Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost John, Trodat in podobne barabe!

John, Trodat in podobne barabe!

Samo še toliko, ker mi je bilo res tako smešno, da se nisem mogel zadržati.

“Še eden ki čuti pripadnost do Slovenije samo med polčasom nogometne tekme Slovenija:ZRJ ko pije Laško pivo in mora priznat da boljšega pri njih ni…. “

Hehehe, veš kako, ne, Marjan, tak čefur kot sem jaz pa bo ja gledal celo tekmo do konca od slovenske nogometne reprezentance, saj jih je ja več kot 50% čefurjev, ahahahaha, komedija…ali te pa pač ne moti, ker je čefur Zahovič dal daleč največ golov za Slovenijo in praktično popeljal Slovenijo na Euro2000, skupaj s Katancem seveda, ki pa je hrvaškega porekla, kar bi v vašem slovarju pomenilo, da je tudi čefur.
Čefurji vam igrajo v nogometnih reprezentancah, košarkarskih, rokometnih…ne bi našteval…ufffff, kakšna bolečina mora biti to za arijske Slovence…

Laškega piva pa tudi ne pijem…

Jani Signing off for good…

Mislim,zadnji čas je bil, da si se ti trot pomel do iz te debate. In nikar se ne oglasi spet in ne reci zakaj žalim, ker če ti lahko potem imam tudi jaz to pravico.
A TI MORAJO VSI 100X POVEDAT KDO SO ČEFURJI?????????????? A si mogoče Zahota videl kako vzklika svoje nacionalne vzklike in Katanca kako riše grafite za “svojo” Hrvaško? No, ampak če si potem sta tud onadva neglede na dosežke čefurja.
Ampak ti si tako brihten, da boš ziher spet ugotovil zakaj in kako da ni res tako.

Lep pozdrav!

Veš, Nika, če bi ti napisal, da si cipa, bi s tem žalil eno vrsto ptice in tega nočem!

Kot drugo, pa moram priznati, da se zelo mučim z branjem te tvoje “slovenščine”. Razumem, da, ko se ljudje pogovarjamo ne moremo pisati v knjižni slovenščini, pa vendar opažam, da je tvoja “slovenščina” na ravni 2-letnega otroka.

Kot drugo pa so čefurji za nekatere “Arijce” čisto nekaj drugega. Če pa ne veš kaj ali kdo je to Arijec si poišči v knjigah-to je tista pravokotna stvar, ki leži vsa prašna v kotu.
In tem “Arijcem” sem jaz že ves čas pisal. Če pa se ti z njimi identificiraš, je pa to tvoj problem.

In, mislim, da je kultura takšna, da, ker sem jaz začel to temo, da se ti odstraniš s pisanjem svojih zmazkov, in ne jaz.

lp

Ali nebi vidva šla rajši na kakšen Jugo-forum, tam bi imela več somišljenikov. Pa primitivni izrazi(cipa,baraba itd.). Mislim, da sta malo zagrenjena in potrebujeta psihijatra. Pa tudi glede slovenskih reprezetantov se motita, ker oni ne blatijo Slovenije, moj sosed pa je že večkrat omenil “Jao, što loše zaradim u ovoj kurčevoj Sloveniji”. Ta pa je čefur, pa če se vidva na glavo postavita. Tudi begunce nihče ne meče v isti koš z čefurji, ker begunci ne počnejo takšnih svinjarij kot jih počnejo čefurji s slovenskim potnim listom. Pa predno me zmerjata z barabo si preberita moj članek v temi “Čefurji?”. Kar se tiča tistega pisma, ki ga omenjata o biseksualnosti, da jaz sem ga napisal, vendar ne vem kakšno zvezo ima biseksualnost z čefurji. Ta izjava, da naj se še kar naprej ukvarjam z biseksualnostjo in da vama je zaradi tega mojega tako in tako vse jasno, samo dokazuje vajino veliko PRIMITIVNOST. Lep pozdrav vsem, John.

Pa ko že omenjata Hitlerja in Haiderja naj vama povem, da je Hitler zatiral tudi homiče in biseksualce, torej imata vidva tudi podobne nazore kot Adolf. Torej pobijmo vse biseksualce in živijo čefurji. Z nekaterimi izjavami negirata sama sebe. Malo razmislita. Lep pozdrav John.

“Spoštovani Jani” me na to temo, ki jo je jasno sam odprl, v svojih sestavkih omenja, čeprav se ne oglašam več. Ob boku ostalih dopisovalcev, ki smo mislili drugače kot on (v tem forumu na podobno tematiko), me zmerja s pridevniki, ki sodijo na raven gostilniških prepirov. Kulturni ljudje, med katere se sam prišteva, ne uporabljajo takih pomagal, za potrditev svojih argumentov. Ko ti jih zmanjka, se braniš z nesramnostjo. To samo kaže na kulturno raven v Sloveniji, ki je zadnja leta že postala folklora. Saj nas že komunikacije politikov, ki naj bi bile svetal vzgled za sodržavljane, prepričujejo, da kultura izginja iz naših besednjakov. Ti forumi, ki omogočajo, da se dopisovalci javljamo z “nick-om”, žal služijo velikokrat samo kot fasada za tiste, ki bi se radi rešili svojih kompleksov, zadrževanega besa in ihte, ki je ne morejo izraziti neposredno nikjer drugje. Mislim, da so bili ti forumi odprti z namenom izmenjave mišljenj, ne pa za “obkladanje” in “etiketiranje” drugače mislečih.

Že zdaj vem, da se “spoštovani Jani” ne bo mogel zadržati, da ne bi imel zadnjo besedo. Saj ste prebrali, on je začel to temo, on “edini” jo lahko konča (saj ne bo zdržal, da se ne bi več oglasil, čeprav je to že zatrdil) in on edini tudi lahko “nažene” njemu nezaželjenega dopisovalca (kar je že storil). Morda pa mu bo v pomoč “Jaka”, ki bo v “njegovem ” imenu temo nadaljeval. Saj ne bo velike razlike. Bomo videli!

P.S:. V svojem življenju sem že velikokrat doživela “šikaniranje” (resnično to poskušam pozabiti). Vse tole mi pa daje misliti, da se spet približujejo taki časi. Kje sem že slišala: “diskreditacije, potem likvidacije …”? Morda pa so to le spomini na “stare” čase. Upam in želim, da bi bilo tako! Lp vsem!

Saj se nisem hotel oglasiti,ampak tale “Jani”,me že malo ob živce spravlja….ko že govoriš o tem,kdo ne zna slovenskega jezika,ti moram povedati,da vrstni red stavka pri tebi absolutno ni pravilen………100% prepričan sem,da je Jani “čefur”…pa kaj potem,če je……M mu je v prvem pismu lepo in tolerantno povedal kar mu gre.Tudi sam sem podobnega mnenja…..kar pa se tiče bivše JNA,pa ti iz prve roke povem,da je bilo za Slovence zelo,zelo veliko sranje……pa ne bom pogreval spominov……
sicer pa Jani,če ti v tej državi kaj ne paše (očitno te zelo jezi,ker nismo več v jugi),pobaši svojo culo in pojdi na jug,v svojo INDIJO KOROMANDIJO….škoda,da so Milo-ševiča zaprli,zdaj bo tudi tam demokracija…..

Sem že hotel odgovorit temu Janiju pa sem opazil, da si ti nika napisala točno tako kot bi jaz. Jani, kaj je s tabo? A si prišel v “filing” in zdej ne moreš ven? samo enkrat še povem. Dobro si tole preberi: SPOŠTUJEM VSE NARODE, PROTI NIKOMUR NIMAM NIČ, SOVRAŽIM PA ČEFURJE! Kdo je čefur je bilo pa že prej lepo povedano. To ni Zahović čeprav je Srb, ni katanec čeprav je Hrvat, nisi ti, ki sploh ne vem kaj si. Ne bom ponavljal kdo je čefur ker je bilo to že večkrat napisano. Samo prosim te, da me več ne omenjaš v svojih debatah in ne izkrivljaš mojih mnenj. Imaš pravico debatirat, nimaš pa pravice manipulirat z izjavami drugih. Največji nestrpnež tu na tem forumu si ravno ti.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close