Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? jetra- metastaze

jetra- metastaze

če je pri nekaj kontrolah vse v redu, še ni rečeno, da se je pozdravil.
zakaj pa potem jemlje Befungin, če je zdrav!
Moja soseda je bila tudi tako rekoč zdrava, vse kontrole so bile v redu. Vsakokrat je najprej priletela k meni in mi povedala, da je vse v redu. Naenkrat pa je bila vsa polna metastaz in ji ni mogel nihče več pomagat.
Aparati, gobe, konoplja, aloja, pa še kaj – same prevare, ki jih spoznamo šele, ko je prepozno. Žal.

soncesenca-če kontrola pokaže, da je vse ok., potem je vse o.k. Je pa res, da če začneš takoj potem živeti po starem (npr. nezdrava hrana, pijača, stres, itd.) se rak vrne. Zato gospod verjetno še jemlje Befungin, da si ohranja zdravje. Saj to je logično! Ko enkrat preboliš raka, moraš svoje zdravo stanje vzdrževati. Govoriti, da so gobe, konoplja, aloja itd prevare je skrajno neodgovorno! Sama poznam par ljudi, ki so se pozdravili npr. z konopljo, potem , ko so jim zdravniki rekli, da je njihovo stanje neozdravljivo. Je pa res, da te samo npr. konoplja ne bo rešila. Poleg konoplje ali kake druge naravne zadeve, ki te lahko pozdravi, se moraš še zdravo prehranjevati, pozitivno razmišljati, itd. To vse skupaj pa ti lahko povrne zdravje. Garancije pa itak ni ne z alternativo, ne pri uradni medicini.

Sory, sam a je tebe kaj manj, če je moj oče živ že dvanajsti mesec po tistem, ko so mu zdravniki dali še par mesecev življenja ob kemoteraipiji, obsevanju in odstranitvi dela jeter?? Pa ni dal skoz nič od tega in je zdrav???

In prejšnji teden je bil na operaciji trebušne slinavke zaradi odstranitve tumorja moj bivši sodelavec in ob operaciji so ugotovili, da tumorja ni??? En mesec je užival befungin, ganodermo in čaj iz brezove gobe…

Saj vem, da se zdi zdravnikom bedasto, da so toliko let študirali, zdaj pa ene alternativne stvari pomagajo bolj, kot vsa njihova znanost….meni je čisto vseeno, kaj pomaga….ampak ljudje imajo pravico vedeti in se sami odločiti….

moj oče nima od tega, da pove, kako se je pozdravil, nič, saj ne dobi provizije od lekarne, Sanolaborja ali DM za prodajo teh izdelkov…….. brezovo gobo pa si lahko v gozdu nabere vsak sam….

ti še ne veš, kako slike pokažejo, kaj je pa res in še tudi ne veš, da nisi zdrav od brezove gobe.
se dobiva čez nekaj let, pa mi poročaj tvoje izkušnje.
Saj ti ni hudo zapisovat dnevno, kako se je spremenil njegov jedilnik, njegov življeski slog, pa da ne boš pozabil napisat tudi, katera zdravila je še jemal.
Saj veš: moja soseda pa njegov bratranec pa tvoj oče….

Ma glej, meni je glavno, da ni umrl po parih mesecih kemoterapij in obsevanj, kot so mu napovedali zdravniki….da se odlično počuti in uživa v svojem hobiju cele dneve……

vsi bomo pa itak živeli do smrti….

zdaj pa sama vidiš, koliko so tvoji dobronamerni nasveti vredni.
zavajaš druge. saj ni bilo nobene biopsije!

potem bi moral biti jaz že zdavnaj mrtev, če bi veljali vsi izvidi, ki ti jih lahko pokažem. na treh CT slikah imam raka vsakokrat na drugem mestu, da o rentgenu ne govorim: sama megla. Bo treba mogoče tiste plošče malo počistit.

če pa hočem prodajati tisto vodo, ki izvira nad mojim hlevom, bom pokazal te izvide in bom rekel, da me je ta voda ozdravila. Upam, da ta izvir ne bo nikoli usahnil in da se bom lahko obogatel na izkoriščanju ljudi v stiski (ironija). Seveda bom v forumu trdil da nič od tega ne profitiram (saj bom investiral v zdravo okolje)…

Tam sem bral nekje, da spada tale forum pod zdravniške nasvete. Ne vem kako to, da lahko tule vsak širi meglo.

Oprosti, ampak lahko rečem samo še eno – me sploh ne čudi, da si zbolel……s takim odnosom do drugih ljudi….

Pozdravljeni. Včeraj je mož (61 let) dobil izvid, metastaze v jetrih, v vseh jetrnih režnjih. Prvotni rak je bil leta 2004 na pljučih, odstranjena 1/3 pljuč, po petih letih ponovno rak na pljučih, takrat obsevanja in kemoterapija.
Sedaj pa jetra… odkrito zaradi hudih bolečin urgentno na internem oddelku. Nihče nama še ni razložil, kaj to pomeni, kakšna je prognoza – rekli so, da bo razložil njegov pulmolog oz. onkolog. Zadnjih 14 dni je mož shujšal več kg, ne more jesti, nima apetita zaradi nenehne neprekinjene slabosti. Sicer ima zdravila proti bolečinam in zdravilo proti slabosti, ki pa ne pomaga. Večkrat dnevno bruha slino. —
Lepo prosim, če ima kdo izkušnje s tem, kako premagati slabost. Pravi, da je sedaj huje kot po kemoterapiji. Obstaja kakšno učinkovito zdravilo (uradno ali neuradno) proti slabosti, morda v sosednjih državah? Meni se srce trga, ko gledam, kako trpi. — Hvala in lp

Konopljina smola-hasisovo olje

V googlu napisite hasisovo olje oz. Konoplja-smola. Ali pobrskajte na FB.

lellellel

Si se aktivna tu gor? Ker se je pri mojemu ocetu pojavilo isto “sranje” in ker so na onkologiji strogo prepovedali uzivanje ganoderme, bi rabila nasvet, kako pa kaj s tem ob kemoterapiji. Hvaala.

enkrat sem nekje že zapisal, da pomaga 1001 zadeva če boste poslušali ljudi-kaj vse pomaga, ne moreš verjet, tudi kamilice pomagajo………………
Dejstvo je, da je naše telo nekaj neverjetnega-POZDRAVI SE SAMO, samo če mu to dovolimo.
Če mi razmišljamo negativno, če nas je strah (strahov je seveda več vrst in posledično tudi več vrst bolezni) človek zboli.
Vsak človek mora imeti-živeti DNEVNO NOČNI RITEM.Vsi veste da se ne počutite dobro, če niste spali celo noč.
Če vas je močno strah (ali bom obdržal službo, ali bom lahko plačal račune, ali bo moj otrok lačen, otroka je povozil avto in je v komi, ali bo preživel…….) vse to in še 1000 več se ljudje dnevno srečujejo, doživljajo strese, ne morejo spati……ZBOLIJO………………..Ob nepravilni prehrani, ob pomanjkanju spanja (posledično pomanjkanja melatonina ki obnavlja telo)ob pomanjkanju nujnih elementov v telesu………….predvaem pa ob slabih mislih je jasno da telo slej ko prej zboli, AMPAK SE TUDI POZDRAVI SAMO, če telesu damo to možnost.
NOVA GERMANSKA MEDICNA je izhod v zdravo življenje

@heteroo:
Sej vem, se strinjam z vsem, kar si napisal.. ko si enkrat v tej situaciji, ti lahko res vse prodajo.. toliko sem realna, da ravno vsemu ne verjamem in tudi ne probam. Preberem, si ustvarim mnenje in kakšen dodatek dam, več kot to pa res ne… če ne bi bili vsi zdravi. Res je vse je v glavi! To vem, ker sem sama to probala. Obdobje knjige The secret mi je res preobrnilo življenje na glavo. V vse sem tako močno verjela, da se mi je dejansko vse zgodilo 🙂 Skušam to prenesti tudi na očeta, da je bolj sproščen, da se čim manj ukvarja s tem in da uživa vsak dan, prepričan, da bo vse ok.. potem kaj dam (vitamin c in soda bikarbona npr.), kot hipohondru, da bo pomogalo, ker da sem prebrala, da pozdravi vse, da mu dvignem malo voljo in zaupanje, da je vse ozdravljivo.. WHAT YOU THINK YOU BECOME!!!

če poznamo 5 bioloških zakonov po dr.Hamerju, potem vemo, da metastaze ne obstajajo. Vsak rak je konflikt za sebe.
Kje pa je imel tvoj oče”primarnega” raka in kaj je s tem rakom?

Lahko pošlješ mail na: [email protected]

Gornji odgovor je bil namenjen SamantaJames!! Se opravičujem za nerazumljivost posta,

mk

Lepo prosim če lahko še meni daš tel. št. od očeta.Lp (moj mail:[email protected])


lellelel, ne zavajaj ljudi, – ker ko bo prepozno, jim nihče ne bo mogel pomagati.
Ti ne veš koliko CT-jev in koliko ultrazvokov je napačnih. Večina pa tudi ne zna brati izvidov: če piše DD metastaza, pa že mislijo da je rak. In po tvojih obljubah mislijo tisti, ki imajo res raka, da jim bo tvoja čorba pomagala. Povej mi, kdo ti je rekel, da si tako pameten.

KDO TO PRAVI ti ne zavajaj ljudi s svojimi farmacevtskimi strupi…..veliko ljudi se je pozdravilo s kamilcami, regratom, gobami kot jih opisuješ, konopljo, itd…..pa veš zakaj’…..zato, ker si niso dovolili kemoterapije in obsevanj-to vsakega ubije in PROSIM, NE ZAVAJAJ LJUDI.


Dokaži mi en primer, ki je ozdravil raka s kamilicami!
Dokaži mi en primer, ki je ozdravil raka z regratom!
Dokaži mi en primer, ki je ozdravil raka z gobami!
Dokaži mi en primer, ki je ozdravil raka s konopljo!
Nihče od tistih, ki tule trdijo, da so ozdravili raka s kamilicami, regratom, gobami, konopljo,
še ni enkrat dokazal niti rakave diagnoze.
Nimaš nič slabe vesti, da tako lažeš ?

New Report

Close