Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost IVF/ICSI/IUI 2019

IVF/ICSI/IUI 2019

Oh NeMat tvoja izkušnja se zame bere kot pravljica 🙂 Ker me skrbijo predvsem leta, čeprav mi je zdravnica rekla, da so do sedaj imeli najstarejšo uspešno zanositev pri 45 letih (sicer še imam nekaj časa do tam ne pa tudi toliko veeeliko) me vseeno skrbi, ker mi čas tako beži…in ker je tudi moja želja imeti dva otročka bi bilo kaj takega zame idealno-kar dva naenkrat 🙂 Ampak to so že tiste višje želje, ko si zaželi še kaj dodatnega, ko že razmišljaš, poleg že osnovne in seveda najpomembnejše želje – da sploh zanosiš.

Evo včeraj imela puncijo. Pridelala 7 jajčec. Sedaj čakamo in upamo, da se jih čimveč oplodi 🤞

Ooooo bravo Aussiegirl80. Kdaj imas pa zdej prenos? Kako je bilo na punkciji? Je blo bolece?
Jaz sem narocena in s februarsko m. zacnem in se se nisem odlocla glede punkcije a bi na zivo al da me rajs uspavajo 🤭

Hej.
Moja izkusnja s puncijo je zelo pozitivna. Pred samim postopkom so mi dali zdravila za pomiritev in proti bolecinam. Potem sem imela lokalno. Bolelo ni čisto nič. Bil je malo tak čuden občutek. Sestre so bile super. Vmes smo se malo pogovarjale in se mi zdi da sem bila hitro konc. Tudi po sami punkciji me ni nc bolelo. Res pa da sem upostevala navodila in samo pocivala 😊
Brb197 mene je vsega noro strah, bojim se…. Pa vendar sem se odlocila za lokalno. In bi se še 1x.
Prenos naj bi bil v cet, vednar pa lahko da bodo zarodke zamrznili, ker so mi odkrili polip in pravijo da bi bilo bolje da se odstrani.

Super, da imas tako pozitivno izkusnjo. Na kateri kliniki pa si?
Ohh polip, upam da bo vse ok in bo kmalu prenos in bos kmalu srecka nosecka 😉

Aussiegirl80 super, upam da čimprej zrihtajo polip, zmrznjencki so itak menda večji borci 😊
Brb197 kdaj pričakuješ menstruacijo? Si v Lj?

Brb198 in Sesa1 naj vaju ne skrbi. Mene je zelooo skrbelo vse skrbi glede vsega so bile odvec. Drzim pesti, da bo šlo tudi pri vama tako gladko skozi.
Sem na GK Ljubljana. Zelo pozitivno presenečena nad vsem osebjem. Vsi so res super.

Ohh hvala Aussiegirl80 za pogumne besede, upam da bo res slo vse tako z lahkoto.
Sesa1, ja v Lj sem, okrog 9.2.pricakujem m. V kateri fazi si pa ti?

Tudi jaz sem Gk Lj. Sem ta imela že histeroskopijo in so bili res prijazni, tako da me to sploh ne skrbi 😊
Brb197 menstruacijo pričakujem že okoli 26. 1. in začnem s kratkim protokolom. Bom očitno nekaj dni pred tabo 😊

Sesa1, ja ocitno bos res Malo pred mano, bos lahko porocala kako je 😉
Jaz grem se 31.1. na posvet in navodila…

Pozdravljene punce!
Tudi naju caka letos prvi ivf postopek v Lj.🙄obcutki mesani, 5.02 naju caka konzilij in upam da bomo marca ze v postopku.

Kako ste kaj punce? Se še katera 💉? Jaz sem včeraj začela 😊

Aussiegirl80 kako je s tvojim polipom? Ga je potrebno odstranit? Si že dobila datum?

Pozdravljene punce, in Evo po skoraj 3 mesecih se vračam na forum, z slabo izkušnjo v novembru se vračam močnejša 😊 zdaj me čakata dva zamrznjencka. Imam spontani postopek z ovulacijskimi testi ki je biu včeraj pozitiven in zdaj čakam na datum transferja 😊 in kako ste ostale?
Želim vam veliko plusekov 😊❤️❤️

Pozdravljene!
Danes je moj 11. dan po transferju 3-dnevnega zarodka (edinega iz najinega prvega ICSI). Urinski test danes je bil negativen (beto imam v petek), krvavitev za enkrat še nimam, ampak se mi zdi, da se je najin prvi postopek končal neuspešno. Mogoče katera ve kdaj se lahko gre v drugi postopek?
Lep dan vsem!

Marsena, evo, se ti javljam z informacijami, danes bila na kontroli v Mb.
S postopkom zacneva z mojo drugo M konec februarja oz. zacetkom marca. Da bi pricela ze s to, ki bi jo naj dobila cez slab teden, ni bilo mozno, ze vse zasedeno.
Imela bom dolgi protokol brez predhodne kontracepcije. Po res hitrih izracunih, bi potem takem bil prenos v prvi polovici aprila (nisem natancno preucila, kako dolgo se pikas pri dolgem postopku).
Danes sva ze dala tudi kri za SPB. Sem pa pozabila vprasat, zakaj ni bilo nobene poste s konzilija 🙈 Mogoce pa bo sele zdaj … Pozdrav in drzim pesti za vse.

P.s. Morda nova tema za leto 2020?

Zdravo… Evo tko k Pika viva se tud js javlam po dolgem casu… Oktobra se mi je neuspesno koncala 3 vstavitev… Zdej sem pa mela 22.1 vstqvitev in zdej sem na bolniski da res odlezim ta postopek in upam da je to pravi recept… Dans je tko 7 dan po vstavitvi, pregled mam pa (ce bo slo tko kot mora) 6.2. Upam da je tokrat ratal k skusam bit res ful bl na izi in sproscena… Tud zato sm vzela bolnisko… Znakov nimam oz sploh ne vem kaj bi znaki loh bli… Mam tak napet rahlo na dotik nadlezn trebuh, vcasih mal zbada, hitr sm zadihana… Ampak a je to to? Nimam pojma k itak ne povejo nic o tem… Pa se tok razlicno je pri vsaki… Kake mate izkusne… In pa dejte se javit tud sotrpinke ki cakate test…

Živijo živcna želim ti da bi ti ta postopek uspel in da bos zagledala magičen plusek. Glede znakov ja je pri vsaki drugače jaz sem imela zelo zelo boleče prsi ampak nisem polagala pozornosti zaradi vseh eh hormonov, kak dan kasneje je prišla slabost že pred krvnim testom in seveda napet trebuh 😊 jaz imam transfer zamrznjenčka 3.2 v Mb tako da se ti bom kmalu pridružila pri čakanju na plusek 😊

Hej Pika viva… Ma mene prov skrbi spet k nimam nc trdih prsi in bolecih tko ko prejsnic (no sej loh je to ok glede na izid zadnic)… Sam spim tezko zarad trebuha ker normalno spim na trebuhu in je ful bolec na otip in sem pol ful nemirna… Mogoc je zo zarad estime al pa estrofema… Ma kera druga tud podobne izkusne…
Ma to cakanje res ubija… Misls da naslednic bo pa lazje pa kr ni… Nic srecno vsem ☺️

Ja sej ni nujno da jih maš ni pravilo boleče zize, je pa lažje če maš usaj en znak tak k ti vliva upanje. Glede trebuha ja sm mela ful napet trebuh tudi nisem mogla spat na trebuhu čeprav drugače nemorm spat ampak sm si razlagala možno da je psiha k veš da maš neki noter. 😊 Ja čakanje je pa najhujše od usega mučno zelo ampak pozitivna druga nam ne preostane 💪💪💪🐞🐞

Pozdrav vsem. Sem se kar “opogumila” in odprla novo temo za leto 2020. Vabljene vse, ki cakate na postopke, da se pridruzite 😊

New Report

Close