Najdi forum

Spoštovani,

imam 31 let in trenutno se urejam pri terapevtu zaradi negativnega doživljanja sebe in okolice in imam težave s hormoni. Vsako jutro se zbudim žalostna, potrta in jokam (sedaj je to že mesec in pol). Vendar vse do prve jutranje kave. Ko spijem kavo, se umirim, imam pozitivne misli in marsikatera rešitev mi pride na pamet. Zato me zanima kako je to mogoče. Ali imam mogoče tako nizek pritisk ko se zbudim? Ali poživilo res tako učinkuje na možgane? Ker imam po zadnjih preiskavah o hormonih povečan in najbolj težaven hormon stresa, ima kofein takšen pozitiven vpliv na moje hormone oz telo?

Lepo pozdravljeni!

Bolj bri rekla, da gre za placebo…v smislu, radi spijete kavo in morda je to del dneva, ko ste najbolj sproščeni, ko vas ne bremeni vse kar vas pesti. Saj veste, vse je odvisno od našega fokusa in percepcije…zornega kota, kako gledamo na stvari in kaj verjamemo.

Kako je bilo z estrogenom in progesteronom? Za hormonsko neravnovesje, je tako značilno nestanovitno razpoloženje. Priporočala bi vam Napro kremo, ki ne vsebuje hormonov sama po sebi, a spodbudi hipofizo (kar je sicer njena naravna vloga), da jih uravnovesi. Rezultati so res neverjetni, govorim po iskušnjah strank. Krema vsebuje divji jam. Cena je sicer 45,60 eur, a vam lahko damo 25% popusta (34,20eur nova cena).

http://holistic.si/

Hvala in lep pozdrav,

Barbara Sarić, psihoterapevtka
[email protected]

Spoštovana gospa Barbara!

Ali je to forum namenjen ljudem, ki imajo vprašanja glede svojih psihičnih težav, ali pa je to samo izgovor da lahko promovirate izdelke vašega holistic centra???
Prav posiljujete ljudi s temi vašimi izdelki.
Če je tako, potem dajte naslov foruma IZDELKI ZA ZDRAVO ŽIVLJENJE in tam strankam, ki se bodo obrnile na vas svetujte kako so vaši izdelki UH in AH in kako je to najboljša rešitev za posameznika in da bodo ti vaši izdelki pozdravili vse mogoče težave..itd..

Forum nosi naslov psihoterapija, v skladu s tem odgovarjajte na zastavljena vprašanja, v kolikor imate kaj empatije do ljudi ki se borijo s takšnimi ali drugačnimi psihičnimi zadevami, ne pa da še tukaj gledate kako boste zaslužila s promocijo teh izdelkov!!
Žalostno, ko ljudje želite zaslužit na bolezni drugih!!

Lepo pozdravljeni!!!!

Sama nimam niti 1% od tega, da ljudem podam predlog! Zelo sebično je, da nekomu, ki dela s srcem in voluntersko poleg vsega pa še marsikaj počne BREZPLAČNO servirate s takšnimi odgovori. V kolikor niste pripravljeni na pomoč, ampak sproščanje negativne energije, prav gotovo ni ta forum pravi naslov!

Sama bi bila zelo vesela vsake informacije, v kolikor bi imela določene težave in iskala rešitev, seveda pa bi presodila ali je to zame ali ne. Ne sodite ljudi, brez da jih poznate.

Vsakodnevno srečevanje z ljudmi, mi je dalo ogromno izkušenj, tudi na drugih področjih in smešno bi bilo, da tega ne bi širila, če s tem pomagam vsaj željnim pomoči.

Lep pozdrav in vse dobro,

Barbara Sarić
[email protected]

Spoštovana gospa Sarić!

Nikar me ne razumite narobe. Daleč od tega da bi tukaj stresala negativno energijo. Jezi me samo dejstvo, da se forum imenuje PSIHOTERAPIJA, vsak drugi post, ki ste ga napisali pa vsebuje eno od vaših ponudb Holistic centra. Logično je, da bodo ljudje z težkimi diagnozami, ki bi se poslužili zadnje možnosti samo da bi ozdraveli posegli po vseh mogočih preparatih. In seveda ker se zavedate stiske teh ljudi, izkoristite priložnost in jim ponudite enega svojih izdelkov.
Sama ne bom presojala o kvaliteti teh izdelkov niti o tem ali so učinkoviti ali ne. Želim samo poudariti-če ste moderatorka foruma z naslovom PSIHOTERAPIJA potem ljudje, ki se obrnemo na vas ali nas zanima kako postopat z posamezniki, ki se borijo s psihičnimi problemi, pričakujemo, da bo odgovor izključno strokoven. Ne zdi se pa mi fer, da napišete, da se vam zdi, da bi za posameznika bilo primerno to in ono ‘zdravilo’ oz. pripravek vašega centra. Niste ne zdravnik in ne farmacevt, da bi dajali nasvete kaj bi komu ob določeni diagnozi pomagalo. Ukvarjate se z psihodinamsko terapijo in imate izkušnje na področju psihologije, zaradi česar vas ljudje kontaktirajo na tem forumu. V kolikor pa želite svetovat o naravnih zdravilih, ribozi, kremah itn., pa sem prepričana da bodo imeli na med.over.net posluh za vaše želje, naredili nov forum in boste lahko tam odgovarjali na vprašanja in delili vaše izkušnje o naravnih zdravilih.

Nikar ne vzemite mojega pisanja zlonamerno. Je samo pripomba in prepričana sem, da znate upoštevat mnenja tako pozitivna kot negativna. Ljudje vas prosijo za pomoč oz. mnenje ob njihovih psihičnih in čustvenih stiskah, berejo pa kako bi bilo dobro, da kupijo kremo ki stane 50 eur
(verjetno ne rabim poudarjat, da si marsikdo tega ne more privoščit). Človek se potem v tej svoji stiski res vpraša, ali denar in promocija izdelkov res prekaša tisti osnovni čut za človečnost in pomoč posamezniku v stiski. Nenazadnje, če so te zadeve o katerih toliko govorite in jih toliko priporočate tako zelooooo učinkovite, kot poudarjate zakaj potem niso ZASTONJ za prvo uporabo? in če bo posameznik res videl rezultate si bo naslednjič zagotovo odtrgal od plače in z veseljem plačal za vsako nadaljno zdravilo, ki ga bo kupil od vas.
Ampak tega še nikoli nisem doživela pri kakem ponudniku vseh teh naravnih zadev. Le zakaj???

Lep preostanek dneva! pa brez zamere!!

Lepo pozdravljeni!

Seveda sprejemam tudi kritike, ampak želim tudi argumentirati svoja dejanja….

Kot prvo center Holistic ni moja last in še enkrat poudarjam, da me upravičeno razžalosti napisano, kajti mojega zaslužka tu ni! Žalostno je, da danes ljudem ni nič prav. Če dobijo nekaj brezplačno, nasvet ali pa terapijo, tega ne znajo ceniti….če je potrebno odšteti nekaj denarja (tako kot v trgovino ne moreš iti brez), je zopet problem…Tisti, ki me poznajo, vedo, da dajem od sebe preveč….

V kolikor mi nekdo omenja težave, npr.: hormonske, s katerimi se potem srečujem tudi v terapiji in imam pač malce širše znanje, ne glede na mojo uradno izobrazbo, ne vidim v tem nobenega problema. Za vaše mnenje, da bi morali biti izdelki za vzorec brezplačni, se lahko obrnete na odgovorno osebo, ki odloča o tem. Vas pa vprašam…ali tudi v trgovini dobite vsak izdelek najprej zastonj, potem pa ga kupite?

Ali veste, da ne moremo ločiti imunskega in endokrinega sistema? Ali veste, da vsako telesno obolenje, najprej nastane na psihični ravni? Jaz prav iz te teme pišem magisterij in verjamite, da nikoli ne gledam na človeka kot na nekoga, ki ima to in to psihično težavo. Nikoli!!!! Gre za celosten pristop, vsaj pri meni. Pomembno je tudi kaj se telesno dogaja s človekom, ki ima morda tudi določene čustvene težave. In verjetno niste doživeli toliko srečnih obrazov, ki so zaradi ekipe Holistic centra sploh preživeli in ozdraveli. Jaz imam s temi ljudmi dnevno stik. In veste kaj? Briga me, kakšna je moja uradna izobrazba…ne razumite me napak, ampak, če bo širjenje moje vednosti na zdravstvenem področju (tako psihično kot fizično) nekomu v korist, mi bo pri srcu toplo.

Hvala, da ste me spomnili, kaj pravzaprav počnem in koliko sebe dajem v vse skupaj.

Vse dobro,

Barbara Sarić, psihoterapevtka
[email protected]

Spoštovana!

Me veseli, da ste sprejeli kritiko. Se strinjam z napisanim. Če berem poste, kjer svetujete na področju psihoterapije lahko rečem samo KAPO DOL, ženska res obvlada. In poudarjam, da ste po pisanju sodeč izjemna psihologinja. Vendar me nekako razžalosti ko na koncu obrnete na ta center holistic, čeprav, kot vidim, delate to iz srca. Če je tako, potem to spoštujem. Povedala sem samo kako zadevo vidim jaz in morda bi se z menoj strinjal še kak uporabnik foruma.

Sicer pa vse dobro.. 😉

Lepo pozdravljeni!

Hvala za vse skupaj, tudi meni v razmislek….vendar tako kot pravite, delam iz srca in se vsega povedanega niti ne zavedam oziroma gledam iz svoje perspektive.

Tudi vam vse dobro.

Barbara Sarić, psihoterapevtka
[email protected]

New Report

Close