Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina izbočen popek po porodu

izbočen popek po porodu

Pozdravljeni,

tako kot sem napisala v naslovu…v nosečnosti se mi je postopoma popek izbočil in…pet mesecev po porodu je še kar tako!
Upam, da se bo mogoče s časom stanje popravilo oziroma povrnilo v prvotno stanje, torej kot je bilo pred nosečnostjo…samo…kaj pa če ne!!
Ali bo popek vedno ostal “zunaj” oziroma kaj narediti da bi ga sel nazaj “noter”!?
Me zelo moti in ne izgleda prav lepo! Je videti kot kak vhod v jamo z nadstreškom…
Svetujte, prosim!!
Hvala!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Veliki pozdravček!

Spoštovani!

Obiščite abdominalnega kirurga, ker imate verejtno popkovno kilo, ki jo bo najbrž treba kirurško popraviti.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

A mi lahko napišete kaj več o tem…kako to poteka, koliko časa traja, …najverjetneje je samoplačniško ali kako…koliko stane…
Hvala in lep pzdrav!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Veliki pozdravček!

Spoštovani!

Načeloma operacija ni dolgotrajan, razširjen obroč, skozi katerega pritska črevesna vsebina zožijo s šivi. Ne smete dvigovati težjih bremen vsaj 6 tednov. Operacija je v okvriu obveznega zavarovanja, ker ne gre zgolj za estetsko motnjo, tmeveč za kilo, ki bi se z leti lahko celo večala.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

New Report

Close