Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost JUTRANJI SEKS, mmmmmm

JUTRANJI SEKS, mmmmmm

Ja kaj pa sobota in nedelja?
Saj ne likaš, kosiš,….. vsak dan. Zagotovo je jutro, ki si ga lahko privoščiš za jutranjo igrico. Seveda moraš biti zagreta za to. Pravijo, če si nekaj res želiš si vzameš čas in se prepustiš užitkom. Drugače pa ti vsak izgovor pride prav.

Draga Tia, kosimo 1 krat na 10 dni, likam večkrat na teden, ker drugače ne uspem.
Teh nekaj opravil, ki so bila našteta niso edina, če to misliš. Navedeni so bili kot primer, ne kot izgovor. Saj je lep tvoj nasvet, da če si nekaj želiš, to tudi storiš. Toda v resničnem potrošniško naravnanem življenju (ne vedno po volji nas samih), ni to ravno tako lahko izvedljivo. Na splošno pa naše želje velikokrat ostanejo le želje. A si si že kdaj iz dna srca zaželela, da bi se pa enkrat dovolj NASPALA
(mislim spanje – ko sanjaš, se spočiješ itd.)? Če nisi, ti čestitam, ali pa si še tako mlada, da imaš energije dovolj za vse vrste žuranja.
Poleg seksa ponoči pa še zjutraj, normalni delovni ljudje rabimo tudi spanc, ki je velikokrat zdravilen in boljši kot “žganc”.

Ti pa kar uživaj, če in dokler lahko. Ne pomeni pa to, da zganjam kako fovšijo.
Kaj češ, vsi nimamo tako pošlihtane glave in možnosti uresničiti vse, v tistem trenutku, ko nam nekaj zadiši. Diši že, diši, ampak ….

Eh, prvih sto let je bolj hudo, pol se pa človek že kar nekako navadi.

ja res je. in nekateri imamo tudi otroke ki se tudi cez vikend zbudijo ob 7 ali pa tudi prej, in ce je zate jutranji seks ob 9 ali se kasneje smo mi takrat ze v polnem zagonu – sprehod, igranje, nakupi, izleti…..
in Tia lahko verjames, da si clovek po dolocenem casu resnicno zeli sem pa tja NASPATI.

Urša in Ula!

Ne razumem, da nimata jutra in bi si lahko privoščili …. Jutranji seks ni mišljen seks vsako jutro. Pa ne bosta rekli, da v mesecu ne najdeta vsaj enega jutra.

Tudi sama sem imela majhne otroke in spomnim se da smo tudi pri nas vstajali zelo zgodaj. Kljub temu, da sem bila zmatrana in zaspana sem si na svete cajte privošla mmmmmmmm.
Mož je bil zadovoljen in mi je čez dan pomagal Včasih sem si celo lahko privoščila popoldanski počitek (spanje). takrat je on pazil na malčka in postoril najnujnejše. Vedno pa ni bilo tako, ker je bil zelo zaposlen.
Danes mi ni reba zgodaj vstajati a ker sem navajena se zbujam še vedno zgodaj in marsikaj postorim do osme zjutraj. Tako si danes poleg jutranjega mmmmmm večkrat z možem privoščiva kavico na terasi.

Lep pozdrav in naredita še kaj zase

moživjo janči! veš kaj, moja miška takrat še spi.

vsak dan ne ,večinoma med vikendi.ja,zelo je fajn,ca bi lahko bi to počela vsako jutro z svojemu fantu.res je veliko več volje je do dela bolj si razpoložen!

Maja, zbudi jo,potem bo pa 2krat bolj mmmmmmmmmm

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close