jajčnik in bolečina
danes sem pojedla 11. KT
moj problem je ta, da me je teden dni nazaj začelo rahlo zbadati pri desnem jajčniku ali pa na desni strani tam ko so jajčniki in me ta predel tudi boli.
prejšnji teden sem bila zaradi druge zadeve pri osebni zdravnici in ji povedal pa je pretipala, če bi imla morda povečane bezgavke, pa je bilo vse normalno
ali je možno, da me od jajčnika boli tudi kolk na dotik? ker kolk me tudi boli, ke se kam naslonim ali se ga dotaknem, kar mi je čudno.ne vem, ali naj grem do ginekologa, kar ponavadi traja nekaj časa in če ni panike, ne bi rada tam gužve delala, tak so polno zasedeni, ali je mogoče razlog v čem drugem in stopim ponovno do osebne zdravnice.
na lanskem pregledu je zdravnica potipala jajčnike, pa so bili normalni na otip, tudi UZ lansko leto ni pokazal nič nenavadnega, levi je malo manjši od desnega, al pa desni večji od levega 🙂 kak se vzame
malo sem zaskrbljena zaradi bolečine, pa tudi apetita nimam
najlepša hvala in lepe praznike
Biserka
Spoštovani,
žal nimam pojma, kaj bi lahko bilo narobe, zdi pa se mi, da ni narobe nič.