Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca Izliv v kolenu

Izliv v kolenu

Pozdravljeni!

Pol leta nazaj sem imel prometno nesrečo. Takoj po nesreči sem šel na urgenco zaradi bolečine v vratu. Naslednji dan sem šel še k zdravnici, saj me je začelo boleti koleno( naključno špikanje). Zdravnica mi je dala fizioterapijo. Na fizioterapije sem hodil 2 tedna( 8-kratni obisk). Nekaj časa je bilo vse OK, začel sem trenirati(spinning in hoja v hrib). Malo pred novim letom sem šel na zabavo in se zjutraj zbudil z isto bolečino(zelo rahla naključna bolečina). Samoplačniško sem šel na ultrazvok, kjer je ugotovila manjši izliv v kolenu in potem še na MR, kjer so prav tako napisali samo manjši sklepni izliv(medialna patelarna pika). Vzrok je po mojem mnenju zaradi moje bivše službe(vozil sem kombi), ko sem stalno stopil na levo nogo z vso silo. Zjutraj bolečine ne čutim, po daljši hoji oz. če kakorkoli postopam se pojavi bolečina, tudi ko mirujem. Sam jemljem glukozamin,magnezij in kalcij od začetka ponovnega treniranja. Nekaj časa jemljem tudi Naklofen. Zanima me ali je to lahko kaj hujšega? Ali lahko pričakujem, da bom lahko še hodil v gore, tekel? Star sem 22 let. Jutri imam pregled na travmatološki(nevem zakaj mi zdravnica ni dala napotnice za ortopeda) ampak me vseeno zanima še kakšno mnenje.

Lep pozdrav

Pozdravljeni, glede na praktično normalne izvide slikovnih preiskav, ne pričakujem “česa hujšega”, morda bo zadoščalo že zgolj bolj postopno obremenjevanje pri treningih, vsekakor pa ni ideja vzeti naklofen in potem trening na polno, saj bo verjetno težave zgolj poslabšalo. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close