, ki mi ju je predpisala pulmologinja, sploh slednji mi pomaga pri športni aktivnosti, saj sem lažje zadihal zagotovo…saj ne rečem da mi zelo ovira življenje a takih simptomov nisem vajen in me skrbi da ne bi bilo kaj resnega pa če se vam kaj mogoče dozdeva kaj bi lahko bilo glede na opisano? rad bi dal ime bolezni ki jo imam…kadilec nisem bil nikoli in nikoli ne bom

Dober dan,
Imate predpisano terapijo astme. Ali vam niso naredili preiskav, da bi se ta diagnoza čvrsto postavila? To se mi kar malo nenavadno zdi, da bi vas pulmolog pustil brez opredelitve do te diagnoze.
LP
MK

New Report

Close