Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? jetra- metastaze

jetra- metastaze

dobro veš da zaradi varovanja podatkov tega ne smem napisat, dejstvo pa je, da je kemoterapija morilska metoda, ki naredi dosti-DOSTI več škode na telesu in zelo malo ljudi ima koristi od teh strupov. A si ti mogoče zastopnica farmacije? Ne bom se s teboj prerekala. Izraelci npr. kemoterapije ne uporabljajo več, ker dobro vedo kaj naredi človeku. Jude so fašisti med vojno pobijali na razne načine in so sedaj zelo previdni in dobro premislijo kaj bodo delali svojim ljudem……premisli malo!

Odgovor na objavo uporabnika
zarja , 08.09.2006 ob 18:32

Pozdravljena Tamara,

zahvaljujem se ti za tvoj odgovor. Sprašujem za mojega očeta, ki je star
66 let. Pred letom in pol je bil operiran za tumorjem na debelem črevesju,
po operaciji je jemal Xelodo- rekli so, da bolj kot preventivo. Letos v
začetku leta pa je UZ pokazal dve metastazi ma desnI strani jeter. V avgustu je opravil še celotni CT ,in hvala bogu, nikjer ni pokazalo novih
sprememb. Ker sta spremembi le na jetrih je bila možna operacija. Danes pa je revež izvedel, da sta na takem koncu, kjer poseg ni možen. Sedaj mu sledijo 2-dnevne kemoterapije na OI. Ali je tvoja mama tudi imela dvo-
dnevne terapije? Naj povem, da je od marca do julija že hodil na 3 tedne
na kemoterapijo, ampak to je bilo vse dnevna klinika in po 4 urah je odšel
domov. Dobil je 4 cikle. Počutje je bilo v redu, težav ni imel nobenih, lase
pa je deloma izgubil (to je še najmanj kar je). Žal pa se metastazi nista nič
zmanjšali in še vedno ostajata omejeni in enako veliki. No, vsaj nekaj, da se ne večata. Zato me zanima, kako je mama prenašala to kemoterapijo?
Ali mogoče veš s katerimi zdravili so jo zdravili?

Hvala, ker se boš oglasila nazaj in vse dobro ti želim in seveda tudi tvoji mami.

ps ,tudi moja mama je pred 10 leti bolehala za rakom pljuč. Na srečo je
danes dobro in to me tolaži, da ta “hudič” (oprosti izrazu) le vedno ne zmaga.

Moj partner je imel raka na debelem crevesu.. Po operaciji so uhotovili da ima metastaze jetre celo so povedali 14 in vec metastaz.. Dobil je 7 kemoterapij in jih je kar dobro prenasal.. En onkolog mi je svetoval alternativno medicinu torej pesin sok aronijo koscice od marelice zdravo prehrano sva upodtevala po 7 meseci metastaze so popolnoma izgonile ker je opravil Ct.. Zdravnica je bila presenecena in mu povedala da je to super ampak da ne misli da je zdek zdrav..

Jaz pravim. bomo ga ptemagali.. Sam volja i sreca je potrebna,

Koscice od marelice uporabljajte za raka jeter pomaga pa lp in srecno

Zdravo

Jaz bi tudi prosila če mi napišete kakšno hrano je jedla.lp

New Report

Close