Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Kajenje Kadilska kriza

Kadilska kriza

Pred dvema letoma sem prenehala kaditi, zaradi operacije želodca. Cigarete pa mi še vedno dišijo. Zdaj, po dveh letih pa sem spet nekajkrat pokadila par cigaret. V bistvu imam vseskozi krizo. Kar nekaj ljudi poznam, ko si po dveh letih zopet pričeli z rednim kajenjem. Bojim se, da ne bom, če že nisem zopet zapadla med kadilce. Kako se spet zbrati, imate kakšen nasvet? Kakšne so izkušnje ?

Jaz bom tukaj samo ugibala. Sicer pa mislim, da pri teh stvareh vsi samo ugibamo, ker se ljudje med seboj razlikujemo in se posledicno tudi razlicno odzivamo na drazljaje,…
Jaz vidim dve moznosti. Prva je, da si das v glavo, da samo ena ne obstaja. Tako namrec je. Vsaj po mojih izkusnjah.
Druga moznost bo pa zvenela kot reklama. Poskusi s hipnozo. Sama bi se se pred kratkim takemu nasvetu smejala, ker sem zagovornica “nehati cez noc”metode, pa tudi sicer se mi nekako ni zdelo ravno verjetno, da bi kaj takega pomagalo. Tako da, poskusi, izgubiti nimas kaj. No, denarnica bo malce lazja, ampak pol toliko, kot bi te stala enomesecna zaloga cigaret.

New Report

Close