Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Limfom in levkemija Izvidi in povisana telesna temperatura

Izvidi in povisana telesna temperatura

Pozdravljeni,

prosila bi za pregled izvidov preiskav krvi in urina. Pred dobrim mesecem sem zbolela – bolece grlo in oci ter prehlad z vrocino 37,4. Vse skupaj sem uspesno pozdravila, pocutila sem se tudi uredu le vrocina je ostala. Odsla sem do osebne zdravnice in je ugotovila blag uroinfekt, dala Primotren, vendar pa sem dobila hude stranske ucinke in sem po enem dnevu prenehala z jemanjem antibiotikov in se odlocila, da bom blag uroinfekt pozdravila s pitjem brusnicnega caja in Canephron tabletami iz Lekarne. Kmalu sem dobila tudi menstruacijo in povisano telesno temperaturo sem pripisala vsemu skupaj.
Vendar pa je moja telesna temperatura se zmeraj vsak dan povisana, zjutraj 37,1, zvecer pa 37,8. Pocutje je uredu, vsaj zdi se mi zaenkrat. Ponovno sem dala narediti vse preiskave krvi in urina in mislim, da ni nic hujsega, nic za antibiotike, le skrbijo me povisani limfociti.
Prosim se za kaksno mnenje glede mojega izvida ali bi bilo potrebno se kam….skrbi me namrec temperatura, ki nikakor noce pasti. Spodaj posredujem izvide in prosim za pregled ter mnenje.

https://cl.ly/3N0s0807440c

Ze vnaprej se zahvaljujem za odgovore.

New Report

Close