Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Starejši so modrejši Izračun pokojnine pri invalidski upokojitvi

Izračun pokojnine pri invalidski upokojitvi

Pozdrav…
Po hudi prometni nesreči nisem zmožen opravljati skoraj nobenega dela…zdravnik mi je predlagal invalidsko pokojnino….
Imam 40let in ne morem preživeti s pokojnino…Zanima me če je možno imeti invalidsko pokojnino in popoldanski S.P.
Hvala odgovor…

Meni je takšno razmišljanje težko razumeti. Če hočeš nekam na izlet, potem pojdi. Zakaj za boga bi potrebovala nekoga zraven in še to takšnega, ki se mu ne da? Si otrok ali si odrasla? Bemti babnica. Nehaj se smiliti sama sebi, obuj gojzarje in palico v roke pa na pot. Dokler te noge nesejo, ni poti, ki jih ne bi mogla prehoditi.

Pozdravljeni!Mene pa zanima kolikšna bi bila inv.pokojnina za 23 let delovne dobe pri starosti 54 let.Sedaj dobivam 200 e inv.nadomestila.Hvala za odgovor.

Kaj mi res nobeden ne ve odgovoriti?

Upokojen sam u61 letu starosti Invalidska prva kategorija uR Sloveniji, U Sloveniji imam 21 let delovne dobi uBiH imam15 let uSrbiji 2 leta kolika će znašati moja pokojnima uR Sloveniji Delo sam kao varilec

New Report

Close