Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost IVF/ICSI/IUI 2019

IVF/ICSI/IUI 2019

Hvala Allstar.
Jaz sem po punkciji tudi vedno prej dobila, drugač mam pa redno na 30 dni.
Sem kar žalostna danes, veliko slabih novic sem prebrala.

Allstar in polhek en veeelik objem. Verjamem da je veliko razočaranje, ampak naj vama da to zagon za naprej… jaz si vedno pravim, nič ne pomaga če sem slabe volje. Hja vem, lažje rečt kot naredit…. ampak sej bo, jst sem prepričana da nas letos vse čakajo pluski!!!
Jaz imam v ponedeljek prvi uz za transfer zamrznjenčka in že komaj čakam da se začne akcija. Nonstop neko čakanje in čakanje in čakanje…

Koncno Vita, saj boš videla kako hitro boš čakala na plusek..
Lina tebi so potrdili nosečnost?

jaz pa drugi dan po ET, jajčniki me kr bolijo od dneva po ET me skoz špika.. prejšnji potopek me niso takoj, pol komaj po 7. dnevu.. sem pa razvalina živčna, po moje je to najtežji del postopka za mene vsaj no, samo čakanje..

Polhek zal mi je,da ni prislo do transfera.Drzi se.

Pozdravljene punce.

Prebiram forum, vendar ne najdem odgovora. S partnerjem sva v začetnih preiskavah. Na prvem razgovoru nama je zdravnica rekla, da bodo pri nama, glede na moje težave opravili IVF postopek. Sedaj me pa zanima ali so naju dali na čakalno listo že po prvem razgovoru, ker je zdravnica tudi rekla, da ne bo čakala in naju bo prijavila. Vendar nisva dobila nobene pošte. Sva pa v Mariboru. Malo sem v dilemi. Čakam pa na UZ, 3D UZ,.., ki bo izveden naslednji teden. Branje izvidov in navodila za naprej imava v maju. Hvala za vaše odgovore in želim vama veliko uspešnih in veliko +.

Pozdravljene punce.

Prebiram forum, vendar ne najdem odgovora. S partnerjem sva v začetnih preiskavah. Na prvem razgovoru nama je zdravnica rekla, da bodo pri nama, glede na moje težave opravili IVF postopek. Sedaj me pa zanima ali so naju dali na čakalno listo že po prvem razgovoru, ker je zdravnica tudi rekla, da ne bo čakala in naju bo prijavila. Vendar nisva dobila nobene pošte. Sva pa v Mariboru. Malo sem v dilemi. Čakam pa na UZ, 3D UZ,.., ki bo izveden naslednji teden. Branje izvidov in navodila za naprej imava v maju. Hvala za vaše odgovore in želim vama veliko uspešnih in veliko +.

Pikapoka hvala.

A mi mogoče ve katera povedati, če je normalno, da me zadnje dni, ko po daljšem sedenju vstanem, v jajčnikih zapeče? Punkcijo sem imela v torek. Danes v službi sem vstala in me je po parih korakih tako zapeklo, da sem se morala ustavit in počakat, da je minilo :S

Tasy550 če imata v maju branje izvidov mogoče lahko računaš na junij/začetek julija, najbolj verjetno pa po dopustih. Vsaj tako je bilo pri nama. Je že znan kakšen razlog?

Polhek 35, vse je možno. Mene je še en čas stiskalo notri, sicer ne peklo, ampak kot bi me krč prijel v maternici. Pri punkciji ranijo maternični vrat in jajčnike in še potrebujejo nekaj časa da se vse zaceli.
Že kaj veš, kdaj imata naslednji postopek?

Upam, da se bo hitro umirilo. Dokler ne neha, ne upam preveč migati in se mi že malo meša.

V naslednji postopek greva lahko po 3 ciklusih, kar pomeni v začetku maja. Do takrat bom pa še bolj intenzivno delala na kakovosti jajčnih celic. Pa možu sem znižala kvoto alkohola in kave 😀

Pozdravljene vse skupaj…
mene pa zanima nekaj…sva pred transferjem. Od punkcije novembra 2018 sem imela le eno menstruacijo (zaradi hiperstimulacije ni prišlo takrat do transferja). Sedaj čakam menstruacijo torej že od takrat. Ali je katera imela podobno izkušnjo, da menstruacije ni in ni? Kaj mi predlagate?
Hvala in srečno vsem skupaj:)

Čudež 1234, tudi meni se je menstruacija po drugem postoku urejala več kot pol leta. Tudi nisem imela transferja, ker ni bilo nobenega zarodka. Ciklusi so se mi podaljšali tudi na 50 dni.
Ti želim,da se ti čimprej uravna in greš po zamrznjenčka.

Čudež1234, tud moje menstruacije znajo zelo zamujat, ampak so tudi že prej, tako da sem navajena.
Jaz sem imela danes UZ, vse pripravljeno za akcijo, v soboto mam transfer. Juhu 🙂

Hvala za odgovore…:) takrat ko jo želim, je pa ni…imam že skos neredne menstruacije ampak 2 meseca pa še ne zamujanja. Ali je mogoče, da so hormoni pred punkcijo še bolj vse zmešali?:)
Ali ste mogoče s čim stimulirale menstruacijo ali ste enostavno počakale?
Srečno vsem:)

Čudež1234, jaz kar dosti koristim progesteron, ki mi je ostal od dveh prenosov zamrznjenčkov… Čeprav progesteron pomaga, če je bila maternica vsaj malo že izpostavljena estrogenu. Jemati ga začnem ponavadi po 19. dnevu (ko je recimo čas po ovulaciji)… Zdaj sem na istem, ker se mi je cikel “zaciklal” in sem začela krvaveti 14.dan (to se mi je že zgodilo, tako da vem, kako se je vleklo in krvavenje je bilo na 14 dni – izvenciklično)… Ne pravim, da kaj počni na lastno pest, ampak jaz sem bila že tolikokrat pri zdravnikih, ki mi niso nikoli rešili težav… In v IVF si špikamo take doze hormonov, da sem si rekla, kaj pa je malo progesterona? Sploh če ga jemlješ tako, kot ga predpisujejo tudi zdravniki (torej 10 dni po ovulaciji)… Naj bi sprožil menstruacijo… Če si pa bolj za naravne zadeve (ker nisi imela prenosa svežih, sklepam da imaš tudi policistične jajčnike?), priporočam kombinacijo peony+licorice… Jaz sem si s tem zelo uravnala ciklus – seveda dokler me ni doletel IVF…

Hvala za odgovore in pomoč.
lep pozdrav:)
Srečno

Dobro jutro, kako ste?

Očitno je tisto špikanje in pekoč občutek včeraj naznanjalo menstruacijo :S danes zjutraj se mi je kar konkretno ulilo. A je to normalno? En teden po punkciji in to kljub Estimi? Verjetno jo zdaj neham jemati?

Dobro jutro Polhek
Jaz Estime nisem rabila prejemat, če ni prišlo do transferja. Tako da pomojem ni potrebna.

Polhek, tudi pri meni je bilo isto. Ampak, da jaz nisem jemala Estime ker ni prišlo do transferja…No upam, da boš imela naslednjo menstruacijo potem redno, jaz je namreč od takrat še nimam…
pozdravčki

No saj meni je bilo tudi čudno, ker mi je zdravnica naročila naj jemljem Estimo še 10 dni. Ker če ni transferja, nima smisla ane?

Zdravo.. cez dva dni imam prvic punkcijo. Joj.. res se me je strah.. kaksne izkusnje ste kaj imele? Ali to res tako boli? Nevem kaj pricakovat ker je vse to zame prvic in me je res strah.. 😖

New Report

Close