Najdi forum

Iščem soplesalca za:

družabne plese nadaljevalni in argentinski tango nadaljevalni.
Zaželjno je, da si iz Lj. ali ožeje okolice, 55+, (gorne meje ne omejuje) vsaj 180 cm visok, vitke ali normalne postave, Imaš občutek za ritem in resnično rad plešeš, Torej ne hodiš na plesišče sedet temveč plesat.

Javi se na: [email protected]

Zivjo! Iscem soplesalca v latino ameriskih plesih. V okolici maribora! Stara sem 18 let tako da tudi mojim letom primernega. Sem zelo resna, in si zelim plesat. Prosim samo resni:)
Nika

Pozdravljeni!

Bliža se čas veselic in poletnih preplesavanj na terasah hotelov. Zelo rada bi spoznala soplesalca, starega med 25-35 let iz okolice Celja, ki se rad malo podil po plesiščih. Imam končano 3 stopnjo družabnih plesov, tako da nekaj znanja imam. Za več kontakta prosim piši na: [email protected]

Jaz sem pa stara 56 let, 160 cm, vitka. Želim plesalca mojih let iz Ljubljane , okrog 180cm. Rada bi šla na plesni tečaj latinsko ameriških plesov.

Živjo, jaz pa iščem soplesalca za maturanski ples, Savinjska regija. Če bi bil kdo pripravljen žrtvovati svoj čas, naj me kontaktira na: [email protected]. 🙂

Živjo “Seeyoulateraligator”. Tudi jaz iščem soplesalko, bi pa z veseljem plesal tudi standardne plese.
Star sem 58 let, do 180 cm mi pa manjka kakšen centimeter. Sem že hodil na plesne tečaje, bi pa moral znanje obnoviti. Če te stvar še zanima, se oglasi na [email protected].

Jaz zelo rad plešem.

Pozdravljeni,

Iščem soplesalko IZKLJUČNO za ples. Rad bi obnovil moje znanje družabnih plesov in nasploh rad plešem, vendar bi potreboval resno, predano punco, ki ne bi samo 1x tedensko plesala na plesnih vajah, ampak bi potem tudi poplesavala na ostalih družbeno-plesnih dneh in vadila plesne korake.

Prav tako me mikajo kasneje, ko bodo nogice utečene, obiski lokalov z ambientno muziko ala cuba večer, latino večer, veselice itd..

Sem iz Lj, visok 173, star 30 let, normalne postave, z prostim časom popoldne med tednom in načeloma frej za vikende. Starost soplesalke me ne moti, naj bo le energična in željna plesnih korakov, kot sem jaz.

naj ponovim, iščem soplesalko izključno za ples. Pišite mi na [email protected]

Iz kje pa si in koliko si star ?Lahko odgovor na mail : plesalka964@g,mail.com

Zdravo,
po novem letu bi se rad vključil v kakšen tečaj ST in LA plesov in po tej poti iščem soplesalko.
Sem iz Lj, star 27 let, okoli 180 cm, normalne postave ter skoraj popoln začetnik. Če se najde kakšna punca, ki bi se želela vključiti v tečaj (bi ga skupaj izbrala) in je podobnega plesnega predznanja se mi lahko javi na:

[email protected]

Ker iščem soplesalko me morebitna razlika v letih ne moti.

zivjo!
sm urska stara sem 12 let. iscem soplesalca iz blizine kocevje do 160cm.
plesem v plesnem studiju Jasmin. ce kdo rad plese in rabi soplesalko prosim naj sporoci na tel. stevilko 051 419 023
ali na fb urska nusdorfer
lp

Zivjo
iscem soplesalca iz blizine kocevje.
Ce kdo zeli naj prosim sporoci na tel.051 419 023
lep plesni pozdrav

Živjo! Iščem dekle za ples ob vikendih iz območja 07- ni pa pogoj. Če je katera se naj oglasi na:040312870. L.p.

Ce je kakšen zainteresiran za ples bachate, kizombe, salse……sem iz LJ, 42 let……..salso in bachato plešem že dlje časa, kizombo bi začela v marcu, če bo interes…….pišite na [email protected]……

Škoda, sem iz LJ…lp

Iščem soplesalko iz območja 03. Leta niso pogoj, bi bilo pa zaželjeno da ni starejša od 40 let. Lahko mi pišeš na 051817209.

Lahko greš na kakšni ples samo najpreje se moraš lepo napravit .
Vendar tam boš našla kakšnega plesalca ki ti bo všeč samo če boš nezna z njim .

Iščem plesalko za preplesavanja ali tečaj višje stopnje standardnih in LA plesov.

Piši mi na [email protected]

Iscem soplesalko za ucenje osnovnega plesa staro okoli 40 let in pogoj.sem iz 02

Iscem soplesalko za ucenje osnovnega plesa staro okoli 40 let ni pogoj.sem iz 02

[email protected]

New Report

Close