Najdi forum

januarke/februarke

Januarke,

– kako ste?
– Ste še v službi? DA
– Če imate sedeče delo, ali vas kaj prečejo in srbijo trebuhi? DA
– Ste že utrujene in komaj čakate, da konec ali se vam zdi, da še daleč do pdp? NE, SE MI ZDI, KOT DA ŠE NISEM DOLGO NOSEČA
– Že vse nakupljeno? NIČ
– Že pripravljene stvari za vsak slučaj za odhod v porodnišnico (kozmetika, obleke)? NIČ
– urejeni papirji na CSD? NE
– še športate? DA
– ste bile v materinski šoli? NE
– vas daje gnezditveni sindrom in bi prenovile stanovanje od vrha do tal? TOTALNO!!
– se dobivate z drugimi nosečnicami? PO TELEFONU
– kg? + 8
_________

S kratko anketo 🙂 sem želela malo preveriti stanje. Lep pozdrav vsem,
piapil

Da se pridružim anketi… :o)))

– kako ste? DOKLER MIRUJEM ČISTO O.K., DRUGAČE OBČASNO OTRDEVANJE TREBUHA
– Ste še v službi? NE
– Če imate sedeče delo, ali vas kaj prečejo in srbijo trebuhi?
– Ste že utrujene in komaj čakate, da konec ali se vam zdi, da še daleč do pdp? ŠE NI PANIKE, ČEPRAV BI RADA ŽE STISNILA NAŠO PIKICO
– Že vse nakupljeno? ŽE KAR NEKAJ
– Že pripravljene stvari za vsak slučaj za odhod v porodnišnico (kozmetika, obleke)? NE
– urejeni papirji na CSD? NE
– še športate? NE
– ste bile v materinski šoli? NE
– vas daje gnezditveni sindrom in bi prenovile stanovanje od vrha do tal? POČASI KONČUJEMO…
– se dobivate z drugimi nosečnicami? OBČASNO
– kg? + 8

LP

PDP 9.2.2005

No, bom pa še jaz:

kako ste? SUPER, MISLIM, DA SE ŠE V ŽIVLJENJU NISEM TAKO DOBRO POČUTILA (PREDVSEM PSIHIČNO)
– Ste še v službi? SEM ŽE 6 MESECEV V BOLNIŠKI
– Če imate sedeče delo, ali vas kaj prečejo in srbijo trebuhi?
– Ste že utrujene in komaj čakate, da konec ali se vam zdi, da še daleč do pdp? SE MI ZDI, DA JE ŠE KAR DALEČ, ČEPRAV BODO 3 MESECI KAR HITRO NAOKROG
– Že vse nakupljeno? CUNJICE SKORAJ VSE, OSTALO ŠE NE
– Že pripravljene stvari za vsak slučaj za odhod v porodnišnico (kozmetika, obleke)? NE
– urejeni papirji na CSD? NE
– še športate? NE
– ste bile v materinski šoli? ZAČNEM V PONEDELJEK
– vas daje gnezditveni sindrom in bi prenovile stanovanje od vrha do tal? NASLEDNJI TEDEN ZAČNEMO Z UREJANJEM OTROŠKE SOBE (BARVANJE STEN, POLAGANJE LAMINATA, POSTAVITEV POHIŠTVA,…)
– se dobivate z drugimi nosečnicami? NE
– kg? -1

LP

PDP 22.2.2006

– kako ste?
– Ste še v službi? ne, zadnji mesec sem na bolniski
– Če imate sedeče delo, ali vas kaj prečejo in srbijo trebuhi? ne
– Ste že utrujene in komaj čakate, da konec ali se vam zdi, da še daleč do pdp? ni se velike krize, zjutraj imam tezave z vstajanjem, ko pa malce pomigam je pa boljse.
– Že vse nakupljeno? nekaj malega cotk (ko so pa tako lustne….)
– Že pripravljene stvari za vsak slučaj za odhod v porodnišnico (kozmetika, obleke)? NIČ
– urejeni papirji na CSD? NE
– še športate? Ne
– ste bile v materinski šoli? NE
– vas daje gnezditveni sindrom in bi prenovile stanovanje od vrha do tal? ne, zato ga pa ima moz ;-)))
– se dobivate z drugimi nosečnicami? ne – moje vrstnice so ze nekaj casa mamice
– kg? + 10
_________

PDP 2.2.06

Se moji odgovori:

– kako ste? super
– Ste še v službi? ne, od srede tega tedna ne vec, sem na bolniski
– Če imate sedeče delo, ali vas kaj prečejo in srbijo trebuhi? ne
– Ste že utrujene in komaj čakate, da konec ali se vam zdi, da še daleč do pdp? pdp se mi zdi zelo blizu, rada bi ze videla kaj raste v meni 🙂
– Že vse nakupljeno? vozicek, previjalna miza, vecina cunjc (sposojene)
– Že pripravljene stvari za vsak slučaj za odhod v porodnišnico (kozmetika, obleke)? NIČ
– urejeni papirji na CSD? NE
– še športate? sprehodi pa to
– ste bile v materinski šoli? ne, zacnem v decembru
– vas daje gnezditveni sindrom in bi prenovile stanovanje od vrha do tal? ful pospravljam, ja, mislim, da je to to 🙂
– se dobivate z drugimi nosečnicami? ne
– kg? + 5
_________

aja, PDP 28.1.06

kako ste?
– Ste še v službi? DA
– Če imate sedeče delo, ali vas kaj prečejo in srbijo trebuhi? DA
– Ste že utrujene in komaj čakate, da konec ali se vam zdi, da še daleč do pdp? utrujena, komaj čakam na porodniško
– Že vse nakupljeno? nekaj malega, ostalo od prvega otroka
– Že pripravljene stvari za vsak slučaj za odhod v porodnišnico (kozmetika, obleke)? NIČ
– urejeni papirji na CSD? NE
– še športate? po novem
– ste bile v materinski šoli? NE
– vas daje gnezditveni sindrom in bi prenovile stanovanje od vrha do tal? TOTALNO!!
– se dobivate z drugimi nosečnicami? redko
– kg? + 8

PDP: 21.2.2006

Lp, M.

No, pa še jaz:

– kako ste? DOBRO
– Ste še v službi? DA, UPAM PA, DA BI LAHKO ŠLA KMALU V BOLNIŠKO
– Če imate sedeče delo, ali vas kaj prečejo in srbijo trebuhi? VČASIH
– Ste že utrujene in komaj čakate, da konec ali se vam zdi, da še daleč do pdp? UTRUJENA ŽE MALO, A MI JE ČAS DO SEDAJ KAR HITRO MINIL
– Že vse nakupljeno? NEKAJ OBLEKC
– Že pripravljene stvari za vsak slučaj za odhod v porodnišnico (kozmetika, obleke)? NIČ
– urejeni papirji na CSD? NE
– še športate? SPREHODI IN MALO TELOVADBE
– ste bile v materinski šoli? NE, GREM DECEMBRA
– vas daje gnezditveni sindrom in bi prenovile stanovanje od vrha do tal? MALO PA
– se dobivate z drugimi nosečnicami? NE
– kg? + 7

PDP 22.2.

Ojla!

– kako ste?
– Ste še v službi? Ne, vseskozi na bolniški (IVF)
– Če imate sedeče delo, ali vas kaj prečejo in srbijo trebuhi?
– Ste že utrujene in komaj čakate, da konec ali se vam zdi, da še daleč do pdp? Utrujenost se pokaže popoldan, drugače ok
– Že vse nakupljeno? Nekaj oblačil.
– Že pripravljene stvari za vsak slučaj za odhod v porodnišnico (kozmetika, obleke)? NIČ
– urejeni papirji na CSD? NE
– še športate? Sprehodi
– ste bile v materinski šoli? Ja, začetni tečaj.
– vas daje gnezditveni sindrom in bi prenovile stanovanje od vrha do tal? TOTALNO!!
– se dobivate z drugimi nosečnicami? PO TELEFONU
– kg?+10

PDP 3.2.

Lp Čenča

Pozdravljene!

– Kako ste? Kar dobro, nestrpno.

– Ste še v službi? Ne, že kar nekaj časa doma, praktično od začetka. so me ravno prišli kontrolirat …

– Če imate sedeče delo, ali vas kaj prečejo in srbijo trebuhi?

– Ste že utrujene in komaj čakate, da konec ali se vam zdi, da še daleč do pdp? Utujena sem in res komaj čakam, da bo že konec.

– Že vse nakupljeno? Nič.

– Že pripravljene stvari za vsak slučaj za odhod v porodnišnico (kozmetika, obleke)? Nič.

– Urejeni papirji na CSD? Ne.

-Še športate? Ne, imamo dva mala otroka, tako da je dosti “športa”.

– Ste bile v materinski šoli? Ne.

– Vas daje gnezditveni sindrom in bi prenovile stanovanje od vrha do tal? Da, že ves čas nekaj pleskamo, prestavljamo …

– Se dobivate z drugimi nosečnicami? Ne.

– Kg? +11

PDP 24. 1.

Lp

Dobro jutro v nov teden,

kako ste? DOBRO, ČEPRAV MALO ŽALOSTNA IN NEGOTOVA, KER BO MOŽ CEL TEDEN V LJUBLJANI (TUDI PONOČI). FIZIČNO VČASIH MALO UTRUJENA.
– Ste še v službi? DA
– Če imate sedeče delo, ali vas kaj prečejo in srbijo trebuhi? NE
– Ste že utrujene in komaj čakate, da konec ali se vam zdi, da še daleč do pdp? UTRUJENA, ČE JE DELAVNIK PRENATRPAN. PO ENI STRANI KOMAJ ČAKAM, DA DOBIMO ŠE DRUGEGA POTOMCA, PO DRUGI BI PA ŠE TOLIKO STVARI NAREDILA.
– Že vse nakupljeno? NEKAJ BODIJEV, OPREMA OD PRVOROJENKE, OSTALO MISLIM DECEMBRA IN ŠE JANUARJA NA RAZPRODAJAH, ČE ME NE PREHITI.
– Že pripravljene stvari za vsak slučaj za odhod v porodnišnico (kozmetika, obleke)? NIČ
– urejeni papirji na CSD? NE, SAMO VIŠINO PORODNIŠKE SEM SI ŽE IZRAČUNALA IN VIDELA, DA MORAM PAPIRJE ODDAT 1.12.
– še športate? VSE V POVEZAVI Z DVELETNICO, PA DIHALNE IN “KEGLOVE” VAJE, ZA OSTALO SEM PA PRELENA OZ. MI ZMANJKA ČASA
– ste bile v materinski šoli? DECEMBRA IMAMA TRI PREDAVANJA, OSTALE OD PRVIČ
– vas daje gnezditveni sindrom in bi prenovile stanovanje od vrha do tal? AKTIVNO DELAMO NA TEM
– se dobivate z drugimi nosečnicami? NOBENA KOLEGIGA TRENUTNO NI NOSEČA, SAMO PREKO FORUMA SPREMLJAM OSTALE
– kg?+8-9

PDP 30.01.

d

kako ste? tko tko

– Ste še v službi? DA

– Če imate sedeče delo, ali vas kaj prečejo in srbijo trebuhi? ne, imam pa težave z dihanjem in tlačenjem za mizo, da bi dosegla tipkovnico

– Ste že utrujene in komaj čakate, da konec ali se vam zdi, da še daleč do pdp? vsekakor se mi zdi predaleč, ker imam že polhn kufr WCja in trebuha; rada bi si normalno zavezala čevlje

– Že vse nakupljeno? nič; delam na tem da si večino sposodim, nekaj je ostalo od prvorojenke

– Že pripravljene stvari za vsak slučaj za odhod v porodnišnico (kozmetika, obleke)? NIČ

– urejeni papirji na CSD? NE

– še športate? kolikor dopušča čas in počutje

– ste bile v materinski šoli? ja, pet let nazaj in sem že vse pozabila, tako da računam na december…

– vas daje gnezditveni sindrom in bi prenovile stanovanje od vrha do tal? ja, samo nam manjka še nekaj omar, kamor bi lahko vse zložili

– se dobivate z drugimi nosečnicami? ne načrtno ja 🙂

– kg? + 11

pdp 26.1.

– Kako ste? kar v redu
– Ste še v službi? da
– Če imate sedeče delo, ali vas kaj prečejo in srbijo trebuhi? NE
– Ste že utrujene in komaj čakate, da konec ali se vam zdi, da še daleč do pdp? kljub temu, da imam skoraj vse stvari že od sina, me kar mika, da bi še kaj kupila. Zdi se mi še kar daleč, glede n ato, da sem prvič rodila mesec dni prej, pa vem – da mogoče le ne bo toliko časa za vse… drugače pa komaj čakam!
– Že vse nakupljeno? že imam od sina…
– Že pripravljene stvari za vsak slučaj za odhod v porodnišnico (kozmetika, obleke)? ne
– urejeni papirji na CSD? ne
– še športate? enkrat na teden telovadba, drugače pa klasika doma s štiriletnikom in sprehodi…
– ste bile v materinski šoli? ne, mogoče pa bom le šla, samo drugam kot prvič…
– vas daje gnezditveni sindrom in bi prenovile stanovanje od vrha do tal? da!!!
– se dobivate z drugimi nosečnicami? s kolegico hodiva na telovadbo; sodelavka je tudi noseča; pa še sestra je v 12 tednu 🙂
– kg? +9,5

PDP 5.2.2006

Živjo Dapajo,
jaz imam pdp 28.1., torej par dni pred tabo, pa me zanima, zakaj moras oddat papirje za bolnisko do 1.12.2005, kot si napisala? Nisem se ničesar dobila od G (sicer imam pregled ta ted.). Saj je tak postopek, da ti mora najprej G napisat ustrezba potrdila (kaj sploh?) in greš potem na CSD, ali rabiš se kaj drugega? Sem namreč na bolniski.

lp, piapil

– kako ste? Če izvzamem bolečine v medenici in zatekanje, ni hujšega
– Ste še v službi? DA
– Če imate sedeče delo, ali vas kaj prečejo in srbijo trebuhi? niti ne
– Ste že utrujene in komaj čakate, da konec ali se vam zdi, da še daleč do pdp? Komaj že čakam
– Že vse nakupljeno? voziček, posteljica, ostalo še pride na vrsto
– Že pripravljene stvari za vsak slučaj za odhod v porodnišnico (kozmetika, obleke)? NIČ
– urejeni papirji na CSD? NE, bomo urejali decembra, ker se še nikamor ne mudi
– še športate? premalo, zaradi bolečin
– ste bile v materinski šoli? trenutno obiskujem
– vas daje gnezditveni sindrom in bi prenovile stanovanje od vrha do tal? Mace že, ampak še ni hujšega
– se dobivate z drugimi nosečnicami? cel kup kolegic je nosečih, tako, da ja:)
– kg? + 11

PDP 18.1.2006

meni so v petek na csd rekli, da morajo biti papirji oddani dan predno nastopiš prordniško… tako, da panike ni, ni pa nič narobe, če jih prineseš prej.

– kako ste? Kar gre. Ne vec tako zelo poskocno.
– Ste še v službi? DA
– Če imate sedeče delo, ali vas kaj prečejo in srbijo trebuhi? Ne, mi pa zatekajo noge in ena zila je vedno bolj vidna in velika.
– Ste že utrujene in komaj čakate, da konec ali se vam zdi, da še daleč do pdp? Utrujena sem vsak vecer, ko pridem domov. Se mi zdi da bo pdp kmalu in da ni tako dalec do tam.
– Že vse nakupljeno? od prvega otroka
– Že pripravljene stvari za vsak slučaj za odhod v porodnišnico (kozmetika, obleke)? ne
– urejeni papirji na CSD? ne
– še športate? zvecer sem prevec utrujena, cez vikend kaksen sprehod
– ste bile v materinski šoli? pred tremi leti, zdaj ne bom sla ponovno
– vas daje gnezditveni sindrom in bi prenovile stanovanje od vrha do tal? nekaj malega, vendar nic posebnega, bolj ciscenje
– se dobivate z drugimi nosečnicami? ne, od kolegic ni nobena nosecka, bolj z mamicami z otrocki
– kg? + 12

PDP 25.1.2006

Januarke,

– kako ste?
– Ste še v službi? DA
– Če imate sedeče delo, ali vas kaj prečejo in srbijo trebuhi? NE
– Ste že utrujene in komaj čakate, da konec ali se vam zdi, da še daleč do pdp? NE, SE MI ZDI, KOT DA ŠE NISEM DOLGO NOSEČA
– Že vse nakupljeno? SKORAJ VSE
– Že pripravljene stvari za vsak slučaj za odhod v porodnišnico (kozmetika, obleke)? NIČ
– urejeni papirji na CSD? DAAAA
– še športate? NE
– ste bile v materinski šoli? DA
– vas daje gnezditveni sindrom in bi prenovile stanovanje od vrha do tal? TOTALNO!!
– se dobivate z drugimi nosečnicami? NE, KOLEGICE PREJŠNJI TEDEN RODILA
– kg? + 13_________

New Report

Close