Najdi forum

Jaka in Jani

Citiran del stavka, ki ga je John napisal pred kratkim:

“Občasno pokadim kakšno travico, če je prava družba…Star sem 32 let…”
“Je tista iz Portoroža, kaj mislite? :))))” -mišljeno na to, katera droga je najboljša.

Malce bolj staro pisanje, ki ga je John poimenoval z naravnost odvratnim naslovom “baso papal” ravno tako citirano:

“Že nekaj časa prebiram tele vaše debate in moram povedati, da sem prebral že marsikaj koristnega. Zdaj pa me zanima kaj mislte o mojem početju. Zadnjič sva z bejbo srečala znanca iz srednje šole in sva ga povabila na pijačo v najino garsonjerico. Pol smo ga pa malo popili in bejbi se je pač zahotelo seksati. Moram povedati da sva tudi že prej večkrat seksala v troje z njeno frendico in tudi z mojim frendom. Sva pač bolj svobodna, pa kaj. Ampak tokrat me je med seksom zamikalo in sem začel tipu sesati tiča. Sprva sta oba malo čudno pogledala potem pa je pač šlo dalje. Moram povedati da je bil dober občutek. To pa še ni bilo dovolj in ko je tip seksal mojo bejbo, sem mu ga vtaknil v rit in tako smo pač odseksali do konca. Po seksu pa je nastalo neko čudno vzdušje in tip se je nahitro odpravil. Meni je bilo pred bejbo nerodno ampak mi je rekla, da če sem užival, zakaj bi mi bilo nerodno. Zdaj pa sem se začel spraševati ali sem sploh normalen. Ali je že kdo drug imel pšodobno izkušnjo? Lep posdrav vsem skupaj. John”

Najbrž je napisal tale John še veliko podobnih stvari, samo najbrž pod drugim nickom, tako, da niti ne moremo sigurno zvedeti več o njem. Ampak iz njegovega pisanja se da zaključiti več stvari:
-da je biseksualec, ki ne ve ali je normalen
-da pri 32 letih kadi travo
-da misli da je najboljša droga iz Portoroža in se s tem očitno hvali in mu je to zabavno
-da sovraži vse, kar je neslovensko (po pisanju iz “čefurji” in po pisanju iz

Kakšen je to sploh človek?
Pišite o meni in Jaki, Učotu in podobnih, kar hočete, vendar mi nikoli nismo tega napisali in zase lahko tudi trdim, da nič od tega nikoli nisem počel in nikoli tudi ne bom.
Zanimivo pa je tudi, da je tale John začel to temo tako, da je bil očitno zelo zgrožen nad tem, ko so neki “čefurji” prodajali drogo našim slovenskim otrokom.
Hehe, kako si se ujel…

Ali pa pač misliš, da trava sploh ni droga?!
Mogoče pa še celo to, da je to čisto druga stvar, če so dilerji “čisti Slovenci”?!

LP

P.s. Veste kaj bi bilo se zelo zanimivo? Ce bi dobili vpogled v sistem tega foruma in videli pod katerimi razlicnimi nicki isti IP naslovi pisejo…to bi veliko povedalo…

Droga iz Portoroža je firma, ki dela čaje in nekatere druge izdelke. Da ti moram to pojasniti tudi pove veliko o tebi.

Spoštovani Jani!

Najprej naj ti povem, da v DROGI Portorož izdelujejo čaje, kavo in podobne substance. Torej najboljša DROGA prihaja iz Portoroža.
Preberi si še enkrat moj članek v temi “Čefurji?” in sicer članek z naslovom “Kompromis?” potem pa me zmerjaj z nacionalistom. Kar se tiče preprodajalcev droge, pa bi posekal roke tako Slovencem kot tudi čefurjem. Očitno si dobro situiran, da lahko finančno pomagaš beguncem in če je to res potem si neke vrste dober človek. Vendar očitno ne stanuješ v soseščini kjer je veliko čefurjev, zato ne razumeš, zakaj jih nekateri ne marajo. Ker se pač vsakodnevno srečujejo z njimi in nimajo prijetnih izkušenj. Verjetno si tudi spoštovan družinski oče in ti je vse nenormalno kar počno drugi ljudje, ki pač niso tako poštrikani kot ti. Tista moja sexualna izkušnja ti gre malo preveč v nos. Jaz sem to javno priznal in mi ni žal, da sem priznal. Ti pa tega nebi priznal. Tudi Bill Clinton je pri 32. letih kadil travo, pa je vseeno postal predsednik. Pa med mandatom je počel veliko po tvoje nemoralnih stvari (Monika mu je baso papala ker v ovalni sobi) , ampak ta nemoralnež je ekonomsko prerodil ZDA. Drugače pa John piše samo pod imenom John, vendar bi tebi bilo verjetno ljubše, če bi imel naprimer nick z imenom naprimer Živadin ali kaj podobnega. Poskusi kdaj malo zrahljati kravato, boš videl, da nismo vsi barabe. Lep pozdrav John

P.S. Vesele velikonočne praznike, v kolikor jih praznuješ!

Hehe, kako ti je lepo Alja prišla…
V Portorožu, da izdelujejo tudi čaj? Prvič slišim…
Hehehe….
Zanimivo kako si nekatere ostale stvari bolj malo komentiral. Sploh pa jaz s takšnimi kot si ti sploh ne debatiram, zato je to resnično moje zadnje pismo.

In Bill Clinton ni ekonomsko preporodil ZDA zato, ker bi bil on ali pa ZDA tako sposobne, temveč zato, ker so služili denar tako, da so druge države pripravili do vojn in se potem delali neke “peacemakerje”.
Tako je bilo s Kuvajtom, Irakom in tudi bivšo Jugoslavijo. Jasno, še poleg veliko ostalih držav, katere imena pa najbrž poznaš, če vsaj malo poznaš zgodovino, mar ne?! Ali pa si takrat manjkal v šoli?

In to je zate izgovor, da je tudi Bill Clinton pri 32. kadil travo? Jah, če je pa Bill Clinton kadil travo, potem jo pa ja lahko tudi jaz. Mogoče bom pa nekega dne predsednik države. Hehehe…no, saj, v Ameriki je tako vse mogoče…samo normalnost ne…uh, ideja, mogoče bi pa ti s svojimi seksualnimi in ostalimi svinjarijami dobro prišel skozi. Odpravi se čez lužo in poskusi…

Drugače pa si ti pisal veliko drugih pisem pod drugim nickom…če pa bi mogoče kakšen Živadin pisal takšne svinjarije kot jih pišeš ti, ne misli, da mu ne bi isto odgovoril, to je pač tvoja primitivna in omejena zmota.

LP

P.s. Pa veselo brskanje po bontonu, najbrž veš kaj je to?!

Še zadnje vprašanje, John.

Ta bi bila zate ogromna dilema. Kaj bi naredil, če bi videl enega izredno luškanega “čefurčka”?!
Po eni strani je “čefurček”, po drugi strani ti je pa ful všeč.
Kaj narediti, hm…

Kar se tiče drugih nickov se pač motiš, kaj čemo. Me pa skrbi tvoje mnenje o sexu. Da ti slučajno nisi prisegel na celibat, ker je zate seks pač neka svinjarija. Očitno je Alja veliko bolj razgledana od tebe, ker pozna kje kaj delajo v Sloveniji. Tudi kar se tiče drugih držav vidim, da je po tvojem vse svinjarija in se mi zdi, da je zate edina prava država Juga in sedaj ko tvoj priljubljeni Slobo končno za rešetkami, ti verjetno zelo trpiš. Pojdi v Beograd in protestiraj za njegovo izpustitev. Veš, rajši pogledam za kakšno čefurko, pa da ti bo lažje pri srcu je moja bejba po rodu iz Srbije, ampak ona pravi, da je v Sloveniji lepo in da za nobeno ceno nebi živela v Jugi. Pa zelo se nasmeji ko prebira tele tvoje neumnosti in pravi, da si ti verjetno želiš odnos z moškim, ker ti ta najin sex ne gre z glave. Jaz sem poskusil, tako je pač naneslo, pa ne mislim več in si ne želim, vendar se nikoli ne ve kam te pripeljejo strasti, ki jih ti očitno ne poznaš. Veš Jani sex in ljubezen je nekaj lepega. Pa kravato si zrahljaj, boš lažje dihal. Lep pozdrav John.

P.S. tole tvoje zadnje pismo pa je res skrajno primitivno, neinteligentno,otročje in zlobno.Še enkrat si ga preberi:

“””Še zadnje vprašanje, John.

Ta bi bila zate ogromna dilema. Kaj bi naredil, če bi videl enega izredno luškanega “čefurčka”?!
Po eni strani je “čefurček”, po drugi strani ti je pa ful všeč.
Kaj narediti, hm…”””

POPOLNOMA PRIMITIVNA TEMA. LJUDJE Z JUGA SO PRAV TOLIKO NEVARNI KOT PAMETNJAKOVIČ, KI JE SPROŽIL TA FORUM. OBŽALUJEM, DA SE TAKI LJUDJE (ALI BI JIH SPLOH LAHKO TAKO IMENOVALA?) POJAVLJAJO NA TEM FORUMU.

Briga mene, če nekega zadrogiranega in arijskega homota skrbi za karkoli mojega.
In seks zame ni svinjarija, temveč je svinjarija to, kar ti delaš!

Seks da je lep?! Hm…zanimivo kdo mi to piše…ampak dobro, jaz sem tudi že napisal v prejšnjih pismih, da je to, kar počneš čisto tvoja stvar, zato ne vem, zakaj tako vztrajno pišeš in ponavljaš, da meni ne gre tvoj seks iz glave. Če komu ne gre iz glave, si to ti. In očitno si ponosen na to, ker to ponavljaš vedno znova.
Ampak tako kot imaš ti pravico do početja s sabo kar hočeš imam tudi jaz pravico do mnenja, da je to svinjarija.
To naj bi bila demokracija, tudi po ameriškem vzoru, ki ga imaš ti očitno tako rad.

Da pa ima nek tak Arijec kot si ti čefurko za bejbo, zelo težko verjamem…

Hehehe, ko bi vedel, kako se moji kolegi šele tebi režijo in se križajo, ko prebirajo tvoje bolane, omejene in nevedne pisarije…ne moremo vsi skupaj pač verjeti, da takšni kot si ti živijo v Sloveniji, pač vedno misliš, da so takšni daleč stran od tebe…če ne na kakšnem drugem kontinentu, pa v drugi državi sigurno…ampak pri tebi je to izjema…

“in sedaj ko tvoj priljubljeni Slobo končno za rešetkami, ti verjetno zelo trpiš. Pojdi v Beograd in protestiraj za njegovo izpustitev”

Tole pa ni primitivno? Moj Slobo? Da grem v Beograd? Nazadnje, ko sem pogledal sem imel še slovenski potni list in sem Slovenec. Potem mi pa pride nek homo in mi pravi, da to nisem. Hm…veš kako se sekiram kar mi ti praviš…

Jaz pa tebi svetujem, da greš položiti cvetje na Hitlerjev grob, ker bo kmalu njegova obletnica. Vsi tvoji ostali kolegi bodo tam…

P.s. Tale forum je baje za mlade, pri 32. nisi ravno mlad, čeprav si mentalno na ravni zelo zelo mladih…

Žal mi je samo, da sem se moral spustiti tako nizko…

Hehe, no vidite, ni se vse izgubljeno.
Bravo, Pikica!

LP

JANI, PA KDO JE TA IDIOT, KI JE SPROŽIL TA FORUM? POVEJ MI VEČ O NJEM. SEM PA PREBIRALA NJEGOVE ODGOVORE IN SEM DOBILA OBČUTEK, DA JE ON “ČEFUR”.

SAJ SPLOH NE ZNA PISATI SLOVENSKO!!!
MED DRUGIM JE NAPISAL NEBI SKUPAJ. BOJI SE SAMEGA SEBE, ČE BI BIL JUNAK BI POVEDAL, KDO JE.

AHA, ŠE TOLE – IMAM OBČUTEK, DA ME JOHN OBSODIL, DA SEM ČEFURKA – SEM ČISTA SLOVENKA, AMPAK RADA IMAM PA VSE PRIJAZNE IN PAMETNE LJUDI, PA NAJ BODO ČRNI, RUMENI ALI PA ZELENI.

NE MARAM PA NESTRPNEŽEV IN CEPCEV, KOT JE JOHN.

TOLIKO!

LEP POZDRAV TUDI TEBI JANI

Pikica, moram priznati, da sem zelo vesel, da si se pojavila tukaj!
To mi daje upanje, da je se nekaj strpnih ljudi na svetu, ki so nepristranski pri ocenjevanju ljudi. Ljudi se ocenjuje po njihovih dejanjih, besedah ipd. in ne po recimo njihovi kozi, nacionalnosti, verski pripadnosti itd.
In tale John, pa tudi nekateri drugi ze ves cas hocejo prikazati situacijo, da so za vse slabo v Sloveniji krivi “neslovenci”.

Vendar pa je tezko resnicno vedeti koliko je taksnih na temu forumu, ker lahko uporabljas za vsako sporocilo drug nickname, ampak jaz vseeno mislim, da gre tukaj za 2 ali najvec 3 osebe, ki uporabljajo vec teh vzdevkov. Ampak tudi to jih je 2, 3 prevec!
Gre pa drugace za recimo osebe pod vzdevki Trodat, Urša, mimi, Marjan, M, pa tale John. Preberi si njihova pisma in bos videla kaksne stvari pisejo…
Mene so pa tudi ze vse sorte obtozili…da sem čefur, da naj grem v Beograd in se sto drugih stvari. Ampak tega nisem bil delezen samo jaz. Vsak, ki je imel svoje mnenje in je branil “neslovence” je bil delezen njihovih napadov.

Jaz priznam, da sem se predvsem v zadnjih pismih tudi spustil dosti nizko in tega mi res ne bi bilo treba, vendar se glede te tematike zelo hitro razburim, ker meni za razliko od teh “ljudi” ni vseeno za ljudi, ki jih oni napadajo. In zato tudi custveno reagiram…

Sploh pa jaz ne nameravam vec s temi omenjenimi komunicirati, ceprav, kot sem ze napisal, tezko ves kdo je kdo, ker spreminjajo nicke. Pa tudi Jaka in Učo sta najbrž podobnega mnenja, da resnicno nima smisla.

LP Pikica!

P.s. Preberi si tudi pismo “re:čefurji” od “Čefurke” v temi “čefurji?” in boš videla kaj ti “ljudje” povzročajo “neslovencem”…

Tudi jaz sem z vama, Jani in Pikica!

Spoštovana PIKICA in IRENA!

Veš včasih nam uide kakšna pravopisna napaka, ampak jaz mislim, da to ni tako hudo. Tudi v tvojem stavku nekaj manjka, ampak jaz te ne bom zaradi tega žalil. Citiram tvoj stavek.—AHA, ŠE TOLE – IMAM OBČUTEK, DA ME JOHN OBSODIL, DA SEM ČEFURKA . Mislim. da manjka besedica JE.
Pa še o tem mi malo razloži, kdaj sem te jaz imel za čefurko.
Preden sodita o meni pa si preberita še tole mojo repliko v temi”čefurji?”

“Re: Kompromis?
Avtor: John () Datum: 06-04-01 14:38 Zelo zanimiva tema. Kako razlicni odzivi se pojavljajo pri nas. Naj še jaz nekaj dodam. Mislim da imate vsak po svoje prav in vsak po svoje narobe. Irena ima prav ko pravi kaj vse se razvije iz pretirane nacionalnosti, po drugi strani pa je res da se ti t.i. cefurji obnašajo v Sloveniji tako, kot se jaz v Srbiji ne bi upal obnašati. S tem ne mislim na vse, ampak veliko je takih. Ko je bila vojna za Slovenijo je bilo mnogo Srbov zelo glasnih, sedaj pa živijo tu in kritizirajo Slovenijo. Kar se tice tega, da nam odžirajo stanovanja in službe je res, po drugi strani pa me zanima, koliko Slovencev bi bilo pripravljenih delati ceste, težaška dela pri gradbenih podjetjih itd.. Kar se tice jezika, vsi oz. vecina Slovencev razume srbohrvašcino in ko oni lepo meljejo svoj jezik v naši državi, jih mi pridno razumemo. Pa jih nebi smeli razumeti. Tudi Nemci jih ne razumejo in v Nemciji se vsi cefurji lepo naucijo nemško. Po eni strani vsi obsojamo nacionalnost, po drugi strani pa smo zaskrbljeni za naše otroke, kaj bo z njimi, ali bodo dobili službo in si vsi želimo da bi se naši otroci porocili z slovenskim partnerjem. Tudi jaz nisem nacionalist, ampak naj vam povem, da imam hcerko, sicer je stara šele 10 let in ko se bo enkrat zaljubila oziroma porocila in ce si bo izbrala partnerja z juga si ga pac bo, jaz ji ne bom branil oziroma delal sitnosti, vendar si v srcu želim, da bi to bil naš Slovenec. Kar se tice tiste iz NY in to kako se ji vsi klanjajo, pa naj povem, da smo Slovenci pac takšen narod, ki nam je všec vse kar je tuje. Tudi naše firme imajo vse vec angleških nazivov, pa glasbene skupine, v diskotekah vrtimo samo ex yu muziko, pa roko na srce, zelo radi si pogledamo srbsko komedijo v kinu. Za konec naj še povem, da imajo vsi narodi na svetu dobre in slabe ljudi, tako da neroda ne moremo soditi po posamezniku. Lep pozdrav vsem skupaj P.S. Živi in pusti živeti! P.S.2 Ti pikapoka pa pusti primitivcein se ne sekiraj. Ziher si dobra bejba, drugace se nebi zanimali zate in jih sploh nebi skrbelo kaj si po rodu. Uživaj!

Kar se tiče tega, da Jani piše, da se jaz obremenjujem s sbvojo spolnostjo bom citiral Janija:

“Samo iz radovednosti, John, si ti mogoce napisal tole pismo:

“Že nekaj casa prebiram tele vaše debate in moram povedati, da sem prebral že marsikaj koristnega. Zdaj pa me zanima kaj mislte o mojem pocetju. Zadnjic sva z bejbo srecala znanca iz srednje šole in sva ga povabila na pijaco v najino garsonjerico. Pol smo ga pa malo popili in bejbi se je pac zahotelo seksati. Moram povedati da sva tudi že prej veckrat seksala v troje z njeno frendico in tudi z mojim frendom. Sva pac bolj svobodna, pa kaj. Ampak tokrat me je med seksom zamikalo in sem zacel tipu sesati tica. Sprva sta oba malo cudno pogledala potem pa je pac šlo dalje. Moram povedati da je bil dober obcutek. To pa še ni bilo dovolj in ko je tip seksal mojo bejbo, sem mu ga vtaknil v rit in tako smo pac odseksali do konca. Po seksu pa je nastalo neko cudno vzdušje in tip se je nahitro odpravil. Meni je bilo pred bejbo nerodno ampak mi je rekla, da ce sem užival, zakaj bi mi bilo nerodno. Zdaj pa sem se zacel spraševati ali sem sploh normalen. Ali je že kdo drug imel pšodobno izkušnjo? Lep posdrav vsem skupaj. John”

Ker ce si, mi je potem vse jasno…

Pa še nekaj Janijevih cvetk :

Sploh pa je John tvoja primitivna izjava, da ti pac ne hodiš do bejb in jih vprašaš “hoceš da popušiš k….c, cisto tipicna zate in tebi podobnim, pa tudi je cisto res, da ti ne bi nikoli tega rekel bejbi, ti bi to rekel tipu, hehe…

Pa naslednja izjava:

Še zadnje vprašanje, John.

Ta bi bila zate ogromna dilema. Kaj bi naredil, ce bi videl enega izredno luškanega “cefurcka”?!
Po eni strani je “cefurcek”, po drugi strani ti je pa ful všec.
Kaj narediti, hm…

Pa še ena:

Ljudje pac nimajo vpliva nad svojo nacionalnostjo, pac eni se rodijo kot Slovenci, drugi kot Hrvati, tretji spet kot Jamajcani recimo. To sploh ni važno, važno pa je, da sami tega ne moremo izbirati, medtem, ko clovek lahko izbira ali bo normalen ali ne. In, oprosti zame so vsi biseksualci, homoseksualci ipd. nenormalni in odvratni. In zato me tudi ne presenecajo nekatera tvoja pisanja, John.

Naj povem še to, da kolikor vem, da tudi Hitler ni maral homičev in naj me torej ne pošilja na shode za Hitlerja, če me že ima za homiča in sem zato manj vreden. Sem pač enkrat imel takšen odnos in sem ga opisal, zdaj pa sem homič in ker imam ženo po rodu iz Srbije sem nacionalist. Pa pri 32-tih letih sem že prestar za ta forum. Iz tega razbiram, da je torej Jani mlajši, pa ima toliko življenskih izkušenj.
Kolikor vem, si se ti Irena zavzemala, da so tudi homiči enakopravni ljudje in velikokrat napišeš kaj dobrega, kar z veseljem preberem.
Ti PIKICA, pa menda ja ne pričakuješ, da bom napisal svoje polno ime in priimek, ker tudi tebi verjetno ni ime PIKICA, kaj meniš.

Toliko o tem. Ljudje smo pač različnih mnenj in povsod se ne ujamemo. Mogoče pa bomo pri kakšni drugi temi imeli podobno stališče. Zato še enkrat: Živi in pusti živeti vsem ljudem, tudi tistim drugačnim. Vsem skupaj lep pozdrav John

Hehehe, zivi in pusti ziveti je pa tvoja najboljsa izjava dosedaj!

Prav TI tega ne delas! Ne pustis nikogar drugega kot “cistih Slovencev” na miru!
In kaj si ti takšnega napisal v svojem pismu “kompromis”, da bi ti lahko kdorkoli sedaj aplavdiral ali pa se ti opravičil?!
Pišeš, da nam Srbi odžirajo stanovanja in službe, hehe…
Eh…ne vem kako ti je lahko žena po rodu iz Srbije, ti pa pišeš tukaj takšne stvari?!
Ali lažeš glede tega, ali pa je tvoja žena takšna kot ti, druge ni!
Kako ti lahko sploh Srbi ali pa kdorkoli drug odžira stanovanje ali službo?
Kako to sploh deluje, res ne vem…
Iz tega predvidevam, da si lenuh, ki v življenju nič ni dosegel in sedaj zaradi tega krivi druge!
Še ni prepozno, tudi pri 32. lahko vzameš knjigo v roke in segreješ stol.

Srbi, da meljejo lepo svoj jezik…ma ne ga lomit, celo upajo si govoriti svoj jezik v Sloveniji, mislim, kaksni predrznezi…
Ampak treba jim je povedati, da morajo najprej tebe vprašati za dovoljenje, če lahko komunicirajo med sabo. Najbrž niso tega vedeli, zato jim ne zameriti…

“pa roko na srce, zelo radi si pogledamo srbsko komedijo v kinu”
Ali res? To pa moraš priznati, čeprav jih sovražiš?!
Najbrž ti to zelo težko pada, kaj?!

In jaz vse, kar sem napisal, cetudi sem priznal, da sem se spustil na tvojo zelo nizko raven, NIKOLI nisem zalil tebe, temvec tvoja pisanja in dejanja. To je velika razlika. In tudi za vse sem napisal, da so to moja mnenja in ti vztrajno napadas.

Se enkrat ti ponavljam-to, kar delaš je tvoja stvar, vendar so meni tvoja dejanja in pisanja odvratna.

“Zato še enkrat: Živi in pusti živeti vsem ljudem, tudi tistim drugačnim-John”
Tako bi moralo biti, John, drži se potem samo tega, kar si napisal in pusti “neslovence” živeti…

Smilijo pa se mi samo tvoja žena in hčerka, ki sta najbrž prav tako deležni tvojega sovraštva, ki več kot očitno izhaja iz nevednosti.

“vendar si v srcu želim, da bi to bil naš Slovenec” Res?
Če bi imel svojo hčerko rad, tega ne bi napisal! Napisal bi, da si v srcu želiš samo to, da bi tvoja hčerka našla osebo, ki bi jo imela rada in bi tudi ta oseba bila dobra do nje. Nacionalnost tukaj ne bi smela čisto nobenega pomena, pri normalnem človeku jasno.

Mislim, da ni potrebno pisati nic drugega, ker mislim, da ljudje kot so Pikica in Irena in ostali znajo samo brati in lahko preberejo, ce hocejo vse za nazaj, kaj si pisal. Poleg teh delov stvari, ki sem jih jaz prilozil.

LP ljudem

TVOJEGA PISMA NISEM BRALA DLJE KOT DO PRVEGA ODSTAVKA, TAKO DA NE BOM POLEMIZIRALA Z VSEMI TVOJIMI IZJAVAMI.

GLEDE SLOVNICE BI PA RADA REKLA TOLE – ČE IZPUSTIŠ BESEDO (POMOTOMA, SEVEDA) TO NE MORE BITI ISTO, KOT ČE NAPIŠEŠ NEBI SKUPAJ IN TO NEPOMOTOMA!!!

LP VSEM PRIJAZNIM IN POZITIVNIM SLOVENCEM,

PIKICA

IRENA IN PREDVSEM JANI!

ZELO VESELA SEM, DA SE POGLABLJAŠ V TAKO IZGUBLJENO OSEBO, KOT JE TALE JOHN.
NJEGOVEGA PISMA PA NISEM PREBRALA, KER BI SE VERJETNO POLOMILA PRI BRANJU NJEGOVIH TRAPARIJ. BI PA MALO POKOMENTIRALA TVOJE PISMO IN POSREDNO NJEGA.

1. STANOVANJA, SLUŽBE, KI NAM JIH ODŽIRAJO SRBI:
Temo lahko razširimo tudi na begunce, kar bi John verjetno želel. Bistvo pa je samo v tem, da je John preveč nesposoben, da bi sam poskrbel za svoje življenje. Najlažje je obtoževati nekoga tretjega za tvoj neuspeh. Tako kot jaz obtožujem Billa Gatesa, ker je naredil Microsoft in mi je speljal milijone dolarjev pred nosom.

Kdor je pameten, sposoben … bo že poskrbel za svoje življenje v vseh pogledih. Prav je tako. In če so vsi “čefurji” (v narekovaj dajem, ker se ne strinjam z izrazom, vendar če bi bila preveč zapletena, John ne bi razumel, ker je preveč zaostal) bolj sposobni od Slovencev tipa John, potem si je John kriv čisto sam in nihče drug.

2. ŠOLANJE IN IZOBRAZBA:
Prav imaš, Jani, ko govoriš o tem, da naj za izobrazbo poskrbi John sam. Res je. Če ni končal niti osnovne šole seveda midva nisva kriva, še manj pa Srbi. Ali misliš, da je kdaj ta John v življenju pomislil, da je sam odgovoren za kaj? Po mojem ne. Če ni končal šole, potem… brez besed!

3. SRBSKI JEZIK:
Vsak jezik je lep. Že Adam Bohorič (Jani, ti si verjetno slišal za njega, za Johna je pa “čefur”, saj se mu priimek konča na -ič) je napisal, da ni barbarskih jezikov. Takšni so le ljudje. Mislim, da je vse povedal.
Problem pa tiči še drugje. Kdor zna kakšen jezik, je pač bolj izobražen. Pa smo spet pri izobrazbi in fenomenu John.

LEP POZDRAV VSEM STRPNEŽEM, POSEBEJ PA ŠE JANIJU IN IRENI!

Sploh ne razumem,kaj se toliko prepirate….čefurji so povsod po razvitih deželah,tako tudi pri nas…zakaj mislite so prišli k nam……zaradi boljšega življenja,jasno ……problem je samo v tem,da npr.čefurji v Nemčiji lepo jezikovno napredujejo,ker jih nihče ne šmerglja….pri nas pa govorijo po čefursko in mi to toleriramo in jim odgovarjamo,namesto da bi jih ignorirali…..torej pri nas jim ni treba znati našega jezika,ker se jim MI uklonimo,torej smo sami krivi….če mene vprašate,se mi Slovenci ne spoštujemo dovolj,zato nas ne spoštujejo niti čefurji….poizkusite naslednjič,ko vas bo čefur nagovoril npr.trgovko v trgovini:EJ MALA,DAJ MI KG LEBA (hleba-kruha),naj bi ta trgovka odgovorila:PROSIM,NE RAZUMEM….ne boste verjeli,kako hitro bo čefur odgovoril:KILO KRUHA PROSIM….že res da bo vokale izgovarjal narobe,to itak,ampak kaj kmalu se bo naučil NAŠEGA jezika…..
osnovni problem pa je,da je slovenska vlada podelila državljanstva kar tako na hitro…prehitro….MI bi morali zahtevati da se vsi čefurji naučijo našega jezika na tečajih slovenščine,potem pa po ostalih kriterijih podeliti državljanstva…poglejte kako dobro govori slovensko Jani (razen vrstni red stavka še malo zameša),tako bi se lahko naučili vsi,PA SE JIM NI TREBA,ker MI to toleriramo….dajmo to bojkotirati in se ne odzivajmo,če nas nagovorijo v svojem jeziku….ljubi moji,kje v bivši yugovini vas razumejo.če govorite slovensko,lepo vas prosim…pri nas pa je kar jasno in razumljivo in samo po sebi umevno,da jih razumemo in jim celo odgovarjamo po njihovo….celo tisti otroci,ki so čefurjem rojeni pri nas v Sloveniji,tukaj so se rodili,tukaj obiskovali šole……pa še ne znajo dobro slovensko….ZA VSE PA SMO KRIVI MI….DA,DRAGI MOJI,MI SMO KRIVI,KER TO TOLERIRAMO……

ŽAL MI JE, DA SE IMA ZA SLOVENCA TAK NESTRPNEŽ IN KSENOFOB, KOT JE TALE JOŽE.

ME ZANIMA, ČE NI TALE JOŽE JOHN. ME NE BI PRESENETILO.

PIKICA ti si pa sedaj biser med forumaši. S tabo se ne da razpravljati o teh stvareh, ker očitno še nisi dozorela za kakšne svoje zamisli, ampak samo nekaj brezveze obtožuješ. Pa ne postavljaj se v bok Ireni, ki je zakon na tem foromu in razmišlja s svojo glavo. Tudi Jani razmišlja s svojo glavo in se z njim da replicirati.
Ker vem, da bo tudi Jani tole prebral, naj povem , da je John končal srednjo šolo in ker ne izhaja iz bogate družine, se je zaposlil, da je prišel do denarja. Nato je ob delu končal 1. stopnjo in sedaj dela še 2. stopnjo. Poleg tega se bo John letos jeseni s svojo družinico preselil iz tesne garsonjere v novo hišo, ki jo je zgradil skupaj s svojo družico in se je moral marsičemu odreči. Zato mi ne nakladati razne neumnosti o šoli in o tem, da se pri 32-tih letih še lahko začnem učiti. Lahko je nekomu biti pameten, ki so mu starši že vse postlali in ne ve kaj so to žulji. Sploh pa neka PIKICA, ki očitno še ne ve kaj je to življenje. Pa še to PIKICA, če tvoj rodovnik slučajno izvira iz juga, se s tem ne obremenjuj, ampak živi pošteno in nihče ti ne bo storil nič hudega. Lep pozdrav John.

P.S. Jani in Pikica, pojdita skupaj v Beograd in tam pojdita v trgovino ter naročita željeno blago v slovenskem jeziku, potem pa poročajta ali so tam z vama govorili slovensko. Nato obiščita še ostale evropske prestolnice in poročajta ali so z vama govorili v slovenskem jeziku.
Pa lepo prosim, ne dajajta takšnih primitivnih izjav, da so vsi, ki se ne strinjajo z Janijem ista oseba in pišejo pod drugim nickom. Še enkrat pravim, da samo tisti, ki se ne strinjajo z Janijem, ker PIKICA nima svojegfa mnenja in je samo Janijeva papiga.

V nekaterih stvareh vam dam prav. Strinjam se , da bi se ljudje, ki živijo v Sloveniji, morali naučiti slovenščine..vsaj v našem mestu se ti npr. zlahka primeri, da prideš k zdravniku specialistu, ki NE ZNA slovensko..še hujše..NE RAZUME..Ne vem, koga vi smatrate za čefurje..jaz te besede namreč ne uporabljam…Človek se pač mora prilagoditi okolju, v katerem živi….Kot sem že rekel.MENE NE ZANIMA..kaj je človek po nacionalnosti..marsikateri “čisti Slovenec” ima barbarske navade…Vendar pa nekako ne razumem..kako je možno, da so južnjaki hkrati brezposelni..in nam odžirajo kruh???!!! Kar pa se tiče “podeljenih ” državljanstev..to se veda nima nobene zveze z realnostjo..nasprotno, “Neslovenci” so se morali hudičevo potrudidi, da so prišli do slovenskih državljanstev..marsikomu so ga nezakonito vzeli..ali pa ga preprosto ni dobil.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close