Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost IVF – ICSI 2016 V LJ

IVF – ICSI 2016 V LJ

Theya, jaz mam pa v torek uz.
A mogoče veš kako gre s tem – isto pridemo kot ostale, ki hodjo na kontrole in ko smo na vrsti smo pač na vrsti?
Pri hrani pa nič kaj posebej ne pazim, tudi v prvi nosečnosti nisem. Ok surovih jajc in mesa seveda ne, vse ostalo pa v zmernih količinah.

O super Anejči, jaz imam pa ultrazvok v sredo 🙂 Ne bi vedela, kako poteka pri vas? Kaj so ti dali uro? Jaz imam pregled ob 7:15 in so vedno zelo točni. Res upam, da bo vse u redu!!!!
Jaz sem se odpovedala vsakodnevni kavi in za enkrat kar uspeva 🙂

Ojla dekleta… pri meni beta ni prav naraščala zato sem šla v bolnico kjer sem dobila tableto, da se je ščistilo…res sem zelo žalostna in se moram pobrati zato vas za nekaj časa zapuščam. Upam, da vsem vam uspe in da ne boste doživele takšne bolečine, ki jo trenutno doživljam jaz.

Anejči….
Najprej greš v sprejemno kjer dobiš nalepke, nato pa je isto kot prej ko si hodila na uz (vprašaš katera je zadnja…). Itak imajo zabeleženo zakaj prideš…pa tudi po nalepkah vidijo, ker so večje in v bistvu nima veze zakaj imaš uz in je vrstni red enak. Pa srečno!!!

Tily…
Zelo mi je žal zate. Vzami si čas in ko boš pripravljena nadaljuj z bojem in se nam takrat kaj javi. Nikar ne obupaj!

Theya4 ja pri meni je ok moram reč. Še kak teden nazaj sem tudi jaz imela nek čuden občutek v želodcu, kot bi me bolel, pa prebava mi je nagajala al me je ful odprlo al pa zaprlo. Napihnjena sem tudi bila, zdaj malo manj…mogoče ker grem zdaj vsak dan na wc. Drugače pa samo popoldanska čudna slabost (tak občutek), da ne vem sploh kaj mi paše. Takrat pa najraje počivam in spi se mi tudi. Še teden do UZ.

Roza23 in Theya4 kako je kaj z vama?

Jaz sem vredu…imam rahlo slabost, ki je prisotna zjutraj. Krčov zaenkrat nimam je bolj podobno špikanju, ki je včasih malo močnejše. Imam pa zelo velik apetit in pa popoldne postamem ful zaspana.
Da povem mojo izkušnjo: na prvem uz ni bilo videti srčka in mi je je dr. Zoran rekel to pa ni najboljše in pridi čez pet dni. Jaz sem bila pripravljena, da bom mogla na abrazijo ampak šok, čez pet dni je bil viden srček in sem bila tako vesela, da sem bila čisto zmešana.

Ja Roza23 meni se bi enako na tvojem mestu. Najprej od straha se pripraviš na najhujše, potem pa se izkaže vse ok in seveda od veselja si nor 🙂 Waaaw super, da je pol srček ♥ normalno bil. Mene to čaka čez 3 dni. Malo sem neučakana zaradi vsega skupaj…a bo tokrat res uspelo, kot mora. Sem optimist, da tokrat bo. In da bom veselo pisala tudi moj nosečniški dnevnik 🙂 ❤ Tista, ki ga še želi imet, ga naroči na moji spletni strani ➨ Vaš link= http://malicudez.weebly.com/ ]
Srečke nosečke, ki ga uporabljajo so zelo navdušene, tako, kot jaz. ❣In sem nestrpna, da ga začnem pisat po moje po drugem UZ, ker več ne bom zdržala.
Roza v katerem tednu torej si bila naročena na ta prvi UZ, koliko dni po krvnem testu? Tudi ostale punce lahko poveste. Vem, da vsem v istem tednu ne začne še bit srček, enim prej, enim kasneje, samo da je potem vse v redu 🙂

Jaz sem imela krvnega 17 dni po transferju in potem UZ še čez 15 dni in je bil srček viden, mislim da sem bila v 6 tednu.

Pozdravljene punce!

Jaz sem tudi v redu in moram reči, da sploh nimam nobenega občutka, da sem noseča…edino prsa me bolijo, drugače pa prav nič posebnega se ne dogaja. Se nekako ne spomnim, če je bilo tudi v prvi nosečnosti tako, vem pa, da je bila zelo nezahtevna. V sredo imam prvi ultrazvok in to bo 24 dan po transferju…verjetno se srček še ne bo videl ali pač?
Roza 23 Čestitke za srček in zvezdica82 tebi pa to isto veselje želim čez tri dni!!! 🙂

Jaz sem imela prvi uz 14 dni po krvnem in se še ni videl srček, noseča pa sem bila malo več kot 6tednov, čez 5dni se je vse lepo videlo noseča sem bila pa točno 7tednov.
Theya4…kdaj se vidi srček je odvisno od vsake posameznice…lahko da se bo že videl, lahko pa da še ne.

Dekleta kako ste kaj? Nosečke a imate kakšne znake? Jaz se sploh ne počutim nosečo…prsa me ne bolijo več toliko in tudi trebuh se mi zdi da ni več tako napet. Malo me je strah, če je vse ok. Uz imam šele 22.11.

Roza23 imaš srečo, da si med tistimi nosečnicami, ki ne visijo vedno z glavo nad wc-jem :)) sigurno je vse v redu, telo se je malo privadilo na hormone bi rekla. Jaz se tudi ne počutim kaj preveč nosečo, bolj utrujeno ja in vsake toliko me obide rahla slabost drugače pa nič posebnega, hvala bogu tudi jaz ne bruham! 🙂 ti se kar sprosti in uživaj, še posebej če si prvič noseča in imaš ta privilegij, da se lahko posvetiš sama sebi in počneš, kar ti paše. Lep pozdravček *

Theya4 in Roza23 jaz tudi nimam težav in nimam slabega počutja, razen kot pravi Theya4 občasne rahle slabosti ponavadi v popoldanskem času ter seveda utrujenost popoldne. Jutri pa že prvi pregled pri svojem ginekologu. Me zanima kaj bo pokazalo glede hematoma, ki mi ga je prejšnji teden videla v LJ na UZ.

Jaz pa čakam da me mine ta utrujenost, ker bi lahko spala po cel dan,pravim da so mi kar enga vampirčka vstavili :). Mam pa v petek že drugi pregled pri svoji ginekologinji, čez 14 dni pa že nuhalno. Trebušček pa tudi že počasi raste 🙂

Zri a pred nuhalno imaš spet pregled? Jaz imam čez tri tedne pa pol nuhalno in šele pol imam spet pregled.

Živjo!
Slučajno sem sem noter padla in malo brala vaše izpovedi! Želim vam veliko poguma in da nekoč stisnete k sebi tako želeno bitje!

Ja zvezdica pred nuhalno mam še en pregled pri svoji G, se pravi jutri imam pregled pri svoji G, 30 imam pa nuhalno. Zakaj?

Ne samo tako vprašam, ker vidim da je različno. Jaz nimam več pregleda do 13 tedna. Edino sem mogla še v laboratorij.

New Report

Close