Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Duševno zdravje Ivo Mohorič, dr. med., psihoterapevt, bioterapevt, hipnoterapevt, homeopat in psihološki astrolog

Ivo Mohorič, dr. med., psihoterapevt, bioterapevt, hipnoterapevt, homeopat in psihološki astrolog

Je bil kdo pri njem? Zanima me predvsem če ste bili zadovoljni? Kje se tega človeka dobi? Kaj pa cena njegove ure?

Draga “Ena žalostna”!

Gospoda žal ne poznam, tako da na to temo ne morem napisati prav nič.

Upam, da ga pozna kdo drug s Foruma in da se bo kmalu oglasil.

LP. Maja

Hvala Maja, tudi jaz upam da ima kdo od forumovcev izkušnje s tem gospodom.

Dr Ivo Mohorič živi in ordinira v Žireh. Jaz sem pred časom hodila k njemu in moram reči, da mi je pomagal po svojih najboljših močeh. Sicer brez tablet ne bi odpravila moje bolezni, vendar imaš dober občutek, da te posluša in strokovno izvede svojo bionergetično uro.
Tarifa je bila (pred 2 leti) 5OOO,OO SIt na uro (kot traja pogovor in “seansa”z njegovo bionergijo).
Lep pozdrav Ivica

Ps. Ivov telefon (če ima še to številko) : 041 745 413

jaz lahko samo v superlativih govorim o njem. mojemu možu je pozdravil sarkoidozo (ta diagnoza jevedno pri Housu ena od možnosti) s homeopatijo in bioenergijo. moji mami je uredil krvavitve med menstualnimi ciklusi (bioenergija) sestripa je omilil oz na minimum zmanjšal alergije. poznam še ogromno zgodb, res veliki večini je pomagal.

New Report

Close