Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina Javno opozorilo za Zoohit.si

Javno opozorilo za Zoohit.si

Mi naročujemo prek njih že vrsto let, do sedaj smo imeli samo eno reklamacijo in še ob tej so bili izredno prijazni in ažurni z odgovorom, isto s popustom za naslednji nakup in vem, da dokler bo odnos tako korekten, bomo redna stranka. Dejansko nimam čez njih povedati niti ene slabe besede. Če kaj ni, kot bi moralo biti, jim pač pošljite e-mail, jih pokličite za razjasnjitev, itd… Bodo vse uredili. Še vedno so.

Vihar v kozarcu vode. Jaz sem z ZOOHITOM zelo zadovoljna. Vse dobim v 4 dne. Če pa je vnes vikend se pa mal zavleče

Vse je odvisno od vrste plačila. Če se plača po predračunu, traja malo več časa, da paket prispe, saj nakazilo ni vidno takoj. Če je plačilo preko paypala, gre vse hitreje…
Jaz osebno sem zelo zadovoljna, za neko stvar so mi celo vrnili denar, brez da sem jim stvar vrnila. So rekli, naj komu podarim, recimo zavetišču. Znesek je bil kar visok. Do sedaj sem dobila vse v roku MAX enega tedna, kar res ni veliko. Po navadi paket prispe v treh dneh.

Za stvari, ki so na zalogi (kar je označeno), vedno naročam v petek, če želim prejeti nekje v torek ali najkasneje sredo in v ponedeljek in je bilo vedno dostavljeno v sredo ali četrtek, mislim, da samo enkrat v petek. Plačam z mastercardom.

Jaz sem zelo zadovoljna z njimi. Izdelki so narejenI za zahodni trg in zelo kvalitetni.
V slovenski trgovini sem bila zelo razočarana, briketi 4,5 eur dražji in namenjeni Bosna, Srbija, Makedonija in te 3tje države. Jaz bom osta la pri njih zagotovo!!
Res priporočam tistim ki dajete veliko na kvaliteto. Lp

Ma ja so cenejsi ceprav je ceski cenejsi, ni bistveno slabse kot v trgovini pri nas, ce imajo te izdelke.
Moti me njihova dostavna sluzba.
Meni so izgubili paket pa mi na zoohitu nocejo ponoviti narocila. Placam vedno po povzetju in sedaj pravijo da lahko placam po predracunu pa mi narocijo. Haloooo
A sem jaz kriva da se je paket izgubil oz da ga po 15 dneh na DPD ne najdejo.

Glede na vročo kri, katera je vrela, bi ti rad povedal le to, da se pakiranje prične šele, ko dobijo plačilo na svoj račun, kar v tvojem primeru pomeni, da se je to zgodilo šele v ponedeljek v dopoldanskem času in se je roba pričela pakirati istega dne, v ponedeljek popoldan. Sicer sem njihov komintent, že 5 let brez problemov, vedno v roku in kar je najvažnejše najceneje in kvalitetno.

zoohit.si je tržno ime zooplus AG

Ravno danes dobil že uporabljeno kletko za psa, noroo. Kletko nujno potrebujem jutri, zato ne pride v poštev nikakršna reklamacija. Nikoli več pri njih. Gre na tržno inšpekcijo prijava.

naročila sem Oster aparat PowerPro Ultra – po ponudbi namesto 32,99 za 28,99, zmogljiv in lahek aparat za striženje z najnovejšo tehnologijo baterij- s polnilno postajo v kovinskem kovčku, vključno z brezplačno strižno glavo št. 10W,pa so mi poslali le dodatno glavo št.10W.

Po reklamaciji so mi poslali ponovno le dodatno strižno glavo, zanjo sem plačala celo poštnino – aparata pa vseeno nisem prejela. Sama goljufija jih je – še vedno oglašujejo ta aparat po enakih pogojih – koliko strank bodo še nategnili?

Previdno pri naročanju. 1 artikel ni bil dobavljen. Z njihovim reklamacijskim oddelkom ni mogoče  nič rešiti. Lahko bi postala njihova redna stranka, pa hvala lepa za tak nateg, da nekaj plačaš potem pa ne prejmeš. Za piko na i so rekli, da je izdelek nedobavljiv. Ko pa gledam na spletu se ga da normalno naročiti. Nikoli več, zoohit.si

New Report

Close