Najdi forum

Izmenjava partnerjev (swinger klub)

Hej Neva, smo v svobodni in demokratični Sloveniji; to torej pomeni, da lahko pišem karkoli in kjerkoli.
Ne poznam forumov (swinger forumov). Mislim pa, da ne bi niti slučajno šla tja pisat o moji izkušnji, ker bi dobila tam negativni odziv. Torej……hvala vseeno za tvoje menje. Vidim, da so ti zadeve znane.

Zadeve ni niso znane, tako kot namiguješ. Ampak razmišljam o tem z čisto poštene in življenske strani.Niso pa potrebna kakršna koli namigovanja.
Hotela sem samo dobro, ampak vidim da podpiraš samo tisto mnenje, ki pravi odločno NE. Saj tudi prav. To me ne zanima.
Moje mišljenje pa je pošteno.In ne razburjaj se, če kdo misli drugače kot ti. Če ne znaš sprejemati drugačnih mnjenj, potem ne piši izkušenj na forum.
Kar pa se tiče drugih forumov, pa sem hotela samo dobro. (POMAGATI)
Žal mi je, če si razumela drugače. Byyy

Je pa moja napaka , da se vedno trudim razumeti drugače misleče in jih ne obsojati.
Priznam pa, da ko sem prebrala tvojo izkušnjo ob pisanju pozabila na dejstvo,da si že zdaj odločno proti. Se pa ob vseh prebranem strinjam z Ireno.

Zakaj kritizirati nekaj ali nekoga samo iz razloga ker se s tem ne strinjaš?
Če se izpostaviš, sprejemaj tudi drugačno mišljenje!

Veš kaj ne mi govorit o spoštovanju med partnerejma, če si morata zakon “popestriti” oprosti s takimi perverznostmi. Ja, to je za mene to. Perverznost in svinjarija.

Prvič slišim, da moraš biti za te zadeve dovolj zrel. Ti je to očital tvoj soprog? Tvoji razlogi zakaj se nisi mogla spustit v modernizacijo intimnega razmerja se mi zdijo čisto razumljivi. Če je tvoj mož tako hudo potreben popestritve, da mu je pri tem vseeno kaj čutiš in misliš, hmmm potem je tole tvoje razmerje zelo bad. Jaz sicer nimam nobenih osebnih izkušenj na tem področju, poznam pa ljudi, ki se to grejo.V glavnem insistirajo tipi in v glavnem se ženske spuščajo v to bolj ali manj prisiljeno, brez želje po novih dogodivščinah. In vse skupaj je bolj kot ne žalostna, boleča in travmatična izkušnja. Včasih je pri kakih fantazijah najboljše ravno to, da je samo fantazija.

O tem (tvojem postu) menim zgolj to, da si se obrnila na forum z že izdelanim trdnim prepričanjem in želiš zgolj potrditev čimvečjega števila forumcev, da je prav edino to, kar ti počneš in/ali čutiš.

Še enkrat se je forum izkazal za togledno zelo koristnega…

mačkon

PS: V bodoče pa se raje ne podajaj v situacije, ki jim nisi kos, pa naj bo to še tako “moderno”.

Pozdravljeni
Poročena sva 19 let .oba intelektualca..moram priznati da nama je swinganje rešilo zakon…..Imava nekaj izkušenj in vse ki sva v teh krogih spoznala so bili izredno kultivirani izobraženi prijetni in nazadnje tudi situirani….Za swinganje sta osnovna 2 pogoja ; !1 da imaš doma urejeno življensko zgodbo 2 da imaš pospravljeno glavo…..Velika večina jih sanja o teh stvareh a korak do resničnosti je ogromen…..Velika večina ljudi v teh krogih je srečno poročena verjetno veliko bolj srečno in iskreno kot tisti ki varajo…Vprašanje statistične narave je koliko ljudi vara ? . 78% moških in 62% žensk….Vrli slovenčki se vam zdi bolj pošteno varat????
Sicer pa ima vsak pravico svoj čas preživet kakor pač sam želi…..Zato ne obsojam ne tistih ki varajo swingajo ali gledajo tv in se dolgočasijo……
lp vsem

22% oz 38% jih pa swinga? 😛

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Ampak, pri vama ni bil izpolnjen prvi pogoj, to je doma urejena življenska zgodba, če vama je swinganje rešilo zakon. Kako dolgo pa sta že v tej swing sceni?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Vse to stoi, ali rajš vidiš moža da fuka eno pa veš za to in, ta ki jo fuka je ne pomembna, kot da si najde ljubico pa jo uzdrzuje plačuje položnice pa se zravan jo fuka…

Ja imam dobra iskustva

    New Report

    Close