Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? jetra- metastaze

jetra- metastaze

Hej,..

Najlepša vam hvala za odgovor.Sestra je sama šla k doktorju na razgovor, ampak je bila v takem šoku, da je potem enostavno pozabla vprašat vprašanja ki so jo zanimala. Sedaj greva skup in upam, da nama bo doktor vse lepo razložil.

Prav imate,zelo težko mi je. Ne morem opisati z besedami,ker to čutim le jaz. Starša vzpodbujam in jima dajem moči, upanje, motivacijo… Pred njima sem močna, ko sem pa sama ali pa kjerkoli drugje pa bi se samo jokala. Vem, da to ni dobro za mene, da se tako mučim, ampak enostavno si ne morem pomagati. Verujem v Boga , verujem v čudeže in upam, da se bo pri nas zgodil čudež in bom lahko celemu svetu pričala o tem velikem čudežu!

Lepo pozdravljeni in hvala vam za vzpodbunde besede.

Rak je res zahrbtna bolezen, vendar menim in ocenjujem, da farmacija preveč pritiska na zdravstvo s svojimi neučinkovitimi zdravili. Konoplja je rešitev in edina rastlina, ki z veliko verjetnostjko pozdravi raka, poleg tega pa še pravilna prehrana – bio zelenjava in bio sadje (kmečko, ki ni šprcano) in da odmisliš stanje v katerem se nahajaš. Kemoterapija pospeši in približa smrt in so samo krinke, da je zdravstvo pokrito pred odškodninskimi tožbami.

Je *EDINA rastlina*… o jej o jej
Koliko rakavih bolnikov pa je že pozdravila?

Zanimivo: *da odmisliš stanje v katerem se nahajaš*.
Kako pa je Vam pomagala – konoplja?

A ima mogoče kdo od vas izkušnje z gersonovo terapijo ?

L.p.

Moj oče si je pozdravil metastaze na jetrih s terapijo z zdravilnimi gobami (čaj iz brezove gobe, čaga in ganoderma tri mesece) zdravniki trdijo, da je bil prvotni ct NAPAČEN , (PA ŠE NEKAJ ULTRAZVOKOV PREJ..??)
čE HOČEŠ, TI SPOROČIM TEL.ŠT. MOJEGA OČETA,

LL

Pozdravljen lellelel ,

Prosil bi te, če bi mi lahko posredoval št. tvojega očeta, kajti tudi moj oče se bojuje z isto boleznijo in me zanima kako in kaj glede tega čaja? Nujno, hvala

Lahko posreduješ kakšen elektronski naslov, ti pošljem tel. št. in opis, kaj je on jemal tri mesece….

[email protected]

HVALA!

Poslala,

vse dobro želim,

LL

lellelel – Ker imam tudi sama 2 metastazi na jetrih in bi rada zadevo rešila alternativno, te najlepše prosim, če lahko še meni daš tl- št. od očeta.??
Lp

Ne biti tako lahkomiselni, no. Kaj pa če pri njemu res niso bile metastaze.
Boste zato vsi drugi tvegali?
Po toči pa bo prepozno zvoniti.

katica2, lahko zapišeš mail? Jaz mojega ne morem, ker imam v njem ime in priimek, lahko pa prosiš na gornji mail godzillarsa, pa ti pošlje podatke, ki sem mu jih posredovala,

vse dobro

(lahko je bilo naključje pri mojem očetu, ampak ne verjamem, ker se je v tem letu tudi pri več drugih ljudeh očitno zgodilo zgolj naključej ? 🙂

lellellel- moj mail :[email protected]

Če ste še kje tu lellellel, a mi lahko poveste, če je vaš oče poleg te terapije z gobami imel tudi kakšne omejitve pri hrani? Je npr. jedel kruh, testenine, jedi živalskega izvora…, (kar je sicer pri raku odsvetovano) ali se je bolj omejil na zelenjavo, sadje itd..?
Najlepša hvala za odgovor!

Jaz prisegam na brezmesno hrano in sem jo veliko let tudi uživala. Ko sem zbolela za rakom dojke, pa sem prosila za nasvet strokovnjakinjo za hrano na OI in bila presenečena. Niti malo ni res, da bi se bolnikom z rakom odsvetovalo jedi živalskega izvora. Svetovala mi je meso, jajca in mlečne izdelke.. in to kar zelo pogosto. Lahko napišeš kar mail, odgovorijo zelo hitro. Če te nasvet z njihove strani zanima, seveda.

Pa ravno mleko in mlečni izdelki, meso, sladkor povzročijo, da se rakave celice še bolj razmnožujejo, ker to je hrana za rakave celice. In če to svetujejo onkologi je to žalostno. Bilo je že veliko kritik glede prehrane, ki se jo daje in svetuje od OI, ker se jim daje vse to, kar bi moralo biti strogo prepovedano. Kar nekaj primerov ozdravitve po alternativni varianti je ravno s pomočjo prehrane in to presne hrane, ki jo sestavljajo zelenjava, sadje, oreščki in semena,sveži sokovi, vse ostalo pa je strogo prepovedano, ker človek, ki je zbolel za rakom potrebuje živo hrano, tisto, ki ima encime in ti so le v sveži presni hrani, poleg tega pa mora človek vse ostalo izločiti iz prehrane. Vse to zelo dobro vem in poznam.Zdravstvo je pa itak en sam biznis.

Ja, milkica, taka je (bila) tudi moja filozofija, dolga leta. Mislila sem, da me rak ne more ‘dohiteti’, saj se zdravo prehranjujem, aktivno živim, skrbim za linijo, kontroliram stres, delam kar me veseli in se družim z najboljšimi prijatelji … pa me je. Še prej kot večino drugih, pa v družini nimamo nobenega raka na dojki, rodilih ali prostati.
Zdaj jem vse, čeprav meso in mlečne izdelke z velikim odporom. In še zdaleč ne toliko, kot mi je bilo priporočeno. Samo sladkorja in bele moke se izogibam. Če se mi rak ne bo ponovil, bom na stara leta prava promotorka ”nezdrave” hrane:)) Če se bo, se bova pač še enkrat spoprijela .. kdo ve, kakšna super živila in čudežna alternativa bodo takrat na voljo … morda takrat celo kaj poskusim;))
Pa saj je tudi alternativa en sam biznis, mar ne?! In vsekakor še večja loterija…

Se opravičujem za pozen odgovor, on se je izogibal svinjini in predelanim mesnim izdelkom ter sladkorju in izdelkom iz bele moke….

lellellel-hvala! Še nekaj 🙂 Pa je to ganodermo uporabljal tisto v prahu ali kapsulah? Kaj pa glede čage-a je dobro tudi olje sibirske cedre in čage, ki je vse v enem ali mora biti samo čaga? Pozdravil se je pa v 3 mesecih, če sem prav razumela? Še enkrat hvala za vse informacije.

On je uporabljal ganodermo v kapsulah iz DM in olje sibirske cedre in čage, sedaj pa je našel Befungin – ki je dosti cenejši – ima Sanolabor…

je pa imel pred dvema tednoma kontrolo – UZ in laboratorij – vse OK!

Pred kratkim se je pri njemu oglasil gospod, ki so mu takoj po novem letu dali samo še dva meseca življenja, držal se je teh navodil z gobami in hodil še na neko terapijo z elektomagnetnim aparatom ali nekaj podobnega in na jetrih ob kontroli NI BILO NIČESAR VEČ!

Vso srečo,

LL

New Report

Close