Najdi forum

izguba prijatelja

Iščem prijatelja,sogovornika… na pomoč!!!!!!!

Piši mi na mail, če potrebuješ pomoč.

Elita.

Tu sem! Če me potrebuješ, napiši.

Vidka

Vem kako je to če izgubiš prijatelja. Moj najboljši prijatelj ki sem ga izgubila je bil po vrhu še moj brat.

ej hvala res

hudo…

ej res hvala…upam da bodo dnevi neizbrižne samote minili
mi lahko pošlješ tvoj mail.lahko bi se bolj spoznali

Spoštovani!

Ne posredujem vam svojega naslova, ponujam pa vam pomoč v obliki pogovora na tem forumu. Če Vam seveda ustreza!

Srečno!

Vidka Pitka

o.k. pa zacnimo kakšno glasbo poslušaš?
ves glasba je moje življenje. kaj pa ti? rada poslušaš glasbo?
ustanovila sem klapo in vsi v klapi poslušamo evanescence.
kaj pa ti ,no povej kaj o sebi .
P.S.
sem odličnjakinja.
nočem se važit ampak to prijatelji pač morajo vedeti

elita

G. Mirko ali elita!

Žal mi je, da ste mojo pripravljenost sprejeli sarkastično in cinično! Sedaj ste izgubili še enega človeka, ki bi mogoče postal Vaš prijatelj! Potem pa še naprej stokajte, da rabite prijatelja, sogovornika!

Če že morate vedeti kaj o meni – z glasbo se ukvarjam profesionalno!

S spoštovanjem nasvidenje!

Vidka

povem vam,da to kar mi očitate ni prav!!!!!!!!
že dolgo sem sama in vem da imate prijateljev in tega kar jaz nimam”polhno rit!!!!!!!!”
oprostite ampak zdi se mi ,da za take ljudi na med.over.netu-u ni prostora!!!!!!!!!!!!!!

elita in ne mirko!!!!!!!!!!

tako…in še to.ne morete me razumeti draga dama lahko rečete da sem predrzna ali še kaj drugega ne le vi ste sebična

Mislim, da ti je Pitka oz. Vidka dobro namerno hotela pomagati, ker ona ve kako je, če izgubiš nekoga, ki ti je blizu. Ona je izgubila svoj največji zaklad – izgubila je svojo deklico.

jaz sem izgubila svoje življenje,ne samo svoje prijatelje.zašla sem v slabo družbo kmalu v droge.v šoli so me vsak dan pretepali in me zmerjali z vlačugo.dosti imam tega,da me vsi zmerjajo nihče ne ve kaj sem preživela. želela sem si že od otroštva prijatelja,ki bi mi rekel “nisi sama,pri tebi sem

SAMA SEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ne bom nikoli pozabila čeprav skušam pozabiti!!!!!!!!!!

NE BOM NIKOLI,NIKOLI POZABILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ni človeka,ki bi me razumel vsi me zavračajo,včasih se mi zazdi
,da me na svetu nihče noče.je tako?
enkrat sem poskusila s s…….
enostavno ne morem več.nihče mi ne bo pomagal !

punči*!

Hvala ti!

Vidka

Elita.

Spet se ti oglašam in se ti opravičujem, če te nisem prav razumela. Žal mi je, da si me označila, kot si me, a lahko mi verjameš, da sem ti iskreno ponudila svojo roko. Če misliš, da za take, kot sem jaz, ne bi smelo biti prostora na forumu, mi je pa še bolj žal. Osebno upam, da sem komu že pomagala, odkar sem tu.

Predlagam, da zakopljeva bojno sekiro in začneva znova.

Žal mi je za to, kar se ti je zgodilo in predvsem za to, da se počutiš sama!

Sprejmi mojo roko, če želiš.

Srečno!

Vidka

hvala in oprosti.tudi meni je žal.samo moja jeza in živci.
tudi jaz sem tega mnenja,da zakopljeva bojno sekiro.
mi lahko samo razložiš zakaj se ti je to kar sem napisala cinično.začeti sem hotela le pogovor, si me napak razumela ali kaj takega.

kako si zamišljaš pogovor?

zares si me spravila v slabo voljo a nič hudega.
spet bi kmalu zašla v depresijo.

Draga Elita!

Verjetno sem te narobe razumela in si mislila, da se zafrkavaš. Oprosti.

Hvala, da sva zakopali bojno sekiro.

Ker smo bili pri mojih starših na počitnicah, se ti nisem mogla oglasiti, sedaj pa bom več doma in se bereva! Lepo se imej in vedi – nisi sama!

Vidka

New Report

Close