Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Osebe s senzornimi ovirami Javno opozorilo

Javno opozorilo

Jaz dobro vem, kje bosta gluha in naglušna populacija čez pet let: Tam bosta, kjer sta sedaj! Povem vam tudi, zakaj naglušni ne pomagamo gluhim: Zato, ker nam gluhi niso nikoli hvaležni, pravijo nam, da jih ne razumemo, da ne poznamo njihove kulture in jezika in če se gre kdo od nas naglušnih učiti znakovnega jezika, mu potem gluhi kažejo osle!!! Slepi so pa tako hvaležni, da jim slabovidni pomagajo! Kar pojdite na ekskurzijo v društvo slepih in slabovidnih, pa boste videli veliko razliko med odnosi v društvu gluhih in naglušnih in v društvu slepih in slabovidnih!

Ha, zakaj naglušni kažete nam gluhim prste,da smo mi tisti nesramni do vas? Pa vi, ste kdaj približali gluhim, hodili na srečanja med gluhimi,… Teh nisem srečala žal!!!

še enkrat:
Tako je. Jest sem “tulil”. In ko sem spoznal svojo zmoto (zavedli so me), sem stvari brisal.

Namreč, ker ni bilo nikakršnega ukrepanja v zvezi z domnevno barabijo, oz zlorabo, Verjetno stvari ne držijo

Namreč, v eri demokracije, in če se gre za težke miljone, in pod vlado ki zagovarja transparentnost, in pod policijo, ki spremlje celo novinarke POP et al, in pod računskim sodiščem, ki se vtakne v vsako vaško gasilsko društvo, NEREAGIRANJE IN NEUKREPANJE KAŽE, DA BARABIJE NI BILO.
Če so ble slike fotomontaža ne vem.

In skratka ne vem, niti kdo je, če je, in niti s kom je, če je. In niti kdo je plačal, če sploh je.
Prav v stilu Rokirokerjev.
In me figo briga, če so. In niti najmanj jim nisem fovš.

In ker je vam vsem figo, pa tudi fiho mar, kaj delajo z vašim denarjem in društvom, je tudi meni fiho mar kaj delajo.
Tuga.

Oprosti.
Isto pravijo enako upravičeno gluhi za naglušne!
IN OBOJI IMAJO PRAV (po mojem mnenju).
Eni so pač slive drugi pa breskve. In s to zvezo gluhih in negluhih so hoteli ustvariti nekatarine.
Ampak nekatarina ni ne sliva ne breskev.
Morda je primera z jabolkami in hruškami boljša.

Fotografija ni bila fotomontaža. To ti garantiram jaz. Saj sem jo konec, koncev jaz ujel v objektiv-nevede.

Lep pozdrav

Flecker!!

Potem bi te jaz srečal,če nimaš nič proti!!

lp

Je kaj narobe, če me želiš srečat? Nisva tak blizu doma, 🙂

A si morda kdaj slišal za ironijo? Ironičnost?
Kar vidiš, pravijo da ni. Oziroma, ker nas vidi to samo par ljudi, imamo morda privide?
Je pa sicer neko dekle, ali žena, pisalo na teh straneh, da je šlo med kenguruje, ker jo je povabil sparing partner, športnik, udeleženec. O plačilu stroškov ne vem nič zanesljivega.

Kot niso dovolj oči, da svet VIDIŠ, tako tudi zdrav sluh ni dovolj da SLIŠIŠ.
Če nočeš, ti niti zdrava čutila ne pomagajo.

Na kilometrine jaz ne gledam…..sama si napisala,da nisi imela srečanje z naglušnimi!!

lp

Seveda vem kaj je ironija, vendar sem to še enkrat povedal yaradi tistih, ki jim je vseeno.

Lep pozdrav

RobertH, nisem rekla da nisem imela srečanja z naglušnimi, ampak da naglušni ne pridejo na srečanja ko imamo mi v društvu takrat. Potem pa saj sem itak gor napisala…
Zanima me tvoje mnenje, robertH ker si hotel z mano srečat, 🙂

Pri vas imate vsaj neko srečanje v društvu,pri nas pa niti to ne flecker!!

Kako da ne?
V vseh društvih so družabna srečanja gluhihi. Če jih pri vas ni, ste krivi sami. Organizirajte se in zahtevajte svoje pravice, saj zato imate lepe, nove, društvene prostore in tajnika, ki prejema plačo zaradi dela za Vas in predsednika, ki skrbi za dobro članstva. Ali se motim?
Z Jenifer se bosta sigurno srečala na Mednarodnem dnevu gluhih v Portorožu, pa si bosta še imela kaj povedati. Seveda pa še prej moraš pogruntati, kateri obraz je Jenifer. Tudi jaz sem radoveden, čeprav na to srečanje ne grem.

Jojo, mislim da si zmotil glede imena Jenifer, sama sem Flecker.
Ni še odločeno da grem na mednarodni dan gluhih, mogoče pa grem.
Tako je vsa društva imajo vsaj enkrat do dvakrat družabna srečanja gluhih in naglušnih. Kaj se dogaja tam v MS, pa ne vem, spomnim se nekaj časa nazaj so imeli ob sredah družabna srečanja, zdaj pa ne vem kaj se dogaj tam.

Oprosti, Fleker, ker sem Te zamenjal z Jenifer. Pomota. Lp

Srečanja zaradi slabih odnosov v našem društvu se 100% ne bom udeležil!!Vnaprej Vam samo napišem,da bomo organizirali srečanje gluhih nekje v gostilni(septembra)!!Bom pa napisal kaj bo novega v M.Soboti!!

lp

New Report

Close