Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Hormonske motnje IZPADANJE LAS

IZPADANJE LAS

POzdravljeni

Stara sem 30 let in sem dva meseca na shujševalni, vmes pa sem imela kar lep stres doma in v službi, tako da sem izgubila skoraj 15 kg v dveh mesecih.
Zadnje 3 tedne mi lasje močno izpadajo in skozi že vidim lobanjo in prav očitno se mi dela pleša.

Prejšnji teden mi je ginekolog dal Diane 35-prej nobene kontracepcije.

Skrbi me ali bom ostala brez las in ali naj kar lasuljo nabavim….
Sedaj se zaradi teh las pošteno žerem in se mi dogaja da zaradi tega tudi ponoči več ne spim….

kaj naj naredim….res je da kaka dva tedna uporabljam šampon Foltene in njihove ampule proti izpadanju….

Prosim vaas za nasvet

hvala

Spoštovani!

Izpadanje las lahko nastane zaradi zelo različnih vzrokov. Lahko je posledica hormonskih motenj, vnetnih žarišč v telesu, ali gre za spremembe na samem lasišču. Priporočam obisk pri izbranem zdravniku splošne medicine oziroma dermatologu.

Lep pozdrav!

************************** Asis.dr. Edvard Pirnat, dr. med., spec. internist - tirolog

Živjo!

Jaz pa sem zasledila,da preveč vitamina A povzroča izpadanje las..premisli ali poješ preveč sadja….pa še nekaj…tudi jaz sem opazila pri sebi pretirano izpadanje las,ki se je na srečo umirilo,pa imam policistične jajčnike in tudi meni je G predpisal diane 35.

lp

Pikica- z mano je čisto enako in razmišljam o lasulji.
Sicer sem na diane35 že 3 leta zdaj. Pa sem prenehala vmes in se mi je zelo zelo poslabšalo.
Jemati to skoz mi pa ni všeč.
Včeraj sem oprala lase, jih ovila v brisačo. Kako lep občutek- ko ne vidiš v ogledalu lasišča, ko ne gledam v umivalniku koliko las…. vsakič je sicer polno las povsod.
Za hec: sem rekla možu da bi se preselili kam, kjer imajo ženske pokrite lase.
Ne sme pa naju ta problem zmesti, da ne bi uživale življenja, kajne.
Želim ti vse dobro, nati

Pozdravljene
Tudi pri menji je podobno.Mam bolj boge lase.Pa sem si rekla : e jebiga…če bo treba pa bom lasuljo nabavla.Aveste da se dobijo tako dobre da te mine da bi se še kdej zafrkaval z lastnimi.Ob pravilni negi so tako resnični da noben ne opazi…

POSKUSITE ČISTO NARAVNE – ZELIŠČNE AMPULE PROTI IZPADANJU LAS OD FIRME JUST – PA NJIHOV ŠAMPON ZA REGENERIRANJE LAS.

MENI JE POMAGAL IN IMAM POLNO NOVIH LAS .

LEP POZDAV

New Report

Close