Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Za ženske v stiski iščem sostanovalko, lahko mamico z otrokom

iščem sostanovalko, lahko mamico z otrokom

Sem mamica z otrokom in bi rada najela stanovanje v Ljubljani, Moste, Polje, Fužine, Bizovik, iščem sostanovalko, lahko z otrokom, da bi si delili stroške in si pomagali, lahko že v januarju, mail: [email protected]

Pozdravljene,

Iščem cimro (lahko tudi z ootročkom) s katero bi skupaj poiskali večje stanovanje v Ljubljani..sama imam punčko staro 4 leta (pridna:)..1 sobna stanovanja so precej draga,z vecjimi je pa tako mala razlika da je skoda da se nebi razkomotili:)
Pišite na 040737216
pozdravček

Lp sem mlada upokojenka 40let,imam enosobno stanovanje,z sobo 16 kvadratov, kuhinjo in kopalnico,rada bi sprejela mlado cimro punco študentko ali zaposleno punco,na dom,imam internet,TV, Najemnina je 150 evrov brez stroškov,plačilo v naprej,imam majhnega kužka ki včasih malo zalaja,je pa so uporaba sobe imam 2 veliki postelji,spali bi ločeno,vendar v isti sobi,kontakt Na 040563130 saša,sem iz Šiške,

Iščem sostanovalko,imam enosobno Stan. Z souporabo sobe ,kuhinje,kopalnice.30 kvadratov stanovanja.imam kužka.če vas to ne moti mi javite na moretti.sasa@gmail. com,stroške bi si delili,lp sasa

Tudi jaz iščem mamico,ki bi si delila z nami stanovanje…sem mamica z 5 in 2 leti starima punčkama…zaenkrat obe še v vrtcu,iščem v Ljubljanskem delu…prosim na mail [email protected]

Iščem osebo sostanovalko mirna lokacija jesenice bližini 4 km. Vse trgovine pošta, banka avtobusna postaja vlak avtocesta. Stanovanje dam v soouporabo. V stanovanju je internet, kopalnica, kuhinja, pralni stroj, balkon. Bivših obiske se ne tolerira. Resne/i pišite na [email protected]. Stroški 150najem+stroški.

New Report

Close