Najdi forum

Jaz in še 3 moški

Jp, jaz tudi pravim, da samo v fantazijah, kjer ni težav s tem kam naj se kdo postavi in kaj naj kdo počne. Mogoče so trije res meja – vsak dobi svojo luknjico, pet pa je že gužva – ostane le plehek seks, kjer nihče zares ne uživa, saj se verjetno res mora višek prisotnih postaviti v vrsto.

Ne boš verjel. Ni bilo alkohola in ne zabave. Pač pa smo se zmenili, da se bomo skupaj učili matematiko. Začeli so se pogovori o seksu in vsem mogočem v zvezi s tem. Hja, no. Sedaj je od dogodka že kar nekaj časa. Ne fant pa zato ne ve. S tem se res ne bi hvalila, čeprav je bilo super. Tukaj pa je vse anonimno…

Tudi gledanje je lahko užitek. Le zakaj pa imajo moški dve roki, ha??? Dokler ne pride na vrsto si pač sam malo pomaga, a ne???

če jih to vzburja (?), zakaj pa ne …

Robert, kaj nisi gej, da bi take punce zanimale ???

meni se to vedno bolj dozdeva…
kompleksi, neizziveta mladost, puberteta, …kaj pa vem..

fuj

ne vem zakaj fuj,če je tebi fuj,pač ne delaj tega.Jaz sem probala s tremi,pa nisem dala v rito,ker me boli,ampak samo v muco,blo je božansko,saj se zaposlijo,malo si ga drkajo,malo so mene po joškicah božali,blo je supersko,vsem je prišlo,imelo sem polno muco,počakali so da jim je priško enem za drugim in so mi jo napolnili.Dober občutek,ko ti ga porine v polno mastno muco in se lepo ven cedi.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close